Euro Truck Simulator 1 Indir - Güncellendi 2021

Euro Truck Simulator 1 Indir – Güncellendi 2021

Euro Truck Simulator İncelemesi

buradan Indirin

Avrupa’daki benzin ve elma gibi ürünleri Paris ve Londra gibi şehirlere teslim etmek Euro Truck Simulator’da sadece bir başlangıç. Kendinizi gerçekçi bir kamyon sürüş deneyimine tamamen kaptırmış bulacaksınız. Kendi ülkenizde küçük bir şekilde başlıyorsunuz ve bu kamyon sürüş simülasyon oyununda zengin hale getirme umuduyla tüm Avrupa’ya doğru yol alıyorsunuz.

Gitmek için Öğretici

Bu oyundaki kurulum gerçekten basit. Euro Truck Simulator’da 100.000 € ile başlıyorsunuz ve ilk kamyonunuzu seçmelisiniz. Sadece dört tanesi 100.000 € ‘nun altındadır, ancak biraz para biriktirdikten sonra toplam 12 kamyon arasından seçim yapabilirsiniz. Kamyonunuzu seçtikten sonra kısa bir eğiticiye başlarsınız. Bu oyun tarzına aşina iseniz, isterseniz öğreticiyi atlayabilirsiniz. Oyunun önemli yönleri, yüklerin nasıl seçileceği, bu yüklerin nasıl alınacağı ve nasıl düşürüleceği gibi bu öğreticide ele alınmıştır. Ayrıca sürüş temelleri gibi şeyler de kapsanmaktadır. Oyuncu tarafından etkileşimin gerekli olduğu her noktada yol tarifleri verilir, böylece kafanız karışmaz.

Büyük para Euro kamyon şoförü

Oyunun temeli gerçekten basit, mal teslim ve para kazanmak. Her kasabada teslim edilecek yükleri alabileceğiniz bir veya daha fazla yükleme platformu olacaktır. Yükleme rıhtımlarında yükleri varış yerine, ödeme veya yük türüne göre seçmenize izin veren bir arayüz bulunur. Yükü seçmenize izin vermek, ne kadar yatırım yapmak istediğinizi veya ne kadar para kazanmak istediğinizi belirlemenizi sağlar. Daha yüksek ödeme yükleri, çekmek için uzun bir yol veya çok sayıda sertifika gerektirir. Tehlikeli yükler için, ticari ehliyetinizi (CDL) yükseltmek zorundasınız. CDL’nizi yükseltmek maliyetlidir, ancak uzun vadede daha karlı yükleri çekme yeteneği ile ödeme yapar.

Yükseltmeler Kamyonları, Lisansları ve Yeni Ülkeleri İçerir

Bu oyunda paranızı harcamanın birkaç yolu vardır. CDL’nizi yükseltebilir, kamyonunuzu yükseltebilir veya yeni ülkelerin kilidini açabilirsiniz. Kamyonunuz için yükseltmeler üç kategoriye ayrılır: güç, taşıma ve yakıt tüketimi. Bu yükseltmeler, yüklerinizi A noktasından B noktasına daha güvenli, daha hızlı ve daha ucuz hale getirmenize yardımcı olur. İsteğe bağlı maliyetlere ek olarak gaz, onarım ve trafik cezaları için de ödeme yapmanız gerekir. Bir sonraki şehre gaz ödemek için yükseltme yaparken yeterli para tasarrufu yaptığınızdan emin olun yoksa mahsur kalırsınız.

Euro Truck Simulator’daki grafikler inanılmaz derecede ayrıntılı. En küçük ayrıntılara kadar her şey bu oyuna dahildir. Araçta çalışan silecekler, flaşörler, farlar ve göstergeler bulunur. Şehirler ve çevre buna bir istisna değildir. Stop lambalarına ve yol kurallarına daima uyulmalıdır. Manzara, şehirler arasındaki bu uzun sürüşleri yaparken göz atmanız gereken bir şey verir.

Büyük Para Zaman Alıyor

Bu oyunun küçük bir sorunu var. En karlı yükler uzun bir sürüş gerektirir. Bu uzun mesafeler önemli miktarda yatırım gerektirebilir. Kaçınılabilir ve gerekli değildir, ancak en fazla parayı kazanırlar. Kamyonlar nispeten yavaş sürer, ancak kamyonunuzu yükseltirseniz, gerekli süreyi azaltabilir ve bu uzun mesafeleri biraz daha hızlı hale getirebilir.

Sonuç – Güzel Ülkede Gerçekçi Bir Yolculuk

Güzel ayrıntılı manzaralara ve zorlu yüklerle Avrupa çapında heyecan verici seyahatler bu oyunu harika bir oyun haline getiriyor. Her yeni şehirde yeni zorluklar ve yeni maceralar bulacaksınız. Euro Truck Simulator, 18 tekerlekli tekerleğin arkasına geçmeden gerçeğe yakın. Kabin manzaralı, sadece olsa gibi hissedebilirsiniz.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply