Farming Simulator 17 indir

Farming Simulator 17 İndir

Buradan İndirin

Farming Simulator 17 indir

Tarım Simülatörü 17  a neredeyse tüm oyuncular serisine iyi bilinmektedir  tarım simülatörleri  geliştirici tarafından oluşturulan  Devler Yazılım  oyuncuların büyük görev çalıştıran ve geniş anlamda çiftliği yöneten 2013 yılından beri son derece popüler olmuştur. Bu nedenle, toprak işleme, hayvan yetiştiriciliği, hasat ve mahsullerin satışından sorumluyuz. Amacımız çiftliğin düzenli bir şekilde gelişmesidir, bu nedenle xiulianı genişletmek veya yeni makineler satın almak zorundayız. Farming Simulator serisinin tüm parçaları   büyük ölçekte başarılı oldu, bu nedenle Farming Simulator 17’nin  mutlaka indirmeniz gereken bir oyun olması sürpriz olmamalı  .

Yayıncı:  Focus Home Interactive . Çıkış tarihi:  25.10.2016. Platformlar:  Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, Mac OS. Tür:  Simülasyon oyunu.

Farming Simulator 17 İndir – Tam Sürüm PC

Ne bekleyebileceğinizi? gözden geçirmek

Farming Simulator 17  , şimdiye kadar sanal bir çiftliği yönetme zevkine sahip olan herkesi kesinlikle tatmin edecek. Oyunun yeni bir baskısı bizi çiftçi olarak tüm çiftliğimizin işleyişi ile ilgili önemli kararlar almak zorunda olduğumuz tarım dünyasına taşıyor. Bununla birlikte, en önemlisi, karlı bir şekilde çalışabileceğimiz en önemli araç veya makineleri elde etmekten başlamalıyız. Öncelikle, her şey belirli bitkilerin tohumlanması ve ekilmesi ve elbette daha sonraki hasat, taşıma ve satışları ile ilgilidir.

Oyun bir kez daha, deneyim kazanması nedeniyle serinin iddia edilen hayranlarını nasıl tatmin edeceğini çok iyi bilen Giants Software grubu tarafından tasarlandı. Bu nedenle, şüphesiz bu yeni baskı, yani  Farming Simulator 17 ücretsiz oyunlar , önceki tüm parçalara benzer şekilde elde etmeye değer. Oyunu çok iyi bilen oyuncular değil, aynı zamanda oyunu ilk kez oynayacak olanlar da büyülenecekler.

Tarım Simülatöründeki Gelişmeler 17

Her ne kadar birçok kişi serinin bir sonraki bölümünün öncekilerin önemli ölçüde devam ettiğini düşünmesine ve yeni bir şey tanıtmamalarına rağmen, iyileştirilen ve oyuna daha fazla değil, birçok ayrıntıya dikkat etmek çok önemlidir. ilginç ama izlemek de hoş. Sunulan iyileştirmeler nedeniyle çiftliğimizi yönetmek kesinlikle daha kolay. Peki ne olacak?

Gelen  Tarım Simülatörü 17  iki yeni bitkiler, örneğin, soya, ayçiçeği yetiştirilmesi bir olasılığı vardır. İnanılmaz derecede önemli olan, ağır ekipman yerine kendi ellerinizi kullanarak belirli görevleri yapma seçeneğidir. Birçok oyuncu, herhangi bir makine kullanmadan yapılabilecekleri kendi başına odun hareket ettirmek için hevesle bekliyor. Ancak, hepsi bu değil, çünkü ürünlerin satışından elde edilen kârın yanı sıra, diğer çiftçiler tarafından verilen görevleri yapmak için ek para da kazanabiliriz. Tabii ki, yapay bir zeka tarafından yönetiliyorlar, ancak bu tür kazançlar şüphesiz birçok oyuncuyu tatmin edecek.

Peki ya başlıkta bulunan makineler? Farming Simulator 17  , 60 lisanslı üreticiden gelen 200’den fazla makineyi kullanmamızı sağlıyor. Bunlar arasında serinin önceki bölümlerinden iyi bilinenler ve tamamen yeni olanlar var. Tabii ki, araçların görünümü ve teknik parametreleri oyuncular tarafından değiştirilebilir, ancak showroomlarda belirli makinelerin kiralanması seçeneği tamamen yeni bir şeydir.

Tüm bu olasılıklar,  Farming Simulator 17 PC Download  linkini mutlaka almamızı sağlıyor çünkü bu oyun bize birçok harika seçenek sunuyor. Pastanın donması nedir, aralarında büyük boyutlu malların mal treniyle taşınması olasılığı vardır.

Teknik parametreler – yeni ne var?

PC Windows platformundaki grafik motorunun kendisi söz konusu olduğunda, Farming Simulator serisinin önceki bölümleriyle aynıdır  . Değiştirilen şey, makineler ve yıldırımları durumunda görünen şeydir. Dahası,  Farming Simulator 17’de  oyunun önceki bölümlerinden iyi bilinen haritaları kullanıyoruz, ancak Pasifik kıyısında yeni bir konum eklendi. Can sıkıntısı ile ilgili bir soru yok çünkü tüm oyun geliştirmeleri onu tekrar büyük bir macera haline getiriyor.

FS17 / Farming Simulator 17 indir – Oyunlar PC

sistem gereksinimleri

Sistem:  Windows 7, Windows 8, Windows 10

İşlemci:  2.0 GHz Intel veya eşdeğeri AMD çift çekirdekli işlemci

Grafikler:  Nvidia Geforce GTS 450 Serisi, AMD Radeon HD 6770 (min 1GB VRAM)

Bellek:  2 GB RAM

Depolama:  6 GB kullanılabilir alan

Burada daha fazla pc oyunu edinin:

sağlam indir
call of duty 2 indir
half life indir
gta 3 indir
totally accurate battle simulator indir
half life 2 indir
call of duty modern warfare 2 indir
city car driving indir
camtasia studio 8 full indir
crysis indir
fifa 19 indir
counter strike 2.5 indir
need for speed underground 2 indir
assetto corsa indir
forza horizon 4 indir
fifa 2007 indir
fm 2019 indir
powerpoint indir
age of empires 2 indir
sims 4 indir
pes 2018 indir
gta san indir
gta 4 indir
cs go indir
counter strike 1.8 indir
internet cafe simulator indir
hearts of iron 4 indir
pes 2019 indir
call of duty modern warfare indir
mafia 2 indir
mount and blade warband indir
euro truck simulator 2 full indir
half life indir
outlast indir
internet download manager
cs 1.6 indir
gta vice city indir
pes 2013 indir
gta 5 indir
kmspico indir
blur indir
forza horizon 3 indir
rocket league indir
max payne 2 indir
garrys mod indir
call of duty 3 indir
life 4 dead indir
battlefield 1 indir
life 4 dead 2 indir
assassins creed 3 indir
city skylines indir
bully indir
arma 3 indir

Leave a Reply