Cuphead Indir

Cuphead İndir

Buradan İndirin

Oyun hakkında

Cuphead, büyük ölçüde patron savaşlarına odaklanmış klasik bir koş ve silah aksiyon oyunudur. 1930’ların çizgi filmlerinden esinlenilen görseller ve ses, çağın aynı teknikleriyle, yani geleneksel elle çizilmiş cel animasyonu, suluboya arka planları ve orijinal caz kayıtları ile özenle yaratılmıştır. Tuhaf dünyalarda gezinirken, yeni silahlar alırken, güçlü süper hareketler öğrenirken ve borcunuzu şeytana geri ödemeye çalışırken gizli sırları keşfederken Cuphead veya Mugman (tek oyuncuda) olarak oynayın!

 

Cuphead Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Cuphead bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Cuphead.v1.2.3.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Cuphead klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Cuphead Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Cuphead Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

YOLCU (V1.2.3)
BOYUT: 3.22 GB

Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiş, yani yüklemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  Intel Core2 Duo E8400, 3.0GHz veya AMD Athlon 64 X2 6000+, 3.0GHz veya üstü
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Geforce 9600 GT veya AMD HD 3870 512MB veya üstü
 • DirectX:  Sürüm 9.0
 • Depolama:  20 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply