Driver San Francisco Indir

Oyun hakkında

Buradan İndirin

Sürücü San Francisco İndir

Suç efendisi Charles Jericho ile birlikte şimdi San Francisco’da korkunç bir tehdit var. Sadece bir adam ona karşı çıkabilir. Yüz şehrin sokaklarını sürdü, hayatını suçluları parmaklıkların arkasına koyarak geçirdi. Ama Jericho’yu devirmek için geri dönüş olamaz ve bunun son yolculuğu olabileceğini biliyor. Adı John Tanner. O Sürücü. Yenilikçi bir oyun özelliği, oyuncuların 130’dan fazla lisanslı kas ve süper araba arasında kesintisiz olarak aksiyonun merkezinde kalmasını sağlar. Zamansız atmosferi, benzersiz araç kullanımı ve yenilenmiş oynanabilirliği ile Driver: San Francisco, mevcut nesil video oyun platformları için klasik serbest dolaşım, sinematik araba takip deneyimini canlandırıyor.

Sürücü İndirme ve Yükleme: San Francisco

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Sürücü kez: (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır: San Francisco bitti indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “San Francisco.zip Sürücüsü Özü” üzerine tıklayın  burada ).
  4. Driver: San Francisco klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Sürücü: San Francisco Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Sürücü: San Francisco Ücretsiz İndir başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.SÜRÜCÜ: SAN FRANCISCO
BOYUTU: 4.61 GB

 : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows XP (32/64 bit), Windows Vista (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit)
  • İşlemci:  Intel Pentium D 3.0 Ghz veya AMD Athlon64 X2 4400+ 2.2Ghz
  • Bellek:  1 GB RAM
  • Ekran  Kartı : 256 MB DirectX uyumlu, Shader 4.0 özellikli ekran kartı
  • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Leave a Reply