Fallout 4 Indir

Oyun hakkında

Buradan İndirin

Fallout 4 İndir

Fallout 3 ve The Elder Scrolls V: Skyrim’in ödüllü yaratıcıları Bethesda Game Studios, sizi şimdiye kadarki en iddialı oyunları olan Fallout 4 dünyasına ve yeni nesil açık dünya oyunlarına hoş geldiniz. Apps Kasası 111’den hayatta kalan tek kişi olarak, nükleer savaşın yok ettiği bir dünyaya giriyorsunuz. Her saniye hayatta kalmak için bir mücadele ve her seçim sizin. Sadece Çorak Toprakların kaderini yeniden inşa edebilir ve belirleyebilirsiniz. Hoş geldiniz ev.Anahtar Özellikler:

 • Özgürlük ve Özgürlük!
  Yüzlerce konum, karakter ve görevle devasa bir açık dünyada istediğinizi yapın. Güç için yarışan birden fazla gruba katılın veya yalnız gidin, seçimlerin hepsi sizin.
 • Sen Özelsin!
  ÖZEL karakter sistemi ile istediğiniz kişi olun. Güç Zırhlı bir askerden karizmatik pürüzsüz konuşmacıya, yüzlerce Perks arasından seçim yapabilir ve kendi oyun tarzınızı geliştirebilirsiniz.
 • Süper Deluxe Piksel!
  Yeni nesil yeni grafik ve aydınlatma motoru, daha önce hiç olmadığı gibi Fallout dünyasını hayata geçiriyor. Commonwealth’in patlatılmış ormanlarından Boston kalıntılarına kadar her yer dinamik detaylarla doludur.
 • Şiddet ve KDV!
  Saldırılarınızı seçmenize ve sinematik katliamın keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan yeni dinamik Vault-Tec Destekli Hedefleme Sistemi (VATS) ile yoğun birinci veya üçüncü kişi mücadelesi de yavaşlatılabilir.
 • Topla ve inşa et!
  Şimdiye kadarki en gelişmiş üretim sisteminde binlerce öğeyi toplayın, yükseltin ve oluşturun. Silahlar, zırhlar, kimyasallar ve yiyecekler sadece başlangıçtır – tüm yerleşimleri inşa edebilir ve yönetebilirsiniz.

Fallout 4 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. (Bunun için alabileceğiniz WinRAR, olmalıdır – Fallout 4 yapmaktan indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Ultimate Ninja Storm.zip Naruto için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. Fallout 4 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Fallout 4 Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Fallout 4 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

FALLOUT 4 (V1.10 & TÜM DLC’LER DAHİL)
BOYUTU: 32.38 GB

: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemenize gerek yok. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10 (64-bit OS gerekir)
 • İşlemci:  Intel Core i5-2300 2.8 GHz / AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz veya eşdeğeri
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : NVIDIA GTX 550 Ti 2GB / AMD Radeon HD 7870 2GB veya muadili
 • Depolama:  30 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply