Combofix Indir

Buradan İndirin

Combofix Indir

Combofix, ileri düzey kullanıcıların Windows XP 32 bit veya Windows Vista, 7 ve 8, 32 bit ve 64 bit çalıştıran kötü amaçlı yazılımları ve casus yazılımları taramak ve el ile kaldırmak için tasarlanmış ücretsiz bir uygulamadır. Video eğitimi mevcut. Windows 10 için tarama ve canlı koruma Malwarebytes’i indirmeyi düşünün  .

Windows Windows 8’den sonraki tüm işletim sistemleri   normal veya güvenli modda desteklenmez . Bir hata alırsınız ve çalıştıramazsınız. Windows Defender bunu bir truva atı olarak algılayıp kaldırabilir.

Combofix’i çalıştırmadan önce, bilgisayarınızda çalışan tüm uygulamaları, özellikle de casus yazılım önleme, kötü amaçlı yazılımdan koruma ve virüsten koruma yazılımlarını duraklatmak veya kapatmak istersiniz. Combofix taşınabilir bir uygulamadır, bu nedenle uygulamayı başlatmak için Combofix.exe dosyasına çift tıklamanız yeterlidir. Daha sonra bir kayıt defteri yedeklemesi ve sistem geri yükleme noktası oluşturur ve otomatik olarak taramaya başlar. 50 artı tarama çalıştıracak ve tamamlandığını size bildirecektir.

Combofix.exe’yi çalıştırdığınız konumda, olası sorunları tanılamak için okunabilecek bir günlük dosyası oluşturur.

Combofix  son çare antivirüs veya Malwarebytes gibi bir programla kaldırmayı denedikten sonra, ne yaptığını tersine çevirmez. Combofix’i çalıştırmaya başladığınızda, kullanıcı girişi gerekmez; sadece sürüş için yandasın.

Combofix’in yaratıcıları, yeni başlayanların ve ara ürünlerin ADWCleaner’ı kullanmayı  düşünmelerini tavsiye ediyor ve bu iyi bir tavsiye, bu yüzden lütfen bunu düşünün. ADWCleaner artık Malwarebytes’e aittir ve Windows 10’da Windows XP’ye kadar çalışır ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Ayrıca ADWCleaner  indirme sayfasına yerleştirilmiş bir video eğiticimiz de var  .

Combofix  bir bilgisayarı bilinen kötü amaçlı yazılımlar, casus yazılımlar (SurfSideKick, QooLogic ve Look2Me’nin yanı sıra adı geçen casus yazılım uygulamalarının herhangi bir birleşimi) için taramak ve bunları kaldırmak için tasarlanmıştır. Program casus yazılım enfeksiyonlarının manuel olarak kaldırılmasına izin verir  . Diğer kötü amaçlı yazılım ve casus yazılım kaldırıcılara kıyasla yararlı olan özel bir  etkili temizleme aracıdır . Combofix  tamamlandıktan sonra  bir rapor oluşturulacaktır. Otomatik olarak kaldırılmayan enfeksiyonları aramak ve kaldırmak için bu raporu kullanabilirsiniz

Combofix Nasıl Kullanılır:

  • Tüm casus yazılım önleme, kötü amaçlı yazılımdan koruma, virüsten koruma  gerçek zamanlı korumayı devre dışı bırakma veya kapatma

  • Masaüstünüze kaydetmek en son resmi programı (4.1mb) İndir (İndir)

  • Bilgisayarınızda çalışan tüm yazılımları ve programları kapatın

  • Bilgisayarınızın masaüstünde Combo fix.exe dosyasına çift tıklayın ve başlatın

  • Ücretsiz bittiğinde, sizin için günlükler oluşturacaktır

Not : Bu program şu anda Windows 8 ile çalışmaktadır, ancak Windows 8.1 ve Windows 10 ile çalışmamaktadır.

Leave a Reply