FIFA 11 Indir - Güncellendi 2021

FIFA 11 Indir – Güncellendi 2021

 

Rafine edilmiş oyun

buradan Indirin

 

FIFA 11 Indir

FIFA 11’deki oyun geliştirmeleri, gerçek futbol gibi hissettiriyor. Yeni Kişilik + sistemi, oyuncuların gerçek hayatta olduğu gibi hareket ettikleri ve hareket ettikleri anlamına gelir. Bu, örneğin, Manchester United’dan Wayne Rooney’nin topa sahip olmadığında topun ardından şarj edeceği anlamına gelir; grev partneri Dimitar Berbatov ise bir şeyler olmasını beklemek için daha fazla içeriğe sahipken!

Yapay zekaya yapılan diğer ince ayarlar, FIFA 11’i bugüne kadarki en keyifli sürüm haline getirmeye yardımcı oluyor. Örneğin, haçlarda, top için birden fazla oyuncunun geldiğini görmek normaldir. Ayrıca, oyuncuların FIFA 10’da olduğundan biraz daha hızlı olduğunu fark edeceksiniz.

FIFA 11’deki bir diğer önemli değişiklik, çok doğal hissettiren ve oyuna ekstra bir unsur ekleyen kaleciyi kontrol etme yeteneğidir.

Hentbollar ilk kez FIFA 11’de tanıtıldı. Bir defans oyuncusu bir savunma hattına yerleştirildiğinde, onu engellemek için elini çıkarabilir. Hentbolların sıklığı gerçek hayatta olduğundan biraz daha yüksektir, ancak bunları devre dışı bırakabilir veya ceza durumlarında oluşmadığını tanımlayabilirsiniz.

FIFA 11 aynı zamanda daha rafine bir geçiş sistemine sahiptir ve size top dağılımı üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Pro Passing özelliği, geçişleri ağırlıklandırarak daha hassas bir şekilde ölçmenizi sağlar. Geçişlerin repertuarında da artış sağlandı ve artık sapma geçişleri, fiske vurma, sürülen loblar yapabilir ve toplara backspin uygulayabilirsiniz.

Beğenmediğimiz değişikliklerden biri, bir güç çubuğuna dayanan yeni penaltı vuruşu sistemidir. İşaretçiyi doğru yerde durdurmak çok zordur çünkü düğmeye basmaya yanıt vermek biraz zaman alır. Bu, FIFA 11’deki puanlama cezalarını zorlaştırır.

Grafik ayarlamalar

İlk bakışta, FIFA 11’in grafikleri son versiyondakilerden farklı görünmüyor. Ancak tekrarları veya yakın çekimleri görmeye başladığınızda, oyuncu benzerliklerinin artık daha gerçekçi olduğunu fark ediyorsunuz. EA modelli oyuncu fotoğrafları kullanarak karşı karşıyadır ve yüz ifadeleri artık oyuncuya göre daha çeşitlidir ve değişir.

FIFA 11’e bir başka temiz ek, oyun içinde kullanmak için kendi sesinizi yükleme yeteneğidir. Kendi ilahilerinizi kaydedebilir, gerçek takım şarkılarının ses dosyalarını ekleyebilir ve bir takımın tükettiği müziği tanımlayabilirsiniz.

Oyun modları
FIFA 11 hala resmi olarak lisanslı ligler, sergiler, eğitim ve Profesyonel Ol gibi birçok oyun modu ile yığın halinde. Bu zaman aşımındaki önemli değişikliklerden biri, artık Kariyer modu olarak bilinen ve Be a Pro ile entegre olan Yönetici modunun yeniden şekillendirilmesidir. Bu artık bir oyuncu koçu ve sonunda tam teşekküllü bir yönetici olmadan önce bir oyuncu olarak başlamanızla daha ilgili.

Leave a Reply