Cities Skylines indir - Güncellendi 2021

Cities Skylines indir – Güncellendi 2021

ities: Windows için Skylines

buradan Indirin

Cities Skylines

Bu beklediğimiz şehir sim mi?

Şehirler: Skylines  , kendi metropolünüzü kurma ve tasarlama fırsatı veren bir şehir kurma ve yönetim simülatörüdür. 2013’ün hayal kırıklığı yaratan SimCity’in ardından, bu oyunun türe mükemmel bir şekilde hakim olması temiz bir nefes alır. Harika oyununun yanı sıra,  topluluğu tarafından oluşturulan modlara tamamen  açıktır , böylece her zaman istediğiniz şehir simülatörüne dönüştürebilirsiniz.

Modlar, modlar, modlar

Cities: Skylines’e ilk başladığınızda, eski SimCity oyunlarının mülayim bir dönüşü olduğunu düşündüğünüz için affedilebilirsiniz. Ancak biraz ısrar, geliştiricilerin sadece öncekilerden değil, aynı zamanda kendi fikirlerini ve yeniliklerini de eklediğini ortaya koyuyor.

Başlangıç ​​olarak, Cities: Skylines hızlı bir şekilde şehrinizi mikro yönetmenize izin verir  . Her mahalle için özel kurallar oluşturabilirsiniz – örneğin, uyuşturucuyu yasallaştırıp polisi bir bölgeden çıkarın ve neler olduğunu izleyin!

Oyunun bir şey eksik olduğunu düşünüyorsanız, kendi modunuzu oluşturabilir veya diğer oyuncular tarafından önceden oluşturulmuş çok sayıda numaraya göz atabilirsiniz. Yazma sırasında  Skateparklar gibi özel binalardan gelişmiş yapay zeka ve birinci şahıs moduna kadar 35.000’den fazla topluluk tarafından oluşturulmuş mod var. Bir modder bile bir helikopter modu oluşturuyor,   böylece şehrinizi uçurabilirsiniz! Modlama Şehirler demektir: Skylines neredeyse sınırsız olanaklara sahiptir.

Hayallerinizdeki şehri yaratın

Şehirler: Skylines aslında SimCity’nin en büyük eleştirilerinden bazılarına hitap ediyor gibi görünüyor. Bu, şehir büyüklüğü ile en açık olanıdır – Maxis’in en son yaratımından beş kat daha büyük olabilirler. Çevrimdışı olarak da oynanabilir ve tam teşekküllü bir harita editörü var.

Bölgeler, modlar ve gerçek metropoller – Şehirler: Şehir silüetleri, tam olarak istediğiniz şehri yaratmanız için araçlar sağlar.

Şehirler: Skylines güzelce optimize edilmiştir, bu nedenle oyunu iyi çalıştırmak için süper bir bilgisayara ihtiyacınız yoktur. Grafikler SimCity kadar flaş değil, ancak kreasyonunuza yakınlaşsanız bile hala iyi görünümlü bir oyun. Arayüz, özellikle de daha önce CitiesXL veya SimCity gibi benzer oyunlar oynadıysanız, sezgisel hissediyor.

Beklediğiniz şehir sim

Mükemmel olmasa da Cities: Skylines, üstün SimCity 4’ten bu yana türünün en iyi oyunudur. Size istediğiniz şehri inşa etme özgürlüğü ve araçları sunar ve istediğiniz şekilde yönetmenize olanak tanır. Mod desteği oyunu oldukça özel bir şeyin alemlerine taşıyor.

Artıları

  • Modlar için destek

  • Büyük şehirler

  • micromanagement

EKSİLERİ

  • Hiçbir şey maj

Burada daha fazla pc oyunu edinin:

sağlam indir
call of duty 2 indir
half life indir
gta 3 indir
totally accurate battle simulator indir
half life 2 indir
call of duty modern warfare 2 indir
city car driving indir
camtasia studio 8 full indir
crysis indir
fifa 19 indir
counter strike 2.5 indir
need for speed underground 2 indir
assetto corsa indir
forza horizon 4 indir
fifa 2007 indir
fm 2019 indir
powerpoint indir
age of empires 2 indir
sims 4 indir
pes 2018 indir
gta san indir
gta 4 indir
cs go indir
counter strike 1.8 indir
internet cafe simulator indir
hearts of iron 4 indir
pes 2019 indir
call of duty modern warfare indir
mafia 2 indir
mount and blade warband indir
euro truck simulator 2 full indir
half life indir
outlast indir
internet download manager
cs 1.6 indir
gta vice city indir
pes 2013 indir
gta 5 indir
kmspico indir
blur indir
forza horizon 3 indir
rocket league indir
max payne 2 indir
garrys mod indir
call of duty 3 indir
life 4 dead indir
battlefield 1 indir
life 4 dead 2 indir
assassins creed 3 indir
bully indir
arma 3 indir
farming simulator 17 indir
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply