Driver Booster indir

Windows sürücülerini ücretsiz güncelleyin

Buradan İndirin

Driver Booster indir

Driver Booster Free,  Windows’ta  eski veya güncel olmayan sürücüleri güncellemek için tasarlanmış bir yazılımdır . Sürücüleri donanımınız için düzenli olarak tarar ve eskilerinin yanı sıra artık çalışmayanları da günceller. IOBit tarafından geliştirilen  performans iyileştirici araç  , çalışmak için yalnızca tek bir tıklama gerektirir ve hem deneyimli hem de acemi kullanıcılar için uygundur. Sürücüleri güncellemenin yanı sıra, ücretsiz ve gelişmiş yazılımlar PC’nin oyun deneyimini de geliştirir.

Eski sürücülerden kurtulun

Bilgisayarınızın yavaş olduğunu veya performans sorunlarıyla karşılaştığını düşünüyorsanız, artık PC’nizin donanımını tamamlamayan sürücüler kullanıyor olabilirsiniz. Bu  eski sürücüler, daha yavaş yanıt süresi , berbat ses, düşük görüntü kalitesi ve sık ağ arızasına yol açar . Çoğu işletim sistemi düzenli güncellemeler sunarken, eski sistemlerde bulunan bazı sürücüler her zaman kapsama dahil edilmez.

Driver Booster Free eski ya da çalışmayan sürücüleri arar ve en son sürüme günceller. Diğerlerinin yanı sıra NVIDIA, AMD ve Intel’den 3 milyondan fazla sürücü ve oyun bileşeninden oluşan bir veritabanından oluşuyor. Ayrıca Microsoft DirectX Runtime  ve  Adobe Flash Player gibi eski oyun bileşenlerini de tarar  .

Kullanımı kolay

IObit’in Driver Booster’ının en iyi yanlarından biri, kullanımı kolay olması ve teknoloji meraklısı bir tüketici tabanı gerektirmemesidir. Araç, Windows cihazınızı güncel tutmanın yanı sıra, cihazınızın oyun performansını artırmaya yardımcı olan çeşitli araçlar da sunar  . Aygıt sorunlarını gidermek, sisteminiz hakkındaki tüm bilgileri görüntülemek ve birkaç geri yükleme noktası oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Sürücü güncelleyici aracı basit bir arayüz ve büyük bir Tara düğmesi ile birlikte gelir. Taramayı tamamladıktan sonra, güncellemeleri manuel olarak indirmeniz için bir tarayıcı başlatmaz. Bunun yerine, bunu kullanıcıdan fazla girdi olmadan arka planda yapar. Sonuç olarak, bu aracı kullanarak güncel olmayan sürücülerin güncellenmesi diğer sürücü güncelleme programlarından çok daha rahat ve zahmetsizdir  .

Otomatik ve manuel tarama seçenekleri

Driver Booster’ı indirip bilgisayarınıza kurar kurmaz taramaya başlayabilirsiniz. Tara’ya tıklamamanız durumunda, sürücü güncelleyici   kurulduktan sonra 5 saniye içinde otomatik bir tanılama başlatır . Yaklaşık 2 dakika sonra, sürücü yükseltme aracı, cihazdaki tüm eski sürücülerin bir listesini gösterir. Karar vermeden önce tek tıklamayla güncelleme seçebilir veya sürücü ayrıntılarını keşfedebilirsiniz.

Kullanıcılara bulduğu tüm eski sürücüler hakkında ayrıntılı bilgi gösterir. Sürücünün adını, yüklü sürümünü, tarihini, yayıncısını ve kategorisini içerir. Ayrıca , kullanıcılara en son sürümü  ve yayınlanma tarihini de  gösterir . Kullanıcılar sürücüyü güncelleyebilir, güncelleme seçeneğini yoksayabilir, sürücüyü kaldırabilir veya tüm sürücüleri tek seferde güncelleyebilir!

Sürücüleri güncellemek için onarın ve yeniden başlatın

Driver Booster, güncel olmayan sürücüleri güncellemeye başlamadan önce, herhangi bir güvenlik çakışmasıyla karşılaşırsa bir uyarı gönderir. Sürücüler güncellenirken herhangi bir ağ sorunu ve program çökmesi ile karşılaşıp karşılaşmayacağınızı önceden bildirir. Onarım çalışmaları arka planda devam ederken  , bazı güncellenmiş sürücüler daha sonra yeniden başlatılmasını gerektirebilir.

Uygulamanın sistemi otomatik olarak yeniden başlatmasını istiyorsanız, ilgili seçeneği belirleyebilirsiniz. Ancak, bu seçeneği atlayabilir ve bilgisayarınızı manuel olarak yeniden başlatabilirsiniz. Driver Booster ayrıca   kuyruk, indirme, güncelleme veya yeniden başlatmayı bekleyen kullanıcılara her bir sürücünün durumu hakkında bilgi verir . Tümünü Güncelle’yi tıkladıktan sonra, cihazınızdaki tüm sürücüler yaklaşık 5 ila 30 dakika içinde güncellenir.

Diğer araçlar ve özellikler

Driver Booster Free indirmesi arka planda çalışır ve herhangi bir yükleme penceresine rastlamazsınız. Ayrıca, sürücüleri iki kategoriye ayırır: Eski ve Son Derece Eski. Ayrıca , son tam sistem taramasından bu yana geçen gün sayısını da  gösterir . Gösterge panosu, sürücü paketlerini silmek, sistem hatalarını düzeltmek, ağ sorunlarını çözmek ve farklı sürücüleri temizlemek için birkaç araç içerir.

Sürücü güncelleme aracı sadece uygun bir internet bağlantısı ile çalışabilir. Etkin bir bağlantı olmadan, sürücü çalışıyor gibi görünebilir, ancak doğru ayrıntıları veya tüm kullanılabilir sürücüleri göstermez. Yazılım ayrıca birkaç ek özellikten oluşan ve en son sürücüleri göstermede daha güvenilir olan bir pro sürümüne sahiptir.

Driver Booster gerçekten ücretsiz mi?

Evet, Driver Booster, Windows 10’a kadar tüm Windows işletim sistemleri için ücretsiz bir sürücü güncelleyicisidir. Ücretsiz olsa da, ücretli ve ek özellikler içeren profesyonel bir karşılığı vardır. Sürücü güncelleyici aracının premium sürümünde otomatik indirmeler ve güncellemeler ile tüm sürücüleri yedekleme seçeneği bulunur. Lisansı satın aldıktan sonra, pro yazılımını etkinleştirmek için tek yapmanız gereken anahtarı girmek.

Driver Booster’a alternatif var mı?

Driver Booster oldukça popüler olsa da, birkaç alternatifi var. Windows aygıtınızdaki sürücüleri güncellemek istiyorsanız Snappy Driver Installer ,  Driver Easy ve  Driver Genius Professional gibi araçlara göz atabilirsiniz  .

Driver Booster’ı indirmeli miyim?

Çoğu zaman, kullanıcılar sürücülerini güncellemeyi unutma eğilimindedir; bu yavaş sistem performansı ve ağ sorunlarına yol açar. Bu sorunları önlemek için en iyi yollarından biri Driver Booster Free indirmektir. Eski sürücüler için bir güncelleyici ve bilgisayarınızın sadece en son sürümlerinde çalışmasını sağlar. Tarama ve onarım seçeneklerinin kullanımı kolaydır ve tüm eski sürücüler tek seferde güncellenebilir.

Yazılım arka planda çalışır ve sistemi güncel tutar. Ayrıca kullanıcılara son sistem taramasından bu yana geçen günleri gösterir ve güncellemek istedikleri sürücülerin tüm ayrıntılarını görüntüler. Çok yönlü program ayrıca ek özelliklerle ilgilenen herkes için bir pro sürümüne sahiptir.

Yazarın yorumu

Artıları

 • Başlangıç ​​dostu sürücü güncelleyici

 • Arka planda çalışır

 • Sürücülerin kapsamlı ayrıntılarını gösterir

 • Tüm sürücüleri tek seferde güncelleme seçeneği

EKSİLERİ

 • SÜRÜCÜ YÜKSELTİCİNİN ANAHTAR DETAYLARI

  • Tek bir tıklamayla aygıt sürücülerinizi güncelleyin, sistemi ve oyun performansını artırın

  • Son güncelleme 06/05/20

  • Son 6 ay içinde 11 güncelleme yapıldı

  • Mevcut sürümde  VirusTotal üzerinde 3 bayrak var

  • Etkin bir internet bağlantısı gerektirir

 • IObit’s Driver Booster 2, PC’nizi güncel olmayan sürücüler için tarar ve sizin için günceller. Bir programı başlattığınızda veya bir cihaz bağladığınızda otomatik olarak tarama yapabilir. Veya taramalar için sabit aralıklar ayarlayabilir ve sürücüleri tek bir tıklamayla tek tek veya tümünü güncelleyebilirsiniz. Driver Booster 2 güncellemeleri daha hızlı indirmeler ve kaplamalarla tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü içeriyor.

  Driver Booster Önizleme

  Artıları
  Güvenli:  Driver Booster 2, sürücüleri yedekleyebilir, güncellemeleri yüklemeden önce geri yükleme noktaları oluşturabilir ve yalnızca WHQL tarafından test edilmiş sürücüleri gösterebilir. Yoksayılanlar listesi, eski bilgisayarlar ve bileşenler en son sürücüleri kullanamadığında kullanışlı olur.
  Hızlı ve kolay:  Testlerimizde Driver Booster 2, sürücüleri ihtiyaç duyduğumuzdan çok daha hızlı indirdi ve yükledi – sistemimizin ihtiyaç duyduğu tüm güncellemelerin farkında bile olduğumuzu varsayarak.
  Yeniden başlatma:  Sürücüleri güncellerken yeniden başlatılıp başlatılmayacağından veya ne zaman yeniden başlatılacağından emin değil misiniz? Driver Booster 2 size programın ayarlarında söylerseniz otomatik olarak söyleyecek ve yapacak.
  Oyun merkezli:  Driver Booster 2, oyun bileşenlerini tanımlayabilir ve gelişmiş oyun performansı için sürücüleri değiştirebilir.
  EKSİLERİ
  Alarm:  Bazı güncel olmayan sürücülerin oluşturduğu risklerle ilgili uyarılar biraz dramatik görünüyordu.
  Çift kontrol:  Paket olarak indirip yükleyen bazı sürücüler, yeniden başlattıktan sonra bile tek tek güncellenmeyi gerektiriyordu. Neyse ki, yeniden tarama hızlı ve kolaydır.
  SONUÇ OLARAK
  Daha az deneyimli kullanıcılar IObit Driver Booster 2’den en iyi şekilde yararlanabilir, ancak ileri düzey kullanıcılar bile sistem sürücülerini en kolay şekilde güncelleme yeteneğini takdir edecektir.
  YAYINCI TANIMI
  Gönderen  IObit’i:
  Driver Booster 7, Windows kullanıcılarının sürücüleri ve oyun bileşenlerini güncel tutması için güçlü ve kullanımı kolay bir sürücü güncelleyicisidir. Sadece 1 tıklama ile güncel / hatalı / eksik sürücüleri güncelleyebilir ve düzeltebilir. Yeni sürümde, veritabanı 3,500,000+ değerine genişletildi ve bunların tümü Microsoft WHQL testlerini geçti ve kesinlikle IObit İnceleme Kurallarına uydu. Ayrıca, Sürücü Booster 7 otomatik sürücü güncelleme hizmeti sunar, böylece sistem boştayken sürücü indirme ve yükleme yapılabilir, bu da kullanıcıları çok zaman kazandırır.
  Driver Booster 7, kullanıcıların sürücüleri yedeklemelerine, sistemi geri yüklemelerine ve ses, ağ arızası ve cihaz hatası gibi en yaygın baş ağrısı sorunlarını çözmelerine yardımcı olacak birçok kullanışlı özellik sunar. ve tek tıklamayla en yüksek sistem performansı. Özetle, Driver Booster 7, Windows kullanıcılarının sistem uyumluluğunu ve kararlılığını geliştirmelerine ve oyun performansını artırmasına yardımcı olabilir

Daha fazla bilgisayar yazılımı görmek için buraya tıklayın:

Leave a Reply