Call Of Duty Torrent Indir - Güncellendi 2021

Call Of Duty Torrent Indir- Güncellendi 2023

3.4/5 - (9 votes)

buradan Indirin

Call of Duty, birinci şahıs nişancı oyunudur. Call of Duty 4 Modern Warfare, Call Of Duty oyun serisinin bir parçasıdır. Bu bölümün hikayesi, Orta Doğu’da bulunan ve Rusya’da bir iç savaş başlatan bir ülkenin başkanını yürüten radikal bir lider etrafında dönüyor. Bu çatışmalar ABD Güç Keşif Denizcilik ve çeşitli yerlerde kurulmuş bir İngiliz SAS komando tarafından görülmüştür. Bu oyun aynı zamanda tek oyunculu ve çok oyunculu oyunlara izin verir. Çok oyunculu kısım, ek silahların kilidini açma ve çok daha fazlası gibi birçok seçenek sunar. 5 Kasım 2007’de PlayStation 3, Xbox 360, PC oyunları için Microsoft Windows, Wii, Nintendo DS, Macintosh işletim sistemlerinde farklı platformlarda piyasaya sürüldü.

Call of Duty’nin genel olarak ayırt edici özellikleri, yenilik olarak kabul edilemez – bu çok güçlü bir kelimedir. Ancak, bu, diğer benzer oyunların en iyi yönlerini bir araya getiren ve aynı zamanda diğer oyunları oynarken aklınızdan geçen her türlü küçük “istek listesi öğelerini” içeren bir oyundur. Sonuç, her şeyden önce, çok iyi tasarlanmış gibi görünüyor. Call of Duty’teki eylem, nihayetinde, tıpkı Allied Assault veya Battlefield 1942’deki gibi arcadelike. Kafaya vurularak hayatta kalamazsınız, ancak başka herhangi bir yere birkaç mermi alabilir ve iyi çalışmaya devam edebilirsiniz.

Call of Duty’un uzun zamandır beklenen yedinci kısmı. Serinin her oyunu atıcı türünün gelişimine katkıda bulundu ve Black Ops bir istisna değildi. Oyuncular, Soğuk Savaş zamanlarının olaylarını ve hem klasik hem de yeni çeşitli çok oyunculu modları anlatan dinamik bir tek oyunculu kampanya bekliyor.

görev çağrısı torrent

all Of Duty 1 Download:  Yükümlülük eldeki birinci şahıs nişancı bilgisayar oyunu kuruluşudur. Düzenleme Microsoft Windows’da başladı ve güvenceye ve el bilgisayarlarına kadar uzatıldı. Birkaç kapanış eğlencesi taburcu edildi. Düzenlemedeki önceki rekreasyonlar temel olarak II.Dünya Savaşı’nda ayarlandı, ancak daha sonra eğlenceler normal olarak günümüz saatlerinde veya modern ortamlarda ayarlandı. En son eğlence, Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim 2018’de taburcu edildi.

Call of Duty rekreasyonları Activision tarafından dağıtılır ve talep edilir. Endlessness Ward, Treyarch ve Sledgehammer Games, stüdyoların rekreasyonlarının birbiri ile birlikte gelmesiyle birkaç oyun oluşturuyor.

Gray Matter Interactive, Nokia, Exakt Entertainment, Spark Unlimited, Amaze Entertainment, n-Space, Aspyr, İsyan Gelişmeleri, Ideaworks Game Studio ve nStigate Games tarafından birkaç diversiyon oluşturuldu. Saptırmalarda id Tech 3, Treyarch NGL ve IW motoru da dahil olmak üzere bir dizi motor kullanılmaktadır.

Şubat 2016 itibarıyla Call of Duty düzenlemesi 250 milyondan fazla sattı. Tüm Call of Duty rekreasyonlarının satışları 15 milyar doları aştı.

görev çağrısı torrent

CALL OF DUTY 1 CRACK PC GAME NASIL KURULUR

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın ve torrent’i açmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Evet’i seçin ve indirme işleminin başlamasına izin verin. Torrent uygulamanız yoksa  uTorrent’i indirmek için Buraya Tıklayın  .
 2. Call Of Duty 1 indirildikten sonra, torrent üzerinde sağ tıklayın ve “İçeren Klasörü Aç” ı seçin.
 3. Call Of Duty 1 Download CPY  klasörünü çift ​​tıklatın  ve Setup ”uygulamasını çalıştırın.
 4. Oyunu kur. Hiçbir dosyanın bozulmaması için herhangi bir virüsten koruma biçimini devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
 5. Tamamlandığında, Crack klasörünün içine gidin, klasördeki tüm dosyaları sağ tıklayın ve kopyalayın, ardından masaüstünüzdeki Call Of Duty 1 PC Download’a  sağ tıklayın  ve “Dosya konumunu aç” a tıklayın. Crack dosyalarını sağ tıklayın ve bir dizine yapıştırın, oyunu başlatın, eğlenin ve oynayın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, oyunu yönetici olarak çalıştırın ve video sürücülerinizi güncellediğinizden ve burada bulabileceğiniz DirectX’in kurulu olduğundan emin olun  .

CALL OF DUTY 1 PC İNDIR TORRENT + ÇATLAK

Call Of Duty 1 Oyun İndirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın   Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

GENEL BAKIŞ VE HIKAYE

Call of Duty 4: Modern Warfare  , Infinity Ward tarafından oluşturulan ve Activision tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Call of Duty serisinin dördüncü bölümü, PlayStation 3, Xbox 360 ve Microsoft Windows için 2007’de piyasaya sürüldü. Oyun, dizideki geçmiş bölümlerin II.Dünya Savaşı ortamından çok uzakta ve oldukça modern koşullarda ayarlandı. İki yıldan uzun bir süredir oluşturulan oyun, kısıtlayıcı bir oyun motoru kullanıyor. Oyunun yeniden düzenlenmiş versiyonu olan Call of Duty: Modern Warfare Remastered, 4  Kasım 2016’da Call of Duty: Infinite Warfare’in Legacy ve Deluxe Sürümleri ile birlikte PlayStation 4, Xbox One ve PC’de piyasaya sürüldü  . Call Of Duty 4 Full Game Torrent indir.

AYRICA BU EN İYI OYUNLARI KONTROL EDIN:
 • Call Of Duty Black Ops 2 PC Oyun Bedava Yükleme
 • Call of Duty WWII PC Oyun Bedava Yükleme

Call of Duty oyunundaki önceki oyunlardan ziyade, oyun bileşenleri modern aparatlar ve yeni bileşenler, oyunun çok oyunculu kısmına çeşitli ipuçları, örneğin “killstreaks”; oyuncu düşmeden farklı düşmanları öldürmek, hava saldırıları ve helikopter desteği de dahil olmak üzere çeşitli varlıklara erişimi güçlendirir. Bir karakter üç konumdan birinde düzenlenebilir: ayakta durma, çömelme veya eğme, her biri karakterin gelişme, hassasiyet ve gizlilik oranını etkiler.

Forma kullanmak, oyuncunun temel hasarı aldıktan sonra düşman ateşinden kaçınmasına veya refahı kurtarmasına yardımcı olur. Bu sınırda, korunan katman veya refah hızları yoktur. Karakter yaramazlık yaptığında, ekranın kenarları kırmızı renkte parlar ve karakterin kalp atışı artar. Karakterin ateşten çıkması durumunda, karakter kurtulabilir. Karakter canlı tehlikeli bir etki alanının içindeyken, bir işaretçi atışın seyrini sergileyerek oyuncunun kaçmasına veya düşmana geri atmasına yardımcı olur.

görev çağrısı torrent

MINIMUM SISTEM GEREKSINIMLERI

 • CPU: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 64 2800+ (Intel ve Athlon 1.8 GHz Çift Çekirdekli veya daha iyi desteklenir)
 • CPU HIZI: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 64 2800+ (Intel ve Athlon 1.8 GHz Çift Çekirdekli veya daha iyi desteklenir)
 • RAM: 512 MB (Windows Vista için 768 MB)
 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
 • VİDEO KARTI: 128MB (NVIDIA GeForce 6600+ / ATI Radeon 9800 Pro +)
 • DIRECTX VERSİYONU: ​​9.0c
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 8 GB
 • VİDEO RAM: 128 MB

TAVSIYE EDILEN SISTEM GEREKSINIMLERI

 • CPU: 2,4 GHz çift çekirdekli
 • CPU HIZI: 2,4 GHz çift çekirdekli
 • RAM: 1 GB (Windows Vista için 2 GB
 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
 • VİDEO KARTI: Nvidia Geforce 7800 veya ATI Radeon X1800
 • DIRECTX VERSİYONU: ​​9.0c
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 8 GB
 • VİDEO RAM: 256 MB

Leave a Reply