Fifa 11 Torrent Indir - Güncellendi 2021

Fifa 11 Torrent Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Elektronik Sanatlar derneği futbol video oyununda 18. oyun olan Fifa 11 olarak bilinen Fifa Soccer 11. Oyun EA Kanada tarafından geliştirilmiştir ve Electronic Arts tarafından yayınlanmıştır. 28 Eylül 2010’da PlayStation 3, Xbox 360, Wii ve PlayStation 2 için Kuzey Amerika’da ve PC oyunları için Microsoft Windows ve Mac OS X, Avustralya için 30 Eylül 2010’da ve Avrupa’da 1 Ekim 2010’da piyasaya sürüldü. Fifa 11 serisinde PlayStation 3 ve Xbox 360 sürümüyle aynı oyun motorunu kullanan ilk şirkettir. FIFA’nın bir parçası olarak, oyunu oynarken yaşayabileceğiniz birçok yeni özellik var.

buradan Indirin

Fifa 11 Torrent İndir

Futbol simülatörünün yeni bölümünde, sadece bir sonraki sıçrama dengesinden değil, aynı zamanda özelleştirme için zengin olasılıklardan da bekleniyor. Yeni Yaratılış Merkezi’nin yardımıyla hayranlar kendi futbolcularını ve takımlarını oluşturabilir ve birbirleriyle değiştirebilirler. Oyuncuların bireysel özellikleri artık oyuna yansıtılıyor, böylece sahada bir oyuncuyu diğerinden kolayca ayırt edebiliyorsunuz. Buna ek olarak, artık sporcuların hareket özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz: 360 derece içinde herhangi bir yönde topa sahip olmak için savaş sistemi, önceki versiyonların şematik güç mücadelesini oyuncuların gerçek, tam teşekküllü çarpışmalarına ve yeni sisteme dönüştürür gelişmiş aktarımların doğruluğu, kullanıcının denetleyiciyle ne kadar akıllı bir şekilde yönetilip yönetilmediğine,

FIFA 11, futbol oyununun ünlü simülatörüdür. Bir öncekinin başarısız olmasından sonra, geliştiriciler yine de oyunun yeni bir versiyonunu topladı ve yayınladı. Bir öncekine kıyasla, çok daha iyi olduğu ortaya çıktı. Yumuşak çim ve oyuncuların hareketi bile oldukça gerçekçi görünüyor.

Fifa 11 Torrent İndir

Daha da etkileyici olanı, FIFA 11’in fiziksel oyunu hızlandırması ve serinin daha önce hiç görmediği kadar daha fazla jostle, çarpma ve slayt mücadele varyasyonuna izin vermesidir. Gördüğünüz gibi çocuklar büyük savunucular tarafından topa vuruluyor ve daha küçük, daha hızlı ileriye doğru yetenek hareketleri teknisyeni olmasa bile bazı etkileyici hareketleri çekebiliyor (sol tetiği tut ve sağ analog çubuğu manevra yap). Fizikselliğin bu anlarının gerçekçi bir şekilde ortaya çıkmadığını görmek nadirdir, ancak duraksadıklarında fark edilir. Endişelenmeyin, sinir bozucu olmak için yeterince sık olmaz.

FIFA 11, Kuzey Amerika’da Fifa Soccer 11 olarak da bilinir, Elektronik Sanatlar Futbol Video Oyunlarının Fifa Serisinde 18. Başlıktır. Ea Canada tarafından geliştirilen, Ea Sports Label Altında Dünya Çapında Electronic Arts tarafından yayınlandı. 28 Eylül 2010’da Kuzey Amerika’da, 30 Eylül 2010’da Avustralya’da piyasaya sürüldü.

Wii Sürümü 1 Ekim 2010’da Kuzey FIFA 11 ve Avrupa’da Ve Ds Sürümü’nde 8 Ekim 2010’da piyasaya sürüldü. Fifa 11’in Pc Sürümü, Aynı Oyun Motorunu Playstation 3 ve Xbox 360 Sürümleri olarak kullanan ilk seri. Oyun Olumlu Yorumlar Aldı ve Ödüllendirildi.

FIFA 11 Sunumu Kullanıldı. Fifa 10’un Konsol Sürümünden Yönetici Modu Bazı Geliştirmelerle İçe Aktarıldı. Bir Pro Be Sezon Tamamen Yenilenmiş. Oyun Modundan Çıkarken Erişilebilecek Yeni Bir Uygulama Arenası Var. Yeni Bir 5 V 5 Çevrimiçi Takım Oyunu Ve Pro Var.

Pro Modu Olun ”ve“ Yönetici Modu ”, Oyuncunun 15 Sezondan Fazla Bir Oyuncu, Yönetici veya Oyuncu Yöneticisi Olmayı Seçebileceği Yeni“ Kariyer Modu ”na Birleştirildi. Kariyer Modunda Pek Çok İyileştirme Yapıldı, Biri Yeni Oyuncuları İmzalarken Kullanıcı Kabul Etmek zorunda kalacak.

Fifa 11 Torrent İndir

 

YENI ÖZELLIKLER:

 • Yeni Nesil Oyun Motoru (PC): Oyunun PC sürümü artık PlayStation 3 ve Xbox 360 sürümleriyle aynı oyun motorunu kullanıyor. Ayrıca, 2010 FIFA Dünya Kupası oyununda tanıtılan “İki Düğme” kontrol sistemi, FIFA 11’e taşındı ve bu da serideki acemiler ve yeni oyuncular için idealdir.
  FIFA World (PC): Bu, oyuncunun çevrimiçi avatarlarını özelleştirmesine, dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet etmesine ve liderlik tablosundaki pozisyonlar için savaşmasına izin verecektir.
 • PC İyileştirmeleri: Yeni nesil menü sunumu kullanılır. FIFA 10’un konsol sürümünden yönetici modu bazı iyileştirmelerle içe aktarıldı. Profesyonel bir sezon olmak tamamen yenilendi. Bir oyun modundan çıkarken erişilebilen yeni bir uygulama alanı var. Yeni bir 5 v 5 çevrimiçi takım oyunu ve Pro Club Şampiyonası var. Dahası, tamamen yeni Sanal Pro oyun modu var. Oyuncular oyun yüzlerini resmi web sitesinde oluşturabilir, ardından indirebilir ve oyundaki sanal profesyonellerine uygulayabilirler. LAN oynatma ile birlikte 360 ​​° top sürme özelliği de bulunmaktadır. Oyuncular kendileri de taktikler oluşturabilirler.
 • Pro Passing (PS3, Xbox 360): Oyuncunun kontrol paneli ile kendi doğruluğunun yanı sıra sahadaki oyuncuların durum ve becerilerinin her geçişin doğruluğunu belirlediği yeni bir geçiş sistemidir.
  Creation Center (PS3, Xbox 360): Kullanıcının konsoluna indirmek için malzeme oluşturmasına ve arkadaşlarıyla paylaşmasına olanak tanıyan yeni bir web tabanlı uygulamadır. Oluşturulan takımlar, isimler, kitler ve oyuncular özelleştirilebilir ve oyuncular eskisinden daha derinlemesine bir şekilde düzenlenebilir. Görünümünü, aksesuarlarını ve özelliklerini seçerek bir oyuncu oluşturun. Konsolun kendisinde oyuncular oluşturabilir ve takımları düzenleyebilirsiniz, ancak bir ekip oluşturmak için Creation Center web tabanlı uygulamasını kullanmanız gerekir.

FIFA 11’I İNDIRME VE YÜKLEME

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. FIFA 11 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse, kullanın:  www.gametrex.com
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. FIFA 11 indirmeyi tamamladıktan sonra .iso dosyasını PowerISO  veya  Daemon Tools gibi bir yazılım kullanarak açın  .
 4. Oyun kurulumunu .iso dosyası içinde çalıştırın. Oyun kurulumuna gidin (varsayılan olarak her şeyi bırakabilirsiniz) ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, “Crack” klasörünün içeriğini kurulum dizinine kopyalayın (zaten mevcut olan dosyaların üzerine yazın).
 6. Şimdi oyunu masaüstü kısayolundan başlatabilirsiniz.
 7. Oyunun tadını Çıkar!

FIFA 11 SISTEM GEREKSINIMLERI

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz veya daha iyisi
 • Bellek:  1 Gigabyte RAM
 • Ekran  Kartı : DirectX® 9.0c Uyumlu 3D hızlandırmalı 256 MB ekran kartı veya eşdeğeri. Shader Model 3.0 veya üstü desteklenmelidir. (NVIDIA GeForce 6800 veya daha üstü, ATI Radeon X1600 veya daha üstü – NVIDIA GeForce 7300,8100,8200,8300 ve 9300, ATI Radeon HD3200 ve HD4350 ve Intel / S3 entegre yonga setlerinin minimum sistem gereksinimlerinin altında olduğunu unutmayın)
 • Depolama:  6,5 GB, kaydedilmiş oyunlar ve DirectX® 9.0c kurulumu için ek alan gerekir

Leave a Reply