Deer Hunter Indir - Güncellendi 2021

Deer Hunter Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Avlanmayı seviyor musun? Vahşi doğaya adım atmanızı sağlayan görsel olarak en tatmin edici birinci şahıs atış oyununu keşfedin. DEER HUNTER CLASSIC PC oyununda ava katılın.

Bu aksiyon dolu oyun, pitoresk manzaralara seyahat etmenizi ve dünyanın egzotik hayvanlarını avlamanızı sağlar. Orta Afrika Savanasının güzelliğini deneyimleyin veya Kuzey Amerika’nın Pasifik Kuzeybatısının ihtişamını keşfedin. Ücretsiz masaüstü oyununda ava çıkın. İşte aksiyon dolu oyunun harika özelliklerinden bazıları.

İşbirliği modunda küresel zorlukları keşfederken ailenize ve arkadaşlarınıza katılın. Avlanma hedeflerinizi gerçekleştirmek için takım oluşturun ve strateji oluşturun. Ne kadar çok hedefe ulaşırsanız, toplayabileceğiniz ödüller o kadar yüksek olur.

DEER HUNTER CLASSIC, çeşitli ortamları keşfetmenize de olanak tanır. 100’den fazla hayvan türünü avlarken kendinizi pitoresk manzaraya bırakın. Ancak ayılar, çitalar ve kurtlar gibi sizi kurtarmak için dışarı çıkabilecek yırtıcı hayvanlara dikkat edin.

Bu aksiyon dolu oyun harika bir ateş gücüne sahiptir. Ateşli silahlarınızı dergilerinizi, stoklarınızı, namlularınızı ve dürbünlerinizi yükselterek özelleştirebilirsiniz. Özelleştirme olanakları sınırsızdır. Masaüstü bilgisayar oyununda övünme hakları için yarışın. Adınızı liderlik tablolarına koyun. Avlanmayı yepyeni bir seviyeye taşıyın ve vahşi doğadaki en büyük yaratığı paketleyin.

buradan Indirin

Deer Hunter Indir

Birinci şahıs atış oyunları sevenler, Android ve iPhone’da Deer Hunter’ı PC için ücretsiz olarak indirmek için kalplerinde bir yere sahip olacaklar. Ancak şimdi PC sahipleri de oldukça heyecanlanmaya başlıyor çünkü Android Emulator  uygulamaları sayesinde  artık onların da ellerinde! Evet bu doğrudur! PC için Deer Hunter iyi ve gerçekten geldi ve size bu kötü çocuğu nasıl hemen çalıştırıp çalıştıracağınızı göstermek için buradayız!

Bu kesinlikle klasik arcade oyunu son zamanlarda daha da popüler hale geldi ve PC için Deer Hunter oynamak tam olarak vergi getirmese de, oyun bunu telafi etmekten daha fazlasını yapıyor! Bu, al ve oyna mobil izleyiciler için idealdir ve aynı zamanda PC alanına da güzel bir şekilde aktarılmalıdır. Diğer Android oyunları  Temple Run 2 ,  Stella for PC  ve diğerleri gibi, bunun da yakında daha fazla hayranı olacak. PC için Deer Hunter’ın tadını maksimuma çıkarmak için harika bir atış olmanız gerekecek, çünkü sadece bir kafa, kalp veya akciğer atışı o zavallı geyiği oyundan çıkaracaktır. Bir sonraki adımda en iyi Android Emülatörünü nasıl kuracağınız ve ardından Deer Hunter’ı nasıl arayacağınız ve bilgisayarınıza nasıl yükleyeceğiniz hakkında sizinle konuşacağız.

Deer Hunter 2018,  popüler video oyunu  Deer Hunter 2016’nın aynı yaratıcıları tarafından geliştirilen Android ve iOS cihazlar için bir aksiyon oyunudur  . Ücretsiz atış oyunu, size dünyanın farklı yerlerinde ve orman, derin sular gibi çeşitli yerlerde avlanmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır.

Bu yazıda, henüz mobil versiyonları oynamamış olanların yararına bu muhteşem oyunun heyecan verici özelliklerine bir göz atacağız. Ayrıca, PC için Deer Hunter 2018’in Mac veya Windows masaüstü / dizüstü bilgisayarınıza nasıl kurulacağına dair adım adım kılavuzda size rehberlik ediyoruz.

ANA ÖZELLIKLER:

Web’deki Deer Hunter 2018 incelemelerinin yüksek bir yüzdesi, bunun harika bir oyun olduğunu gösteriyor. Çoğu kişi, üst düzey sürükleyici oyun tarzını, yüksek kaliteli görsel efektlerini, oyunla herhangi bir sorununuz olduğunda bilgi sağlayan “Yardım” özelliğini ve daha fazlasını seviyor. Deer Hunter 2018’in hem mobil hem de PC oyuncuları için bu kadar çekici olmasını sağlayan şey işte burada.

1. DÜNYA ÇAPINDA AVLANMA

Vahşi doğanın en güçlü hayvanlarından bazılarını bulmak ve onları dev kupalar için vurmak ve övünme haklarını talep etmek için dünyanın en zorlu arazisinde atlamanız gerekecek. Genel olarak, dünya çapında benzersiz yerlerde kupaların peşinde olacaksınız.

2. PROFESYONEL GIBI ÇEKIM YAPMAK

İyi atış becerileri olmadan oyunda pek bir şey yapamayabilirsiniz. Bu yüzden çok kararlı bir el geliştirmeniz, görüşlerinizi mükemmel bir şekilde sıralamanız ve ardından en iyi çekimi yapmak için gereken gerekli becerilerde ustalaşmanız gerekir. Deer Hunter 2018 kesinlikle iyi bir avcı olmanıza yardımcı olacak.

3. BÜYÜK AV HAYVANLARINI TORBALAMAK

Özellikle masaüstü veya dizüstü bilgisayarda oynarken çok gerçekçi görünen çeşitli hayvanları avlayacaksınız. Öyleyse, egzotik ve yakalanması zor hayvanların izini sürmek ve hatta çuvallamak için gerekenlere sahip misiniz? Cevabınız “Evet” ise, Deer Hunter 2018’i kurmakta tereddüt etmemelisiniz.

4. HAYVANLARI SIZE ULAŞMADAN ÖNCE ELDE ETMEK

Avcının avlandığı hikayeleri hiç duydunuz mu? Bir atışı kaçırırsanız Deer Hunter 2018’deki hayvanlar sizin için gelecek. Bu nedenle, özellikle en tehlikeli hayvanlardan birini hedef alırken çok dikkatli olmalısınız.

5. BIR CEPHANELIK OLUŞTURMAK

Her av için onları mükemmelleştirirken, ateşli silahlarınızı dergiler, dürbünler, variller ve stoklarla toplayıp özelleştireceksiniz. Başarınızın esas olarak topladığınız ve özelleştirdiğiniz silahların yanı sıra atışlarınızın doğruluğuna bağlı olduğunu unutmayın.

6. KUPA TOPLAYIN

Vahşi doğaya girip dünya çapında avlanırken, övünme hakları için rekabet edeceksiniz. Atış veya avcılık oyunlarında iyiyseniz, en büyük hayvanlardan ve başarılardan birini yakalamanız ve hatta liderlik tablolarında üst sıralara çıkmanız muhtemeldir.

ÖZET

Avlanmanın geleceği burada. Avcılar, dünyanın en çılgın büyük oyunlarından bazılarını avlamak için Afrika’ya gitmek yerine, bunu kendi evlerinin rahatlığında güvenle yapabilirler. Mac veya Windows masaüstü / dizüstü bilgisayarınıza Deer Hunter 2018 yükleyerek milyonlarca diğer avcıya katılın ve avlanma hareketinize bugün başlayın.

Not:  Deer Hunter 2018, çocuklar için tasarlanmamıştır. Oyun ücretsizdir, ancak bazı ekstra öğeler satın almak için gerçek parayı kullanabilirsiniz. Üstelik oynamak için internete bağlı olmanız gerekir.

PC (WINDOWS) VE MAC IÇIN DEER HUNTER CLASSIC NASIL KURULUR (ADIM ADIM)

  • 1. Adım: Bluestack’i indirin
  • Adım 2: Bluestack’i bilgisayarınıza (Windows ile) veya Mac’inize kurun.
  • Adım 3: Kurulduktan sonra Bluetsack’i bilgisayarınızdan başlatın.
  • Adım 4: Bluestack açıldığında, Bluestack’te Play Store’u açın (Google Hesabınıza bağlanın veya yeni bir Google Hesabı oluşturun).
  • Adım 5: Play Store’da DEER HUNTER CLASSIC’i arayın.
  • Adım 6: DEER HUNTER CLASSIC’i kurun ve uygulamayı başlatın.
  • 7. Adım: Bilgisayarınızdan DEER HUNTER CLASSIC oynamanın keyfini çıkarın

Leave a Reply