Farming Simulator 2013 Indir

PC’nizdeki çiftliğin tüm eğlencesi

Buradan İndirin

Farming Simulator 2013 İndir

Farming Simulator 2013  , bir dizi simüle edilmiş tarım etkinliği sunan önceki oyunları takip ediyor. Çiftliğinizi lisanslı araçlar ve araçlar kullanarak açık bir dünya ortamında yönetin.

Genel hedefiniz çiftliğinizi geliştirmek için yatırım yapabileceğiniz para kazanmaktır. İyileştirilmiş grafikler hala gerçekçi olmaktan daha işlevseldir – araçlar, sürdüğünüzde sadece yerde bir iz bırakır. beklediğiniz gibi, ama gerçekçi hissetmeyin.

Traktörünüze zarar vermeden bir ahıra çarpabilirsiniz. Genel olarak çevre hala bayat hissediyor. Çiftçilikle ilgili bir simülatör için daha dinamik bir ortam çok daha uygun olacaktır. Haliyle Farming Simulator 2013’te çalışmak oldukça sıkıcı. Asla unsurlara karşı savaştığınızı hissetmeyeceksiniz, daha ziyade sadece hareketlerden geçiyorsunuz.

Farming Simulator 2013, seri için büyük bir gelişme değil. Grafikler hala tarihli görünüyor ve genel deneyim karakter eksik. Önceki girişlerden hoşlanıyorsanız, bunu beğeneceksiniz, ancak başka kimseye pek bir şey sunmuyor.

Farming Simulator için çok oyunculu sunucuyu güncelleme

Farming Simulator 2013 Güncellemesi  Farming Simulator 2013, yalnızca çok oyunculu sunucu özelliklerini güncellemesine rağmen oyunun 2.0 beta sürümüne güncellenir. Farming Simulator 2013, wannabe çiftçilerinin en vahşi fantezilerini çiftlikte yaşadıkları çılgınca popüler bir tarım oyunudur. Çok oyunculu bir sunucuda oynuyorsanız, çevrimiçi oynamaya devam etmek için Farming Simulator 2013 Update 2.0 beta güncellemesinin zorunlu olduğunu unutmayın.

Yeni istemci GUI Eski sohbet mesajlarında gezinme Birkaç küçük iyileştirme Araçların ve fiziksel nesnelerin enterpolasyonu iyileştirildi (daha az gecikme)

değişiklikler

  • Yeni istemci GUI Eski sohbet mesajlarında gezinme Birkaç küçük iyileştirme Araçların ve fiziksel nesnelerin enterpolasyonu iyileştirildi (daha az gecikme)

Leave a Reply