camtasia studio 8 full Indir

CAMTASIA STÜDYO 8

Camtasia Studio – Ekran kayıt ve video düzenleme yazılımı.

Camtasia Studio, hızlı bir şekilde profesyonel kalitede videolar oluşturmanıza ve bunları herhangi bir cihazda, resmi eğitim almadan herkesle paylaşmanıza yardımcı olur.

İster bir kitle eğitin, ister bir sunum yapın, bir fikir açıklayın, bilgi paylaşın veya geri bildirimde bulunun, Camtasia Studio bunu kolaylaştırır. Ekrandaki etkinliği kaydetmek, PowerPoint slaytlarını yakalamak, içe aktarılan medya eklemek ve daha fazlası için Camtasia Studio’yu kullanın. Ardından videolarınızı Camtasia Studio’nun güçlü düzenleme araçlarıyla geliştirin ve istediğiniz yerde, istediğiniz kişiyle kolayca paylaşın.

Birden fazla video ve ses parçası, kapsamlı bir varlık kitaplığı ve içeriği canlandırma yeteneği ile Camtasia Studio, kitlenizle etkileşime giren etkileşimli videolar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, Camtasia Studio’nun yerleşik testi, görüntüleyenlerinizin içeriğinizi izleyip izlemediğini keşfetmenizi sağlar.

Camtasia Studio, Ses ve Multimedya kategorisinin bir parçası olan Multimedya Oluşturma Araçları alt kategorisinden ücretsiz bir deneme yazılımı uygulamasıdır. Uygulama şu anda İngilizce, Fransızca, Almanca olarak mevcuttur ve son olarak 2012-06-19 tarihinde güncellenmiştir. Program Win7 x32, Win7 x64, WinVista, WinXP üzerine kurulabilir.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Leave a Reply