Crysis 2 Indir

Crysis 2  Çok Oyunculu Bir Bakış

Buradan İndirin

Crysis 2  ,  Crytek GmbH tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan bir  demo oyunudur. Crysis 2  oynamayı denemek isteyen oyuncular için iki ek  çok oyunculu harita  ve iki  oyun modu sunuyor   . Popüler aksiyon  oyununun tam sürümünün zaman ayırmaya değer olup olmadığını test etmek istiyorsanız  bu demo tam size göre.

Crysis 2 Nasıl Ücretlendirdi?

Crysis 2  , Crysis  ve  Crysis Warhead’in başarılı devamıdır  . Tek ayrılma, açık dünya keşiflerinden  doğrusal oynanışa geçişti . Bu arada tasarruf zarafeti,   oyuncuların sıkı ve yoğun aksiyonda çevrimiçi olarak başkalarıyla rekabet etmekten keyif aldıkları  çok oyunculu moddu . CryEngine 3 oyun motoru sayesinde grafikler ve genişleyen harap şehir o zamanlar harika görünüyordu  .

Nanosuit  o tek oyunculu modu ile geldiğinde oyunun vurgulamaktadır biriydi. Oyunculara New York şehrinin kalıntıları üzerinde güç fantezisi verdi. Oyuncuların  Nanosuit ile özel güçleri vardı  . Bu arada, Nanosuit’in enerjisini tükenmeden yönetmeleri gerekiyor. Oyuncular   , oyun tarzlarına göre onları geliştirirken eğlendiler. Oyun, oyunculara   ekstra ateş gücü için 12 farklı, özelleştirilebilir silah sağladı. Oyunun amacı New York’ta bir istila ve uzaylıları püskürtmek için yeni bir Nanosuit almak hakkındaydı. Hem işgalci Cephe hem de gelişmiş Nanosuit’lerini takip eden orduyla karşılaştılar. 

Orijinal Demo Sürümü

Hem Electronic Arts hem de Crytek GmbH, 2011 yılında çeşitli platformlarda çok oyunculu bir demo yayınladı. Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için mevcuttu. Hayranlar, Skyline ve Pier 17 gibi haritaları oynamanın yanı sıra  iki oyun moduna erişmeli : Team Instant Action ve Crash Site. Team Instant Action  , geleneksel bir takım ölüm maçı gibi oynar,  Crash Site  ise kontrol noktalarını savunmak için tanıdık bir oyun mekanizmasına sahiptir. Dahası, Crash Site’de oyuncular yabancı düşme bölmelerini düşmanlardan korumalıdır. Çok oyunculu modda bağlanma konusunda sunucu sorunları vardı, ancak Crytek bunları düzeltmeye çalıştı. Diğer hatalar görsel hatalardı, ancak oyunun çoğunu etkilemedi.

Çok Oyunculu Aksiyonun Tadını Çıkarın

Crysis 2  , oyuncuların gerçek Crysis 2’yi almaya karar vermelerine yardımcı olabilir. Çok  oyunculu maçlar  ve oyun modları kendi kredilerine göre eğlencelidir. İlgilenen oyuncular, daha fazla aksiyona sahip olmak istiyorlarsa tam sürüme sahip olmalıdır.

Artıları

  • Eğlenceli ve yoğun aksiyon
  • CryEngine 3
  • Özel yeteneklere sahip nanosuit
  • 12 özelleştirilebilir silah

EKSİLERİ

  • Zayıf ağ bağlantısı
  • Korkunç görsellere sahip zayıf düşman AI
  • Xbox 360 çok oyunculu demosunun belirgin bağlantı noktası
  • Doğrusal içerikler

Leave a Reply