Detroit: Become Human PC indir, Quantic Dream tarafından [Oyun Indir] geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur. Bu oyunda kara ve sahibi Android ve Markus avlamak için genç kız Connor güvenliğini sağlamak için genişlemek için hizmet veren sahibi üç Android arsa takip etti. Ortamın araştırması Detroit Michigan’ı ziyaret etti ve senaryo, iki yıl bitiren yapay uzmanların yazdığı bir yazar ve yönetmen aldı.

Detroit İnsan  Oynanışı Olun Orijinal Fragman

Oyunun hikayesi 2038 yılında Motor şehrinde geçiyor. Advent teknolojisi toplumda değişti ve insan hayatının her [Oyun Indir] caddesinde androidleri görecek. Oyunda bunlar değiştirilir ve görevler yapmak ve görev yapmak için kiralanır, çocuklara ve ayrıca sokaklara temizlik ve seyahat sırasında bakım yapar. Kara, yine, lordunun kızıyla olan zarar verici ilişkisinin doğruluğunu gösteren bir aile birimi ev temizleyicisidir. Sonunda Connor, polisin Android ile ilgili yanlışları çözmesini sağlamak için değiştirilmiş bir android.

Bu üçüncü şahıs oyunu Detroit Become Human karakteri  de zaman etkinlikleri ekleyerek kontrol edecek  . Bu oyun verdiğiniz kararla hikayeleri daha yönlendiriyor. Seçiminiz, nihayetinde, geçen karakterlerden birini isteyip istemediğine bakılmaksızın, oyun devam edecektir. Bu, oyunu çeşitli vesilelerle tekrar oynamak için inanılmaz bir motivasyon sağlar. Aynı şekilde, oyunu denemek için oyuncuları çeken bir [Oyun Indir] düzenleme türüdür.

Detroit Become Human Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 8 (64-bit) ve daha fazlası
  • RAM: minimum 8 GB RAM gerekir
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Ekran Kartı: 3 GB Nvidia GeForce GTX 780
  • Boş Disk Alanı: 8 Gb Boş Disk Alanı Gerekiyor