Crysis 3 Indir

Crysis 3 Indir

Buradan İndirin

Oyun hakkında

Crysis 3, 2013 yılında serinin üçüncü taksit olarak piyasaya sürülen bir birinci şahıs nişancı oyunu. 2011’in Crysis 2 oyununun devamı. Fütüristik silah ve nanosuit gibi cephaneliklerden oluşan, düşman modu için görünmez kılan gizli mod gibi yeteneklere sahip olmanızı sağlar. Crysis 3, kesinlikle çarpıcı etkileyici 3D görsel grafikler sunan CryEngine 3’ü kullanıyor. Tabii ki, yüksek kaliteli grafikler ile yüksek kaliteli PC parçaları geliyor. Bu oyunu oynayabileceğinizden emin olmak için, Crysis 3’ün sistem gereksinimlerini buradan kontrol edin  .

 

Crysis 3 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Crysis 3 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Crysis 3.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Crysis 3 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Crysis 3 Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Crysis 3 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

CRYSIS 3
BOYUTU: 10.83 GB

This game is already pre-installed for you, meaning you don’t have to install it. If you get any missing dll errors, make sure to look for a _Redist or _CommonRedist folder and install directx, vcredist and all other programs in that folder. You need these programs for the game to run. Look for a ‘HOW TO RUN GAME!!.txt’ file for more help. Also, be sure to right click the exe and always select “Run as administrator” if you’re having problems saving the game. Always disable your anti virus before extracting the game to prevent it from deleting the crack files. If you need additional help, click here

System Requirements

 • OS: Windows XP, Vista or Windows 7, with the latest Service Pack
 • Processor: Intel Core 2 Duo at 2Ghz, or AMD Athlon 64 x2 2Ghz, or better
 • Memory: 2GB
 • Sabit Disk Alanı:  9Gb
 • Ekran Kartı:  512Mb RAM veya daha iyisi ile NVidia 8800GT, 512Mb RAM veya daha iyisi ile ATI 3850HD
 • Ses:  DirectX Uyumlu Ses Kartı
 • DirectX®:  9.0c

Leave a Reply