Cities Skylines indir

ITIES: WINDOWS IÇIN SKYLINES
BU BEKLEDIĞIMIZ ŞEHIR SIM MI?

Şehirler: Skylines , kendi metropolünüzü kurma ve tasarlama fırsatı veren bir şehir kurma ve yönetim simülatörüdür. 2013’ün hayal kırıklığı yaratan SimCity’in ardından, bu oyunun türe mükemmel bir şekilde hakim olması temiz bir nefes alır. Harika oyununun yanı sıra, topluluğu tarafından oluşturulan modlara tamamen açıktır , böylece her zaman istediğiniz şehir simülatörüne dönüştürebilirsiniz.

Modlar, modlar, modlar

Cities: Skylines’e ilk başladığınızda, eski SimCity oyunlarının mülayim bir dönüşü olduğunu düşündüğünüz için affedilebilirsiniz. Ancak biraz ısrar, geliştiricilerin sadece öncekilerden değil, aynı zamanda kendi fikirlerini ve yeniliklerini de eklediğini ortaya koyuyor.

Başlangıç ​​olarak, Cities: Skylines hızlı bir şekilde şehrinizi mikro yönetmenize izin verir . Her mahalle için özel kurallar oluşturabilirsiniz – örneğin, uyuşturucuyu yasallaştırıp polisi bir bölgeden çıkarın ve neler olduğunu izleyin!

Oyunun bir şey eksik olduğunu düşünüyorsanız, kendi modunuzu oluşturabilir veya diğer oyuncular tarafından önceden oluşturulmuş çok sayıda numaraya göz atabilirsiniz. Yazma sırasında Skateparklar gibi özel binalardan gelişmiş yapay zeka ve birinci şahıs moduna kadar 35.000’den fazla topluluk tarafından oluşturulmuş mod var. Bir modder bile bir helikopter modu oluşturuyor, böylece şehrinizi uçurabilirsiniz! Modlama Şehirler demektir: Skylines neredeyse sınırsız olanaklara sahiptir.

Hayallerinizdeki şehri yaratın

Şehirler: Skylines aslında SimCity’nin en büyük eleştirilerinden bazılarına hitap ediyor gibi görünüyor. Bu, şehir büyüklüğü ile en açık olanıdır – Maxis’in en son yaratımından beş kat daha büyük olabilirler. Çevrimdışı olarak da oynanabilir ve tam teşekküllü bir harita editörü var.

Bölgeler, modlar ve gerçek metropoller – Şehirler: Şehir silüetleri, tam olarak istediğiniz şehri yaratmanız için araçlar sağlar.

Şehirler: Skylines güzelce optimize edilmiştir, bu nedenle oyunu iyi çalıştırmak için süper bir bilgisayara ihtiyacınız yoktur. Grafikler SimCity kadar flaş değil, ancak kreasyonunuza yakınlaşsanız bile hala iyi görünümlü bir oyun. Arayüz, özellikle de daha önce CitiesXL veya SimCity gibi benzer oyunlar oynadıysanız, sezgisel hissediyor.

Beklediğiniz şehir sim

Mükemmel olmasa da Cities: Skylines, üstün SimCity 4’ten bu yana türünün en iyi oyunudur. Size istediğiniz şehri inşa etme özgürlüğü ve araçları sunar ve istediğiniz şekilde yönetmenize olanak tanır. Mod desteği oyunu oldukça özel bir şeyin alemlerine taşıyor.

Artıları

  • Modlar için destek

  • Büyük şehirler

  • mikro yönetim

EKSİLERİ

  • Hiçbir şey maj

daha fazla oyun ve yazılım almak için burayı tıklayın:

Leave a Reply