Far Cry 3 Indir

  Far Cry 3 Macera Adas

Buradan İndirin

In size Jason, tropikal bir adada sadist korsanlar tarafından yakalanan Amerikalı turist grubunun rol oynar. Kaçarsınız ve sizi sadist korsanlardan arkadaşlarınızı kurtarabilecek bir savaşçı olma yoluna sokan yerli bir kabile tarafından kurtarılırsınız. Kesinlikle yapılacak şeylerle dolu bir adada açık dünya macerası.

Far Cry 3’ün ada haritasını, her biri daha fazla hedefi ortaya çıkaran ve daha iyi silahlar elde etmenizi sağlayan 18 radyo kulesine tırmanarak ortaya çıkarırsınız. Etkinleştirildikten sonra, zemine geri dönün. Ormanda, çoğu ölümcül birçok hayvanla karşılaşacaksınız. Bunları avlamak ve bitki toplamak, yeni beceriler açan yeni öğeler oluşturmanıza olanak tanır.

Korsan karakollarını araştırıp fethetmeli, onları dost yerlilerin ellerine bırakmalı ve size güvenli evler vermelisiniz. Far Cry 3, adanın etrafındaki seyahatinizi hızlandırmanız için tonlarca araç ve el planörünün yanı sıra hızlı bir seyahat seçeneği sunar, böylece güvenli evlerinizden herhangi birine hızlı bir şekilde atlayabilirsiniz.

Oynanış

Far Cry 3, gizlilik ve çatışmaların karışımı olan şiddetli bir oyundur. Çok sayıda görev ve yan görev var, o kadar çok ki, adada ilerlerken dikkatinizi dağıtmamak neredeyse imkansız.
Karakol görevleri mükemmel strateji, gizlilik ve kaba kuvvet karışımlarıdır ve çok tatmin edicidir. Size açık birçok alet ve stratejiniz var: susturulmuş tabancalar ve kara mayınlarından kafesli hayvanlara ve Rambo benzeri patlayıcı oklara kadar. Bir görevde, bir kaplanı bir korsan kampının yanına gitmeye teşvik ettim, böylece muhafızları gördü ve onlara saldırdı, böylece başa çıkacak çok daha az şey kaldı. Bu ve Komono ejderhaları gibi hayvanlar, yanlışlıkla onlara rastlarsanız çok tehlikelidir.

Bitki ve hayvan postları işledikçe ve deneyim puanları kazandıkça, yeni beceriler öğrenecek ve yeni yetenekler açacaksınız. Oyun tarzınıza uyacak şekilde Jason’ın becerilerini nasıl geliştireceğiniz konusunda esnekliğe sahipsiniz.

Grafikler ve ses

Far Cry 3’ün grafikleri mükemmel – ada gerçekten güzel ve hava karardıktan sonra korkutucu hale geliyor. Etkileşimde bulunabileceğiniz nesneler her zaman nazikçe parlar, böylece daha kolay görünürler.
Ses efektleri gerçekten etkilidir. Orman hayvan sesleriyle yaşıyor ve bulduğunuz eski araçlar çıngıraklı bir şekilde uygun. Sahip olduğum tek eleştiri, korsan salaklarının konuşmasının tekrarlanma eğiliminde olması. Genellikle çok komiktir, ancak tekrarlar oyunu daha az sürükleyici hale getirir.

Far Cry 3 harika bir macera sanal alanıdır. Ada gerçekten yapılacak şeylerle dolu ve çok fazla özgürlüğünüz var. Gizliliği ve ile paylaşırken, açık dünya onu diğerlerinden ayırır.
Hikaye sizi en baştan anlar ve başlangıçta gerçekten kaybolmuş bir turist gibi hissedersiniz, ancak kısa süre sonra ormanda korsanlara karşı bir savaşçı olarak kendinizi evinizde hissetmeye başlarsınız.


Far Cry 3, önceki oyunların fikirlerini alır ve onları hemen hemen mükemmelleştirir. Herhangi bir video oyununun en davetkar ve açık dünyalarından birine sahip heyecan verici bir macera oyunu.

Artıları

  • Keşfetmek için harika ada
  • Mükemmel gizli görevler
  • Büyüleyici hikaye
  • Çok çeşitli

EKSİLERİ

  • Biraz konuşma tekrarı

Leave a Reply