Dying Light Indir

Dying Light İndir

Buradan İndirin

Oyun hakkında

Dying Light, her zombi katili rüyasının gerçekleşmesidir. Yetenekli bir parkur koşucusu olarak, gizemli bir salgın tarafından yaratılan ete aç düşman ordularını yenmenize yardımcı olabilecek sarf malzemeleri ve işçiliği için tehlikeli bir kentsel ortamı keşfedersiniz. Güneş battıktan sonra avcı, enfekte olanların sayıları ve gücü arttıkça av olur – ve daha da ölümcül olan Uçucuların yuvalarından insan eti ile beslenmeleri için ayrılırlar. Şafağa kadar hayatta kalmak için tüm becerilerinizi ve mevcut araçlarınızı kullanmalısınız. Her yere gidin ve geniş, açık bir ortamda sorunsuz bir şekilde ilerlerken her şeye tırmanın. Avcıları avlıyor ya da kaçıyor olun, şehirde kolaylıkla ve hızla hareket edebilirsiniz. Çatılar arasında atlayın, duvarlara tırmanın ve düşmanlarınıza yukarıdan saldırın. Parkour becerilerinizi silahlandırın ve yaratıcı mücadele için kullanın.

Dying Light Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Dying Light indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Dying.Light.The.Following.v1.26.0.ALL.DLCs.zip” e Çıkar üzerine tıklayın (Bunu yapabilmek için WinRAR’a sahip olmalısınız.  burada ).
 4. Dying Light klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dying Light Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Dying Light Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

BOYA IŞIK (V1.26.0 & TÜM DLC’LER)
BOYUTU: 24.16 GB

Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
 • İşlemci:  Intel® Core ™ i5-2500 @ 3.3 GHz / AMD FX-8320 @ 3.5 GHz
 • Bellek:  4 GB RAM DDR3
 • Sabit Disk:  40 GB boş alan
 • Ekran  Kartı : NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon ™ HD 6870 (1GB VRAM)
 • DirectX®:  Sürüm 11
 • Ses:  DirectX® uyumlu
 • Ek Notlar:  Grafik kartlarının dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir, ancak resmi olarak desteklenmez.Windows uyumlu klavye, fare, isteğe bağlı denetleyici (Windows için Xbox 360 Denetleyicisi önerilir)

Leave a Reply