City Car Driving indir - Güncellendi 2021

City Car Driving indir – Güncellendi 2022

1.7/5 - (57 votes)

City Car Driving

buradan Indirin

City Car Driving indir

City Car Driving oynamaya başladığımda ne aldığımdan yüzde 100 emin olmadığımı itiraf edeceğim. Bu şimdiye kadar oynadığım en “sim” sürüş oyunlarından biri. 90’lı yıllarda araba kullanmayı öğrenirken, Gran Turismo ve Ridge Racer gibi oyunlara sahiptim. Tamam, Ridge Racer kötü bir seçimdi. Bu günlerde, ultra gerçekçi olmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan uygun sürüş sim oyunlarımız var.

Nereye gitmek istersin?

City Car Driving oynamaya başlamadan önce, sadece ABD’de dolaşacağımdan emindim. ABD elbette oyunda yer alırken. Avustralya, Almanya ve daha fazlası gibi yerlerin de buraya dahil edilmesinin gerçekten harika olduğunu düşündüm. Her yerin uymanız için kendi “yol kuralları” setleri vardır ve bu, düşündüğünüzden çok daha ilginç ve zorlayıcı hale getirir.

Oyun çok temel görünümlü bir sunum var. Eski şehirlerden daha modern şehirlere kadar çok güzel şehirler var. Bununla birlikte, tüm oyun görselleri açısından çok temel bir tasarıma sahiptir.

Dikkat et!!!!

Bunun sürüş için sim bir yaklaşım benimseyen bir oyun olduğunu söylemek çok büyük ve demek istediğim büyük bir eksiklik. Bu oyun, sürmeniz için hem otomatik hem de manuel şanzıman arabalarına sahiptir. Biraz antrenman yapabilirsiniz, ama gerçekten oyunda ilerlediğiniz sokaklarda. Nereye giderseniz gidin yol kuralları çok katıdır. En ufak bir şeyi yanlış yaparak bir “görevi” başaramazsınız. Bu yeterince adil, ancak bazen başarısız olduğunuz şey ekranda bir saniyeliğine açılır ve gerçekte ne olduğunu fark etmeden önce gider.

Beni Görüyorlar, Yuvarlanıyor

City Car Driving’in ana tek oyunculu modu var. Burada bir yerden bir yere gitmekle görevlendirileceksiniz. Her zaman nasıl sürdüğünüzü işaretlersiniz, ancak oyun bazı viraj toplarını sizin yerinize atacaktır. Örneğin, oyun sadece size yakın dart deli yayalar olabilir. Arabalar beklenmedik bir şekilde davranabilir ve hasarlı trafik ışıkları ve hava etkileri gibi birçok şey daha vardır. Oyun her zaman tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi yola dikkat etmenizi gerektirir. Bununla gerçekten çok eğlendim, ancak birçok insanın eğlenceden daha sinir bozucu bulduğunu görebiliyorum.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Yüzde 100 diyebilirim ki City Car Driving herkes için olmayan bir oyun. Bununla birlikte biraz eğlendim. Dik bir öğrenme eğrisi var ve haksız yere cezalandırıldığını düşündüğünüz birçok zaman var. Ancak, oyunu çok bağımlılık yapıcı buldum ve tüm dürüstlükte, başarısız olduğumda genellikle korkunç sürüşümden kaynaklanıyordum! Eğer sert bir sürüş sim istiyorsanız, bunu deneyin.

Artıları:

  • Oyun sürmek için birçok farklı şehir var

  • Her şehrin nasıl farklı hissettiğini sevdim

  • Bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak farklı sürüş kuralları

  • Sürmek için farklı arabalar

  • Ana bir “kariyer modu” ve ücretsiz bir sürüş modu var

Eksileri:

  • Görseller oldukça çirkin

  • Oyun bazı insanlar için eğlenceli olmaktan daha sinir bozucu olabilir.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,