Deadpool Indir

Oyun hakkında

Buradan İndirin

Deadpool İndir

Delicesine tatlı oyunuma girmeden önce söylemem gereken birkaç önemli şey var. (Oof. İşte yine başlıyoruz.) Hızlandırılmış iyileşme faktörüne sahip bir paralı askerim. Kararsız olarak tanımlandım, bu sadece düz coo-coo. (Bekle, aklı başında insanlar coo-coo mu diyor?) İnsanların ve mutantların güvenliği için savaşacağım. (Ve hatta insanlar.) Hemen hemen her şeye hazırlıklı olun. (Holla!) Tüm iyi taraflarımı yakaladığımdan emin oldum, bu yüzden oyunumu üçüncü şahıs aksiyon atıcı yaptım. (Evet, benim mirasımıma bakıyorsun.)

Deadpool Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Deadpool indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Deadpool.zip’e Ayıkla” ya tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız).
  4. Deadpool klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Deadpool Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Deadpool Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Administrator.DEADPOOL olarak oyunu çalıştırmak unutmayın
SIZE: 5.78 GB

: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani onu yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows Vista / 7/8/10
  • İşlemci:  Intel® 2 Duo 2.6 GHz veya daha iyisi
  • Bellek:  2 GB RAM
  • Ekran Kartı:  512 MB veya daha fazla video belleği
  • Depolama:  6 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply