Cities Skylines Torrentle Indir - Güncellendi 2021

Cities Skylines Indir – Güncellendi 2023

4.7/5 - (3 votes)

Şehirler: Şehir silueti! Devasa Düzen tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan bir şehir inşa etme oyunudur. Bu şehir kurma simülasyon oyunu, 10 Mart 2015’te çoklu platformlar, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows, macOS, Linux, Macintosh işletim sistemleri için piyasaya sürüldü. Oyunun oyuncuları vergilendirme, ulaşım, hastaneler vb. Kamu hizmetlerini kullanarak şehir planlaması yapabilirler. Şehir bütçesine, istihdam sağlığına, nüfus seviyesine bakarak şehri korumak zorundasınız. Oynanış, Oyunun başlangıcında, harcanacak başlangıç ​​miktarına sahip bir arsa parçasıyla şehri inşa etmeye başlamalısınız. Arsa 2 tarafından 2 karayolu üzerinde olduğunu. Şimdi yollar, yerleşim alanları, sanayi bölgeleri, güç, su gibi şehrin temel ihtiyaçlarını ekleyerek inşa etmeye başlamalısınız.

buradan Indirin

şehirler silueti torrent indir

Şehirler: Şehir silueti, klasik şehir simülasyonuna modern bir yaklaşımdır. Oyun, şehir kurma deneyiminin bazı köklü tropiklerini genişletirken, gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin heyecanını ve zorluklarını gerçekleştirmek için yeni oyun öğeleri sunuyor.

“Şehirler: Skylines, zamanınızın saatini yiyecek bir başlık ve geliştiricilerin gelecekte başlık için destek vermeye devam etme taahhüdü ve Steam Atölyesi entegrasyonu ile temel oyunun çok sayıda tekrar oynanabilirliği olacak Daha büyük. Bu oyunu yürekten tavsiye ediyorum ve gelecekte hangi modellerin ve Devasa Düzen’in bizim için neler sakladığını görmek için sabırsızlanıyorum. ”

Sınırsız gökyüzü! Bu, kuralları oluşturduğunuz dünyadır. Şehirler: Skylines, cennete evlerin ve çatıların mimari harikalarının olduğu gergin arazilerde rüya şehirleri inşa etmeyi teklif ediyor. Oyun Devasa Düzen kuvvetleri tarafından geliştirilmiştir ve yerleşimlerinizin yeni gelişim yollarıyla geniş alanlardaki sandbox’ın sonsuz olanakları ile donatılmıştır. Şehirler: Şehir silueti, kentsel yaşam üzerinde politik bir etki içerir: örneğin, belirli alanlara farklı vergi uygulanır. Oyunu değiştirme yeteneği de dahil olmak üzere tüm bunlar, şehir planlamasının en eksiksiz simülasyonudur. Sadece hayal gücünüzle sınırlısınız, bu yüzden devletin köprülerini kendi ellerinize alın ve gökyüzünü fethetmek için ilerleyin! Şehirler: Skylines – Deluxe Edition, üç boyutlu gerçeklikte şaşırtıcı kalitede çizilmiş grafiklerin ilk saniyeleriyle. Çevreyi çevreleyen en küçük ayrıntıyı, etkileşimi ve dinamizmi detaylandıran bir ölçek, izometrik bir görünüm vardır. Oynanış hem bina simülasyonunun klasik unsurlarını hem de bazı vergiler, uyku ve elit alanlar, komşu şehirlerle dış ilişkiler ve diğerleri ile giriş gibi alışılmadık bir unsur içerir. Tabii ki, yol yollarını döşemek ve mimari formları denemek, yollar döşemek, iletişim kurmak için yerleşim alanlarına katılacaksınız. Deluxe versiyonu daha da ilginç hale geldi, geliştiriciler oyunculara yeni özellikler ve gelişmiş harita verdi! uyku ve elit bölgeler, komşu şehirlerle ve diğerleriyle dış ilişkiler. Tabii ki, yol yollarını döşemek ve mimari formları denemek, yollar döşemek, iletişim kurmak için yerleşim alanlarına katılacaksınız. Deluxe versiyonu daha da ilginç hale geldi, geliştiriciler oyunculara yeni özellikler ve gelişmiş harita verdi! uyku ve elit bölgeler, komşu şehirlerle ve diğerleriyle dış ilişkiler. Tabii ki, yol yollarını döşemek ve mimari formları denemek, yollar döşemek, iletişim kurmak için yerleşim alanlarına katılacaksınız. Deluxe versiyonu daha da ilginç hale geldi, geliştiriciler oyunculara yeni özellikler ve gelişmiş harita verdi!

 

Sistem gereksinimlerinin oldukça düşük olmasına rağmen, oyunun mükemmel grafikleri var, her zaman müreffeh şehirlerindeki insanların fırtınalı hayatını izleyebilirsiniz. Özgürlük Anıtı, Eyfel Kulesi, Brandenburg Kapısı, Zafer Kemeri, Grand Central Terminali. Ne yazık ki, Cities Skyline lüks sürümü daha çok beş bina ve bir film müziği içeren bir DLC’ye benziyor ve bu da ona birçok oyun öğesi eklemeyi haklı kılıyor. Geliştiriciler oyunun kitleler arasında popülerliğini fark ederken ve tam teşekküllü bir Deluq Sürümü yayınlamaya karar verdiler, bunun yardımıyla oyuncuların yeteneklerini genişletti.

Cities Skylines Sunset Harbor  – oyuna balıkçılık endüstrisinin yanı sıra yeni toplu taşıma ve şehir hizmetleri modlarını ekleyerek Cities Skylines’e bir DLC. Beş yeni harita üzerinde şehirler inşa edin ve tarımı geliştirmek için balıkçılık altyapısı geliştirin. Çocuklar ve yaşlılar için yeni tıbbi tesisler alacaksınız. Bu, şehrinizdeki doğum oranını artıracak ve vatandaşlarınızın yaşam beklentisini artıracaktır. Belki de en alakalı ek, metronuzu yerden inşa edebilme yeteneğidir. Bu, popüler mod kullanılarak bir süre PC’de yapıldı, ancak yarından itibaren belediye başkanları oyunda yerleşik olan bu özelliğin tadını çıkarabilecekler.

Şehirler: Skylines klasik şehir simülasyonuna modern bir bakış. Oyun, şehir kurma deneyiminin bazı köklü tropiklerini genişletirken, gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin heyecanını ve zorluklarını gerçekleştirmek için yeni oyun öğeleri sunuyor. Cities in Motion serisinin yapımcılarından, oyun tamamen gerçekleştirilmiş bir taşıma sistemine sahiptir. Ayrıca, katmanlı ve zorlu simülasyon için oyun tarzınıza uyacak şekilde oyunu modifiye etme yeteneğini de içerir. Sadece hayal gücünüzle sınırlısınız, bu yüzden kontrolü elinize alın ve gökyüzüne ulaşın! Çok katmanlı ve zorlu simülasyon. Şehrinizi sıfırdan inşa etmek öğrenmesi kolay, ama ustalaşması zor. Şehrinizin belediye başkanı olarak oynamak, eğitim, su elektriği, polis, yangın söndürme, sağlık ve çok daha fazlası ile şehirlerinizin gerçek ekonomi sistemi. Şehrinizdeki vatandaşlar, çok sayıda oyun senaryosu için yerçekimi ve özgünlük havası ile akıcı bir şekilde tepki veriyor. Mevcut harita ve yapıları inşa edin veya geliştirin. Daha sonra bunları oyuna aktarabilir, paylaşabilir ve Steam atölyesinde diğer şehir inşaatçılarının kreasyonlarını indirebilirsiniz.

şehirler silueti torrent indir

MINIMUM SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz veya AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 (64-bit)
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB veya ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Intel Tümleşik Ekran Kartlarını desteklemez)
 • GÖLGE MODELI: 4.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 4 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 512 MB

TAVSIYE EDILEN SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşlemci: Intel Core i5-3470, 3.20GHz veya AMD FX-6300, 3.5Ghz
 • Rastgele erişimli hafıza: 6 GB
 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7/8 (64-bit)
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB veya AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Intel Tümleşik Ekran Kartlarını desteklemez)
 • Gölgelendirici Modeli: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 4 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2048 MB

Leave a Reply