FIFA 17 Indir

FIFA 17 futbolu sonsuza dek değiştirmeyi vaat ediyor!

Buradan İndirin

FIFA 17 (veya FIFA 2017) bu Eylül ayında başlayacak ve eski sürümlerinde bazı büyük değişiklikler vaat edecek: Grafik motoru Ignite’a veda ediyoruz (bu o kadar uzun sürmedi) ve DICE’ın ünlü Frostbite teknolojisine sıcak bir karşılama sunuyoruz  .

Frostbite: Adı unutmayacaksınız

Star Wars Battlefront, Mirror’s Edge ve Battlefield 4’ün ortak yönü nedir? DICE’ın Frostbite teknolojisi sayesinde üç oyun da inanılmaz grafiklere sahip. Bu, geleceğin tüm FIFA oyunlarının da harika grafiklere sahip olacağını gösteriyor  , çünkü FIFA 17, Eylül ayından itibaren Frostbite’ı kullanan ilk oyun olacak.

EA, “Frostbite, EA Sports FIFA franchise ve hayranları için yepyeni bir olasılıklar dünyasının kilidini açıyor” diye açıklıyor. “Futbol için ve FIFA 17’nin sunduğu deneyim için hiç bu kadar heyecanlı olmadık.”

 Gerçekçilik pahasına daha fazla şovmenlik getirerek oyun geliştirmelerinin de aynı şekilde devam etmesi bekleniyor  .

FIFA 17, oyunun resmi yüzü Messi’nin yerini bir değil dört tanıdık yüzle değiştireceğinden, FIFA 17 de geride klasik bir eklenti bırakacak: Real Madrid’den James Rodriguez, Manchester United’dan Anthony Martial, Eden Chelsea’den Tehlike ve Borussia Dortmund’dan Marcus Reus. Tüm karakterler EA’dan özel bir muamele gördü, böylece  hareketleri, jestleri ve yüzleri  oyunda olabildiğince gerçekçi görünüyor . Zaten favorin var mı?

Kendi rüya takımınızı yaratmayı seviyorsanız endişelenmeyin:  FIFA Ultimate Team  yeni özelliklerle ve elbette yüzlerce ve yüzlerce açılmayı bekleyen sanal zarfla geri döndü.

Futbol Eylül’de değişecek

EA Vancouver tarafından FIFA 17, 29 Eylül’de PC, PS4, PS3, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Her zaman olduğu gibi, aynı zamanda piyasaya sürülecek olan PES 2017 ile rekabet edecek.

Leave a Reply