Camtasia Studio 8 Full indir - Güncellendi 2021

Camtasia Studio 8 Full indir – Güncellendi 2022

3.6/5 - (7 votes)

Camtasia Stüdyo 8

buradan Indirin

Camtasia Studio 8 Full indir

Camtasia Studio – Ekran kayıt ve video düzenleme yazılımı.

Camtasia Studio, hızlı bir şekilde profesyonel kalitede videolar oluşturmanıza ve bunları herhangi bir cihazda, resmi eğitim almadan herkesle paylaşmanıza yardımcı olur.

İster bir kitle eğitin, ister bir sunum yapın, bir fikir açıklayın, bilgi paylaşın veya geri bildirimde bulunun, Camtasia Studio bunu kolaylaştırır. Ekrandaki etkinliği kaydetmek, PowerPoint slaytlarını yakalamak, içe aktarılan medya eklemek ve daha fazlası için Camtasia Studio’yu kullanın. Ardından videolarınızı Camtasia Studio’nun güçlü düzenleme araçlarıyla geliştirin ve istediğiniz yerde, istediğiniz kişiyle kolayca paylaşın.

Birden fazla video ve ses parçası, kapsamlı bir varlık kitaplığı ve içeriği canlandırma yeteneği ile Camtasia Studio, kitlenizle etkileşime giren etkileşimli videolar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, Camtasia Studio’nun yerleşik testi, görüntüleyenlerinizin içeriğinizi izleyip izlemediğini keşfetmenizi sağlar.

Camtasia Studio, Ses ve Multimedya kategorisinin bir parçası olan Multimedya Oluşturma Araçları alt kategorisinden ücretsiz bir deneme yazılımı uygulamasıdır. Uygulama şu anda İngilizce, Fransızca, Almanca olarak mevcuttur ve son olarak 2012-06-19 tarihinde güncellenmiştir. Program Win7 x32, Win7 x64, WinVista, WinXP üzerine kurulabilir.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Camtasia Studio (sürüm 8), 259.00 MB dosya boyutuna sahiptir ve web sitemizden indirilebilir. Başlamak için yukarıdaki yeşil İndir düğmesini tıklamanız yeterlidir. Şimdiye kadar program 35819 kez indirildi. İndirme bağlantısının güvenli olduğunu zaten kontrol ettik, ancak kendi korumanız için indirilen yazılımı antivirüsünüzle taramanızı öneririz.

Camtasia Studio 8 Bedava İndir Windows 10, 8, 7 için 32bit_64bit

Video Eğiticileri, Ödev ve Sunum Oluşturucu
Camtasia Studio 8, dünyadaki en popüler ekran yakalama video araçlarından biridir.  Sağlam özellikleriyle kullanıcı dostu bir arayüz olan kullanıcılar kolayca kullanabilirler. Bu nedenle yeni videolar arasında profesyonel videolar oluşturmak çok popüler. Kullanımı çok kolay bir ekran kaydedici ve video düzenleme yazılımıdır. PC’nizde herhangi bir ekran videosunu daha yaratıcı hale getirmek için kullanılabilir. Videolarınızı daha çekici hale getirmek için herhangi bir karşılaştırması yoktur. Bilgisayar ekranınızı herhangi bir öğretici, ödev veya proje için kaydetmek istiyorsanız, yazılımı kullanın ve güzel bir ekran kayıt videosu oluşturun. Düzenleme araçları video sunumunuzu daha da artırır.
Ekran Kayıt ve Video Düzenleme Yazılımı
Ekrana kaydedilen videoyu takip etme Harici kaynaklardan herhangi bir video aktarabilirsiniz. Ardından, bu videodaki zevke göre filtreler ve ek açıklamalar ekleyerek daha çekici ve anlamlı hale getirebilirsiniz.
Video düzenleme programının en son sürümü işlevsel bir kayıt özelliği sağlar. Daha iyi bir amaç için ekrandaki herhangi bir öğretici kayıt için ekranınızı kaydedebilirsiniz. Böylece diğerleri faydalanabilir.
Ardından, kaydedilen videoyu yerleştirmek için filtrede farklı efektlerle düzenlenebilir. Bir şeyi vurgulamak istiyorsanız, vurgulama aracıyla çalışabilirsiniz.
TechSmith Camtasia Studio 8 Ücretsiz Deneme ve Fiyat
Tam sürüm deneme sürümü için tamamen ücretsiz. Ancak zamanın tüm sınırlamaları vardır. Yeni başlayanlar için Camtasia Studio 8 ücretsiz deneme sürümünü ücretsiz sunuyor. TechSmith, tüm müşterilerinin kendi mülkiyet haklarındaki rahatlığı için 30 günlük deneme sürümünü yayınlar. Bu sefer bile tam işlev kullanılabilir. Filigran olmadan sınırlama yoktur. Ancak, deneme sürüm sınırlamasını geçerseniz, geçerli bir anahtar satın almalı ve kullanım ömrünü kullanmalısınız.
Ancak elbette, PC’nize herhangi bir tam sürüm yasadışı yol kullanarak zarar vermeyin. Kullanıcı başına sadece 249,00 $ lisans kodu fiyatıdır. Endişelenmezseniz, istediğiniz yazılımı biraz parayla satın alın ve güvenle kullanın. Şimdi başlayın en iyi ekran kaydı + düzenleme + yayıncılık yazılımını doğrudan indirin.
PC için Ücretsiz İndir Camtasia Studio 8 Tam Sürüm
Ayrıca, bu yazılım sayesinde, herhangi bir video herhangi bir video tarafından kolayca düzenlenebilir. Herhangi bir videoyu düzenlemeyi kolaylaştıran bazı zengin premium araçlara sahiptir. Bu yazılımı kullanarak çok kısa sürede profesyonel bir video oluşturabilirsiniz. Camtasia Studio Yazılımı, zaman sıkıntısı nedeniyle özel olarak bir dizi Eğitim, Kılavuz, Not, Haber Videosu vb. Yaratanlar için ilk tercihtir. Ancak yazılım tamamen ücretsiz değil. Hatta alabilirsiniz  Mac için Camtasia 8  , Windows yanında işletim sistemi .  Bu siteyi bu siteden doğrudan resmi sunucularından indirin ve kullanın.
Bilinmesi gereken  Camtasia Studio 8  artık çok daha eski bir versiyon. Böylece FileOur’un tüm ziyaretçileri  için en son sürüm v9 paylaşıldı.
Bu yazılımı yüklemek için bilgisayarınızda Microsoft DotNet Framework yazılımının yüklü olması gerekir  .

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply