Crysis indir - Güncellendi 2021

Crysis indir – Güncellendi 2022

3.9/5 - (10 votes)

Crysis Ücretsiz İndir

buradan Indirin

Crysis indir

Oyun hakkında

Destansı bir hikaye, oyuncuları sürekli değişen bir ortama iter ve taktiklerini adapte etmeye ve yeni donmuş ormanlardan sıfır yerçekimi yabancı ortamlara kadar değişen savaş alanlarını ele geçirmeye yaklaşmalarını sağlar. Yüksek teknolojiye sahip bir Nanosuit, oyuncuların yeteneklerini savaş alanında gerçek zamanlı olarak artırmasına izin veriyor. Oyuncular durumlara yaratıcı taktik yollarla yaklaşmak için hızlarını, güçlerini, zırhlarını ve gizleme yeteneklerini geliştirmeyi seçebilirler. Crysis’in açık dünyasında kendi yolunuzu seçin, engelleri yok edin, VTOL’lardan teknelere araç sürün ve çevrenin kendisini düşmanlarınıza karşı kullanın.

Crysis Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

 3. Crysis bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Crysis.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).

 4. Crysis klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Crysis Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Crysis Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

 KRİZ

BOYUTU: 7.03 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemi:  Windows XP veya Windows Vista ***

 • İşlemci:  2.8 GHz veya daha hızlı (XP) veya 3.2 GHz veya daha hızlı * (Vista)

 • Bellek:  1,0 GB RAM (XP) veya 1,5 GB RAM (Vista)

 • Ekran Kartı:  256 MB **

 • DirectX Sürümü:  DirectX 9.0c (dahil)

 • Ses:  DirectX 9.0c uyumlu

 • Sabit Disk:  12GB

 • * Desteklenen İşlemciler: Intel Pentium 4 2.8 GHz (Vista için 3.2 GHz) veya daha hızlı, Intel Core 2.0 GHz (Vista için 2.2 GHz) veya daha hızlı, AMD Athlon 2800+ (Vista için 3200+) veya daha hızlı.

 • ** Desteklenen yonga setleri: NVIDIA GeForce 6800 GT veya daha üstü; ATI Radeon 9800 Pro (Vista için Radeon X800 Pro) veya üstü. Bu yonga setlerinin dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir, ancak desteklenmez. Tümleşik yonga setleri desteklenmez. Video ve ses kartı sürücülerinizde güncelleme yapılması gerekebilir.

 • *** Şu ​​anda yalnızca 32 bit sürümü mevcuttur.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply