cs 1.6 indir - Güncellendi 2021

cs 1.6 Indir – Güncellendi 2022

4.9/5 - (11 votes)

buradan Indirin

cs 1.6 indir

elease tarihi : 1 Kasım 2000 yıl

Tür : MMO Aksiyon (Nişancı) / 3D / 1. Kişi

Geliştirici / Yayıncı : Valve Corporation

Dil : Çok Dilli

Platform : PC

Yayın türü : Buharsız (oyun aktivasyonu gerekli değildir)

Oyun modları : Çok oyunculu ( İnternet, yerel ağ) / Tek (botlar)

Açıklama : Kim sadece 15-16 yıl önce hayal etmedi, indir cs 1.6 ücretsiz, yetişkinler ve çocuklar. Tüm poval′no aksiyon oyunu cs 1.6 hakkında tutkulu değildi. Evet vardı ve şimdi Contra, efsane bilgisayar dünyası, popülaritesini kaybetmiyor. Tüm yeni oyuncular ücretsiz indir cs 16 İngilizce sürümünü arıyor ve heyecan verici bir savaşa başlıyor.

Bugün, yarım düzine yıl önce, cs 1.6 insanları problemlerden uzaklaştırıyor, oyun dünyasının çeşitliliği üzerindeki stresli durumlardan geçiş yapmanıza, olumsuz duyguları ortadan kaldırmanıza ve kendilerini ifade etme fırsatı veriyor. CS-men küçük bir çocuk olmak, çocuklar yaşlanmak ve kız kazanmak için öğrenmek kırılgan ve savunmasız hissediyorum, gerçek bir savaşçı.

Ama en iyisi, daha önce bilgisayar kulübünde olduğu gibi gitmenize, Cs’deki Nick’e para ödemenize gerek yok. Counter-strike 1.6 indirebileceğiniz bir comp ve sadece web sitesine ihtiyacınız var. Çok oyunculu bir oyun satın almak için para harcamanıza gerek yok – sadece cs 1.6 torrent’i indirmeniz ve oyunun tadını çıkarmanız ve bilgisayar kulüplerinde olduğu gibi ne kadar ücretli zaman kaldığını düşünmemeniz gerekiyor.

Web sitemizde, oyun için kalite yapılandırması ile tüm Windows üzerinde çalışan yüksek kaliteli montajlar şeklinde counter strike 1.6’yı indirebilirsiniz.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Eksiksiz, yüksek kaliteli çeviri oyunları ve sohbet – efsanevi aksiyonun tüm özelliklerinden tam olarak zevk alma fırsatı verir. Tek yapmanız gereken cs 1.6’yı İngilizce sürümünde indirmek ve unutulmaz bir 3D atıcıda zaferlerin tadını çıkarmak.

Ne olsun, CS 1.6 indir?

  • İstemci bilgisayar korsanlarından tamamen korunmaktadır.

  • Oyun ek ayarlar gerektirmez, sadece al ve oyna.

  • Sık Kullanılanlara sunucu ekleme yeteneği.

  • Oyun turnuvalarındaki performanslardan önce niteliklerini, yeteneklerini veya pompalamalarını geliştirmek için botlarla oynama fırsatı.

  • Reklamın tamamen yokluğu.

CS 1.6 nasıl kurulur?

CS 1.6’ı indirmek için aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayın.

Kurun ve çalıştırın :

1. cs 1.6’yı kurun.

2. açık atıcı.

3. Oyun için sunucuyu seçin.

4. Bitir. Zaferlere doğru.

Gördüğünüz gibi Contra Strike indirmek zor değil. Ana şey arzunuz!

Sistem gereksinimleri

İşletim sistemi : Windows XP SP3 / Vista / 7/8/10

İşlemci : 800 MHz veya daha yüksek bir frekansta

RAM : 128 MB

Ekran kartı : 32 MB +

Disk alanı : 700 Mb boş disk alanı

Counter strike 1.6 ücretsiz oyun indir

Size CS 1.6 Full Edition’ın  en yeni ve benzersiz oyun istemcisi derlemelerinden birini sunuyoruz  . İstemci orijinal cs 1.6 , derlenmiş  maksimum tüm gereksiz dosyaları kaldırıldı, azaltılmış ağırlık cs 1.6.

Koyu tonlarda kaliteli menü tasarımı, çok hoş görünümler veren yeni spritelar (ikonlar). Yeni Buhar modelleri “ct” ve “tt” daha güzel ve kaliteli çizilmiş çok güzel ve etkili bir görünüm, yanı sıra cs botlar vardır.

 Oyunun en iyi sürümünü CS 1.6 indirin .

CS 1.6  projemizi “Cybersports.lt” ücretsiz indirin . Bu benzersiz bir güzel tasarım, oyun istemcisinin tam bir şekilde uyarlanması, mükemmel bir şekilde ayarlanmış cfg,  cs indiren yeni başlayanlar için yapılandırması kolay botlar  .

Oyunda şimdi İngilizce sohbet etmek için kullanılabilir müşteri. Genellikle eski  cs 1.6  , Windows 8’de çalışmaz, oyuncuların çoğu karşı grevin önerdiğinden ve oyunlarla çıkarıldığından veya başlamamasından şikayet etti. Ekibimiz , her şeyin oyunlardan ve gecikme olmadan çalıştığı tamamen yeni bir cs 1.6 topladı  .

Peki şimdi herhangi bir sorun olmadan windows 7/8/10 için cs 1.6 indirebilirsiniz nerede biliyorsun  . Counter-strike 1.6 sunucularının en büyük kısmı, sizin bilginiz olmadan reklam, bağlama anahtarları ve hatta virüsler tarafından oyun istemcisini bozar. Bizim montaj olarak,  cs 1.6  herhangi izin verilmeyen komutlar sunucu tarafından gönderilen blokların o korumayı kurulmuş! Istikrarlı ve kaliteli montaj karşı grev 1.6 gerekiyorsa,  ücretsiz  cs 1.6 indirmek  ve kalitesi ve tüm% 100 güvenliğinden emin olmak için fırsat var  .

Sevgili arkadaşlar yeni oyun istemcisi, counter strike 1.6  tüm lang sohbet sağlamak istiyor  . Şimdi karşı grev 1,6 indirmek için internette dolaşmanıza gerek yok  . Sitemizden  ücretsiz olarak  indirebilirsiniz .

İstemci zaten oyunda herhangi bir sorun yaşamadan iletişim kurmanızı sağlayan yerleşik bir İngilizce sohbete sahiptir, derleme 43 yaması vardır ve tüm sunucularda oynamanıza izin veren 47/48 protokol sunucusunu destekler. In cs 1.6  zaten botlar yüklü.

 CS menüsünde botları yapılandırma ve yönetme  . Sizin için  , istemciyi indirmenin farklı yollarını sağladık  , torrent aracılığıyla karşıdan yükleme  veya sizin için uygun olan herhangi bir başka karşıdan yükleme yapabilirsiniz  . In  karşı grev 1.6  zaten yerleşik sızdırma ve reklam dosyalarına karşı koruma.

 Orijinal  counter-strike 1.6’yı ücretsiz indirmeniz gerekiyorsa   , bunu yardımımızla yapabilirsiniz.

Birçok kullanıcıdan yararlandığı için yüksek indirme hızını garanti eden torrent ile indirme fırsatı sunuyoruz  .

Her biri cs meclisinde oyunun mükemmel kalitesini övdü, sadece İngilizce değil Rusça da sohbet etmek için eklendi, bu sizin için çok önemli olabilir.

Başka bir büyük avantaj, ücretsiz cs 1.6  orijinal indirmek istiyorsanız, her hata olmaması olacaktır  . Örneğin, birçok kullanıcının daha önce ciddi bir soruna bağlandığı sekilde montajı test ettik. Bizimle iletişime geçerken, oyundan hiçbir görev alınmadığından ve doğrudan oyuna tamamen konsantre olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Ve üçüncü taraf müdahale oyun sunucularını reklam, bağlama ve diğer şeyler şeklinde engelleyen korumayı unutmayalım. Cs 1.6  ücretsiz torrent ile yükleyin, yükleyin ve bir sunucu için sevme seçin.

Orijinal counter-strike 1.6’yı ücretsiz indirmeniz gerekiyorsa , bunu yardımımızla yapabilirsiniz.

Yüksek indirme hızı karşı grev 1.6’yı garanti eden  torrent üzerinden indirme fırsatı sunuyoruz  , çünkü birçok kullanıcıdan yararlanmıştır.

Her biri cs 1.6’da oyunun mükemmel kalitesini övdü, sadece İngilizce değil aynı zamanda Rusça da sohbet etmek için eklendi, bu sizin için çok önemli olabilir.

Bir başka büyük avantaj, ücretsiz cs 1.6  orijinal indirmeye karar verirseniz, her hatanın olmaması olacaktır  . Örneğin, birçok kullanıcının daha önce ciddi bir soruna bağlandığı sekilde montajı test ettik. Bizimle iletişime geçerken, oyundan hiçbir görev alınmadığından ve doğrudan oyun cs 1.6’ya tam olarak konsantre olduğundan emin olabilirsiniz  .

Üçüncü taraf müdahale oyun sunucularını reklam, bağlama ve diğer şeyler şeklinde engelleyen korumayı unutmayalım. Cs 1.6  ücretsiz torrent ile yükleyin, yükleyin ve bir sunucu için sevme seçin.

Şimdi sürekli ve sorunsuz çalışacak cs 1.6 torrent indirmek mümkün sadece bir adım uzakta  .

Sadece bağlantıya gidip indirme işlemini beklemek yeterlidir. Bundan sonra tüm eylemler tamamen standarttır ve bilgisayarda efsanevi oyuna tamamen batmış bir milyondan fazla zaman harcayarak dünya çapında milyonlarca insanı çekebilirsiniz.

Seçiminizi  counter-strike 1.6 indir  şimdi yapmak ve bu cs 1.6 en iyi yapı olduğundan emin olun.

Counter-strike 1.6 WaRzOnE ücretsiz indir çok sinir maliyeti olabilir.

Bir sürü vardır  cs 1.6 Warzone  oyuncuya gerekli değildir çeşitli bağlar, reklamlar ve başka şeyler ekleyen web üzerinde kurulum dosyalarının.

Tüm müşteriler , tamamen yapılandırılabilir ve oyun için hazır olan iyi bir Counter-strike 1.6 WaRzOnE yüklemesi indirmek istiyor  .

Bu  Cs 1.6 WaRzOnE  exe kurulum dosyası sorunsuz bir şekilde bilgisayarınıza kurulacaktır.

İstemci sunucuları bulma sunucuları listesinden bulur.

Bu hazır  Counter-Strike 1.6 WaRzOnE  kurulumu ile oyuncular beklenmedik oyun şoklarından, oyun heyecanlarından, fps açılır listelerinden ve reklamlardan korunacaklar.

Bu tamamen   klasik Counter-strike 1.6 WaRzOnE oyun bu klasik oyun keyfini sağlayacak.

Oyun özellikleri:

TURUNCU KUTU olan Buharsız yama sürüm 44;

Çift Protokol (48 + 47);

İstemci P47 ve P48 sunucularına bağlanabilir;

Internet ve LAN ile çalışan sunucu tarayıcısı;

Her türlü saldırıya karşı koruma;

Motor versiyonu (1.1.2.6 build 4554);

En son cs 1.6 botları ekleyin  ;

Çevrimiçi, LAN ve botlarla oynanabilir;

Çalışma  pencereler 7, 8, 10, xp, Vista ;

Boyut – 177 MB.

Counter-Strike 1.6 çevrimiçi

Counter Strike 1.6  yıllarca çevrimiçi olarak oynanmaktadır.

Cs oyunu  bu oyun klasik düşünün ve çok daha güzel grafiklerle olan başkalarına değişmez çünkü hala oyuncuların büyük bir kitle korur.

Bu oyun çok fazla yatırım ve özel bir bilgisayar gereksinimi gerektirmez, bu yüzden çok sevilir.

Counter-Strike 1.6’nın  hala canlı ve popüler olmasının ana nedenlerinden biri budur  .

Counter-Strike Kaynağının yeni sürümü ortaya çıktığında, Counter-strike 1.6 Half-Life motoru kaybolmak için büyük bir tehditle karşı karşıya kaldı.

Ancak,  cs 1.6  kırıldı ve Counter-Strike Source oyunundan daha popüler olduğunu söyleyebilir.

Birçok Litvanyalı Counter-Strike 1.6 sunucumuz olduğu için sevinebiliriz.

Gungame, Deathrun, Jailbreak, CSDM, HNS, Warcraft3 ve diğer modlar sadece Counter-Strike 1.6’nın oyuncuların isteklerine olan popülerliğini ve uyarlanabilirliğini kanıtlıyor  .

 Counter-Strike 1.6 Oyun Sunucuları

Genellikle iyi bir Counter-strike 1.6 sunucusu arıyoruz.

Tüm  cs 1.6  sunucuları iyidir. Bir cs sunucusu benzersizliği ile ayırt edilir, diğer sunucu çok sayıda oyuncuya sahiptir.

Counter-Strike 1.6, birçok oyuncuyu kendine çeken, benzersiz ve eğlenceli olan iyi bir sunucudur.

İstemci iyi ve istenen Cs sunucusunu Sunucu bul listesinden bulabilir.

Sen bulabilirsiniz  cs 1.6  da Sık sekmede sunucularını.

En popüler  cs 1.6 sunucu  modu Public Server’dır.

Bu sunucular oyuncuları basitlik ve takım oyunu ile çekiyor.

Her  Counter-Strike 1.6 sunucusunun  uyması gereken kendi kuralları ve prosedürleri vardır.

Cezalandırılmış veya yasaklanmış oyuncular masumiyetlerini ve gerçeklerini kanıtlama yeteneğine sahiptir – genellikle ekran görüntüleri veya demo dosyaları indirirler.

Şu anda popüler ve favori sunucular Gun Game, CSDM, Knife, Death Match, Surf, Zombie ve diğerler.

Counter-Strike, tarihin en popüler çevrimiçi takım atıcısıdır ve iyi bir nedenle. On yıldan fazla bir süredir hala türünün en iyi ve en eğlenceli oyunu, en iyi ayarlara sahip ve oyuncuların fare becerilerini gerçekten göstermeleri için en iyi yer.

Deneyimsiz olanlar için Counter-Strike, iki takımın belirli bir hedefe ulaşmak için birbirleriyle yüzleşmesi gereken birinci şahıs nişancıdır. Bu iki ekip teröristlere ve terörle mücadele grev ekiplerine ayrılmıştır ve sırasıyla rehineleri yerleştirmek, bombalamak, korumak veya kurtarmak için birbirlerine karşı savaşmalıdır.

Her turdan önce, her takımın ekipman satın almak için birkaç saniyesi vardır. Farklı silahlar, vücut zırhları, el bombaları ve hatta bomba imha ekipmanları seçebilirler. Bütün bunlar önceki turlarda kazanılan parayla satın alınmalıdır.

Oyunun WarZone tarafından dağıtılan bu özel sürümü, CS_Assault, DE_Dust, CS_Mansion, DE_Aztec ve daha pek çok franchise’dan tüm efsanevi oyun modlarını içerir. Dahası, oyun 300 megabayttan daha az yer kaplıyor ve oynamak için ekstra bir şey gerektirmiyor – sadece yükleyin ve gidin.

Counter-Strike ile her zamanki gibi (modern oyunlarda çok yaygın olmasa da) çevrimiçi olarak veya bir yerel alan ağı (LAN) üzerinden oynayabilirsiniz. İkincisi için, mükemmel Hamachi gibi diğer uygulamaları kullanabilirsiniz.

Counter-Strike 1.6, yaşına rağmen hala en iyi birinci şahıs nişancı oyunlarından biri. Tek oyunculu mod ve ‘botlara’ karşı oynamak biraz sıkıcı olabilir, ancak arkadaşlarınızla veya çevrimiçi olarak oynamaya başladığınızda, gerçekten ne kadar eğlenceli olabileceğini anlarsınız.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply