Far Cry 5 Indir

Oyun hakkında

Buradan İndirin

Far Cry 5 Indir

Far Cry, ödüllü franchise’ın son taksitinde Amerika’ya geliyor. Montana’nın özgür ve cesur ülkesi olan ama aynı zamanda Cennet Kapısı olarak bilinen fanatik bir kıyamet kültüne ev sahipliği yapan Hope County’ye hoş geldiniz. Kült lideri Joseph Seed ve kardeşleri Heralds’a karşı direniş ateşlerini ateşlemek ve kuşatılmış topluluğu kurtarmak için ayağa kalkın. Oyununuzu göz izleme ile geliştirin. Gizli becerilerinizi artırmak ve takım arkadaşlarınızın tehditleri tespit etmelerine yardımcı olmak için onlara bakarak düşmanları etiketleyin. Tüm Tobii Eye Tracking oyun cihazlarıyla uyumludur. Görev senin elinde!

Far Cry 5 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Far Cry 5 yapmaktan indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Far Cry 5.zip için Ekstre” tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Far Cry 5 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Far Cry 5 Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Far Cry 5 Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın. UZAK CRY 5 (TÜM DLC’LER DAHİL)
BOYUTU: 77.10 GB

: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemenize gerek yok. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • İşlemci:  Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz veya AMD FX-6300 @ 3.5 GHz veya eşdeğeri
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD R9 270 (Shader Model 5.0 veya üstü ile 2GB VRAM)
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  40 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply