Call of Duty Modern Warfare indir - Güncellendi 2021

Call of Duty Modern Warfare indir – Güncellendi 2021

Call of Duty: Windows için Modern Warfare

buradan Indirin

Call of Duty Modern Warfare indir

Windows için indirin

Modern Savaş yeniden hayal edildi

Call of Duty®: Modern Warfare  , popüler aksiyon  oyunu  Call of Duty 4: Modern Warfare’in tüm hikayesinin yeniden hayalidir  . Bir  yarım prequel, yarı reboot  etmek  Modern Warfare  serisinin bu oyun aynı zamanda bir daha dizi dönecektir  topraklı ve gerçekçi  fütüristik girişlerinin birkaç başlıkları sonrasında askeri tetikçi. Ayrıca, gelişmiş mobilite mekaniği ve önceki Call of Duty oyunlarında tanıtılan kahraman nişancı özellikleri de kayboldu. Bu oyundaki oyuncular, çok oyunculu   olarak oynamak  için farklı operatörlere sahip olacaklar,  ancak özel güçleri yok. Dahası, Modern Warfare  tam bir tek kişilik kampanyaya sahip olacak iyi oynamaya değer.

Acımasız ama güzel bir hikaye

Call of Duty®: Modern Warfare, COD 4’ten çok daha büyük bir rol oynamasına rağmen  Kaptan Fiyatı’nı geri getiriyor  . Ayrıca geri dönüş yapacak diğer tanıdık yüzler de olacak. Ancak, karakterlerin çoğu yenidir. Diğer Modern Warfare oyunları ve iki Black Ops unvanında olduğu gibi, bu oyunun hikayesi  modern zamanlarda geçiyor . Hikayenin çoğu kurgusal Urzikstan ülkesinde  geçiyor , ancak kampanyaların bir kısmı İngiltere de dahil olmak üzere başka bir yerde gerçekleşecek  .

Oyun büyük ölçüde şu an gerçekleşecek, ancak zaman zaman bazı  arka planlara dalacak . Daha önce Modern Warfare unvanlarıyla oynayan oyuncular, Call of Duty: Modern Warfare’in genellikle geçmiş oyunlara salladığını  fark edecekler  . Aslında,  COD 4’te oyunun yeni diziler oluşturmak yerine bu anlara güveniyor gibi göründüğünü yansıttığı birçok dizi var  .

Bununla birlikte, Call of Duty®: Modern Warfare , baştan sona gergin, zorlu, acımasız, ancak  güzel bir  deneyim yaşatır. Call of Duty olmasına rağmen,  derin veya duygusal bir hikaye beklemeyin. Ne alacak bir olduğunu  aksiyon dolu  atıcı  askeri jargon, şiddet ve şaşırtıcı-ilişkilendirilebilir karakterler dolu.

Yenilenmiş çok oyunculu kampanyalar

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Call of Duty®: Modern Warfare’in çok oyunculu kampanyaları iki yarıda geliyor:  rekabetçi çevrimiçi çok oyunculu  kampanya ve  kooperatif özel operasyonları . İlerleme, bu ikisinin arasında ilerler, hikayenin parçaları da kesişir.

Ayrıca oyun haritasında bazı değişiklikler yapıldı. Call of Duty®: Modern Warfare, geçmiş oyunların üç şeritli harita yapısını daha açık uçlu bir harita lehine terk ediyor  . Bu haritaların birçoğu, vahşi öldürme zamanı (TTK) ile birleştirildiğinde daha temkinli oyunlara yol açabilecek kamp pozisyonlarıyla doludur  .

Oyun ayrıca , silahınızı çoğu yüzeye monte etme yeteneği gibi bazı güzel küçük eklemelerle birlikte geliyor  . Oyun yapısında, oyuncuların yüklemelerini çok daha derinlemesine özelleştirmelerini  sağlamak için Pick 10 sistemini atmak gibi bazı harika değişiklikler de var  . Özelleştirme  , oyuncuların silahlarını tamir etmelerini sağlayan bir silah sistemi ile birlikte geliyor  .

Hem çok oyunculu hem de Özel Operasyonlar artık geleneksel oyun modlarının ötesinde bir sürü maçla geliyor. Bu modlar  hızlı tempolu ve inanılmaz derecede rekabetçi , size ve takımınızdaki diğer oyunculara gerçek bir patlama sağlıyor. Sonuç olarak, Call of Duty®: Modern Warfare’in çok oyunculu kampanyasının genişliği, oyunculara  şaşırtıcı miktarda şey yapmalarını sağlıyor .

Köklerine dönen COD

Call of Duty®: Modern Warfare  , Modern Warfare serisini köklerine 2007 orijinaline bolca başıyla döndürüyor. Ancak, bu oyunun taze olmadığı anlamına gelmez. Oyuncuların sevdiği bazı oyun yönlerini geri getirirken , oyunu heyecan verici tutmak için yeni öğeler  de ekliyor  . Bu bir var  güçlü bir kampanya , tonlarca  çok oyunculu seçenekleri ve Ozel Kuvvetler dönüşü ile zombiler co-op bir mola. Aynı zamanda  foto-gerçekçi grafikler ile tüm oyunun herhangi bir platformda çarpıcı görünmesini sağlar. Ayrıca sonuçlanan mükemmel bir silah sesi tasarıma sahiptir  iyi topçu savaşı . Sonuçta, oyun düzgün bir  şekilde üretilmiş  ve  iyi yapılandırılmış askeri atıcı.

Artıları

 •  Güçlü kampanya

 •  Çok oyunculu seçenekler

 •  Foto-gerçekçi grafikler

 •  İyi silah oyunu

EKSİLERİ

 •  Oyundaki bazı olaylar tarihsel olarak yanlış

 •  Bazı görüntü parlaklığı sorunları

 •  Korkunç beceri tabanlı çöpçatanlık

 •  Netcode ve gecikme telafisi sorunları

Call of Duty: Modern Warfare  ücretsiz çok oyunculu hafta sonu başlangıç ​​ve bitiş zamanı

‘Call of Duty: Modern Warfare’ 24-27 Nisan tarihleri ​​arasında ücretsiz çok oyunculu bir haftasonuna ev sahipliği yapıyor. Aşağıdan nasıl indireceğinizi öğrenin. ‘Call of Duty: Modern Warfare’ PS4, Xbox ve PC’de mevcut. SONSUZLUK ODASI / ETKİNLİK

En son bedava çok oyunculu haftasonu  Modern Warfare  çalışır  Cuma  13:00 EDT Pazartesi 27 Nisan içinden 1 pm EDT Nisan 24 . Bu süre zarfında, tüm oyunculara Modern Warfare sahibi  olup olmadıklarına veya sadece ücretsiz denemeden yararlanıyorsa özel bir çalma listesi sunulacak  .

Ücretsiz çok oyunculu demo nasıl indirilir

Tıpkı son kez olduğu gibi , Call of Duty: Warzone  bağımsız uygulamasını ücretsiz yükleyerek oyuncular Modern Warfare  hafta sonu  için ihtiyaç duydukları her şeyi indirebilirler  . Üç platformda da nasıl bulacağınız aşağıda açıklanmıştır.

 • PS4:  PlayStation Store’da Call of Duty: Warzone arayın  veya kullanın

 • Xbox:  Microsoft Mağazası’nda Call of Duty: Warzone arayın  veya kullanın

 • PC:  Battle.net uygulamasında Call of Duty: Warzone’u arayın  veya kullanın

Saat, 13:00 EDT Cuma günü vurduğunda, Warzone, uygulamanın geleneksel battle royale kuyrukları arasında ücretsiz çok oyunculu hafta sonlarına adanmış özel bir oynatma listesine sahip olacak. Bir önceki ücretsiz haftasonunda oynatma listesine “Stoklanan, 7/24 Kilitli” adı verildi, ancak bu sefer farklı bir adı olabilir. Satın almaya karar verirseniz , tüm satın alma, kilit açma ve kozmetik ürünlerinin tam Modern Warfare  oyununda kullanılabileceğini  unutmayın.

Hangi haritaları ve modları ücretsiz oynayabilirim?

Bu hafta sonu, oyuncular 6v6 ve 10v10 oyunlarında Hovec Kereste Fabrikası, Talsik Backlot, Aniyah Incursion, Hideout ve Shoot House’un tadını çıkarabilecekler. Modlar açıklanmadı, ancak önceki ücretsiz çok oyunculu hafta sonu şu beş seçeneği içeriyordu:

 • Takım Ölüm Maçı: Altı takım, ilk 70 puan.

 • Kill Confirmed (Öldürme Onayı): Yalnızca oyuncunun Köpek Etiketini rakip bir takım arkadaşı çalmadan toplayabilirsen öldür. 70 Köpek Etiketi toplayan ilk takım kazanır.

 • Hakimiyet: Puan kazanmak için haritadaki üç bayrak kontrol noktasını ele geçirin.

 • Sabit Nokta: Haritada her 45 saniyede bir dönen bölgeleri yakalayın. Puan almak için tüm düşmanları temizleyin. İlk 250 puanı alan kazanır.

 • Karargah: Dönen Karargah hedefini yakalayın, ancak Karargahı tutmak yeniden doğamayacağınız anlamına gelir. İlk 200 puan kazanır.

Call of Duty: Modern Warfare  artık PS4, Xbox One ve PC’de mevcut. Ücretsiz çok oyunculu hafta sonu 24 Nisan Cuma – 27 Nisan Pazartesi günleri arasındadır.

Bugünkü Call of Duty: Modern Warfare ücretsiz çok oyunculu hafta sonu keyfini  çıkaracak  mısınız? Beş haritasından hangisini oynamaktan heyecan duyuyorsunuz? Bize yorum kısmında anlatın!

OYNATMA GÜNCELLEME

Modern savaş

 • Blueprint Gunfight

 • Yeniden Enfekte Edilen Kara Savaşı

 • 3v3 Krank Silahı Savaşı

 • Gemiyi 7/24 Vur (Krank ve Eziyet dahil!)

Savaş alanı

 • Soloları, üçlü, dörtlü

 • Yağma Trioları

 • En Çok Aranan Sözleşme – Tac Haritanızda rastgele bir Operatör işaretlemek yerine, Verdansk’ta herhangi bir ekibin görmesi için gönüllü olarak kendinize bir Bounty koyuyorsunuz. Tabii ki, bu büyük riskin bazı büyük ödülleri var…

VERİ PAKETİ İNDİR:

PS4 veya Xbox’ta Modern Savaş mı?

Bugünkü güncelleme, PlayStation ve Xbox için 15 gbs’lik gerekli bir indirme içeriyor ve Modern Warfare’e erişmek için gerekiyor.

Düzeltme ekini yükleyip bir mod (çok oyunculu, kampanya, Özel İşlemler vb.) Seçtikten sonra oyun yükleme menüsüne yönlendirilirsiniz. Burada, bu menüden Veri Paketi 1’i indirmeniz gerekir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra oyun uygulamasını kapatmanız ve yeniden açmanız gerekir.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya desteğe ihtiyacınız varsa, bize ulaşın  @ATVIAssist

GENEL DÜZELTME:

 • Daha kolay erişim için ana çok oyunculu ekrana bir Zorluklar sekmesi eklendi

 • Precision Airstrike için sesin nasıl çalınacağını ayarlama, böylece düzlemi daha hassas bir şekilde izler

 • Oyun Savaşlarında KBM kullanan oyuncuların, çok oyunculu veya Warzone’da da kullanılabilecek özel silah planları yapabileceği bir hata düzeltildi.

 • Şu anda, ekip ne olursa olsun, birisi konuşurken beyaz metin görünecektir. Şimdi, birisi düşman ekibindeyken, metni kırmızı görünecektir.

 • Enfekte oynarken Hackney Yard’da bir istismar düzeltildi

 • Oyuncuların bir ATV’nin üstündeyken düşmanı yakınlaştırabilmesini engelleyen bir hata düzeltildi

 • Çeşitli sınırlar ve istismar düzeltmeleri

 • Son güncellemeden sonra, takım yürüyüşü sırasında Talon’un karakter modeli grafiksel yolsuzluk sorunları ile gerilmiş gibi görünüyordu. Bu giderildi

 • Yanlış metinle görünen bazı Sezon 3 amblemleri için düzeltme

 • Son hareketi tamamlarken Kreuger’in gözleri ile ilgili bir sorun düzeltildi

 • El hareketi sırasında bazı saatlerin yanlış yönde göründüğü bir hata düzeltildi

 • Oyuncuların Operatör menüsünde favori Gruplarını seçme seçeneğini kaybedebilecekleri bir hata düzeltildi

 • Belirli yerlerin yakınında bir silah taşınırken veya ateşlenirken beyaz aydınlatmanın görülebildiği bir hata düzeltildi

 • Oyuncuların çubuk girişinin kaydedilmeyeceği iç aralığı ayarlamasına izin veren sadece gamepad’e özel bir Deadzone  seçeneği eklendi  .

 • CDL  Hızlı Çalma Filtresi etkinken Parti üyelerinin CDL Yüklemelerini düzenlemelerini engelleyen bir sorun düzeltildi  .

 •  Oyuncular oyun içi metin sohbetlerini açtıklarında Otomatik Çalıştır özelliğinin durması sorunu düzeltildi  .

 • Eğer Tac Harita’da in / uzaklaştırma oyuncuları engellediğini sorunu giderildi  Atlama  üzerinde bağlıydı  Fare Tekerleği Yukarı / Aşağı .

SİLAHLAR :

 • SKS için tamamlayıcı zorlukları tamamlamanın Renetti için ilgili kamuflajların kilidini açtığı bir hata düzeltildi

 • SKS için kamuflaj kilidinin nişancı tüfekleri için diğer kamuflaj zorluklarıyla tutarsız olduğu bir hata düzeltildi

 • Cold Blooded donanımlıyken Alex için “Sabit Kablolu” cildin termallerde görünmesi sorunu düzeltildi

WARZONE :

 • Mevcut XP jetonlarını görüntüleme yeteneği Warzone Menüsünde görünmez. Bu düzeltildi.

 • Maça geri getirildikten sonra, bir oyuncu takımın antrenman düşüşüyle ​​etkileşime giremedikleri bir durumdaydı ve hayatta olsalar bile canlandırdılar. Bu giderildi

 • Dairenin hızı ve boyutlandırması ayarlandı

 • Kargo kamyonunu daha düşük dönüş hızı, hızlanma ve en yüksek hız ile BR Solos’a ekledik

 • Skor tablosunu duraklatma menüsünde görünecek şekilde taşıdı

 • İşlem Sonrası Raporunun toplam ekip kazancını göstermemesi sorunu düzeltildi

 • Dead Silence etkinken oyuncuların Zırh Plaklarını donatamadığı hata düzeltildi

 • Şu anda donanımlı silahınızı sırt çantası menüsünden bırakma özelliği eklendi.

 • Yeni eşya – Zırh Satchel – bunlardan birini bulmak 5 yerine 8 zırh plakası taşımanıza izin verir. Bu ölümler düşer ve diğer oyuncular tarafından yağmalanabilir. Bunlar varsayılan olarak zırh plakası içermez, sadece oyuncu taşıma miktarını arttırır. Çöpçü sözleşmeleri tamamlandığında garantili ödül (garantili kalem olarak Gaz Maskesinin yerini alır)

  • Gaz maskesi ganimette nadir kalır ve Satın Alma İstasyonunda satın alınabilir.

 • Plunder: Plunder Puanı

  • Bir yağma maçını bitirdiğinizde, şimdi bozuk para şeklinde bir puan verilir. Bronz, Gümüş, Altın, Platin ve daha fazlası! Ekibiniz ne kadar çok para toplarsa o kadar havalı parayı toplarsınız. En yüksek puanı almak için 3,5 Milyonu aş!

ÖZEL OPERASYONLAR:

 • Mil-Sim Operatörü için USEF 1 kaplamasının seçilmesinin Co-op’da varsayılan kaplama olarak göründüğü bir hata düzeltildi

 • Mühimmat Mağazasına artık her Özel Operasyonun başında kasadayken erişilebilir.

 • Crosswind Operasyonu: Takımın geri kalanı yeniden toplandığında oyuncuların uçağın dışına sıkışabileceği çeşitli durumlar düzeltildi.

 • Son standdaki oyuncuların canlanabileceği veya kendini yeniden canlandırmaya başlayabileceği, ancak yine de kanamaya başlayabileceği bazı nadir durumları düzeltin.

 • Oyuncunun canlanma simgesi renginin başarıyla canlandırıldıktan sonra hızla maviden kırmızıya değişebileceği bir örneği düzeltin.

 • Oyuncuların bir Juggernaut takımından çıkabilmeleri ve daha sonra kendileri son standında olsalar bile başkalarını canlandırma yeteneği kazanmaları düzeltildi.

 • Harbinger Operasyonu – Oyuncular artık daha önce kasadan çıkabiliyor ve Kamarov’un iletişim kutusundan sonra ilk istihbarat öğesini daha hızlı ‘yakalayabiliyor’.

 • Harbinger Operasyonu – Büyük kargo kamyonundaki eksik ses düzeltildi.

 • Crosswind Operasyonu – Zırhlı hitmark veren ancak görünür zırhı olmayan askerlerin bazı vakaları düzeltildi.

 • Bir takım arkadaşını canlandırırken bir şırınganın yüzerken görülebilmesi sorunu düzeltildi.

 • Helikopter sesi ile ilgili bir sorun düzeltildi.

PC:

 • Vega64 GPU kullanan oyuncuların karakter modelleri ve silahları etrafında bozuk anahatlar görebildiği bir hata düzeltildi.

 • Crosswind Özel Operasyonlar Misyonunu yüklediklerinde GeForce 900 Serisi grafik kartı kullanan oyunculara meydana gelen bir çökme düzeltildi.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply