Call of Duty Modern Warfare 3 Indir

Call of Duty Modern Warfare 3 İndir

Buradan İndirin

Oyun hakkında

Tüm zamanların en çok satan birinci şahıs aksiyon serisi, birden çok “Yılın Oyunu” ödülü sahibi Call of Duty®: Modern Warfare® 2’nin destansı devamı ile geri dönüyor. Dünyanın en karanlık saatinde, gerekli? Kendinizi yalnızca Call of Duty’in sunabileceği sinematik bir heyecan yolculuğuna hazırlayın. Kesin Multiplayer deneyimi, yeni haritalar, modlar ve özelliklerle dolu, her zamankinden daha büyük ve daha iyi sonuç verir. Co-Op oyunu tamamen yeni Spec-Ops görevleri ve skor tablolarının yanı sıra diğerlerinden farklı olarak aksiyon dolu bir savaş ilerlemesi olan Survival Mode ile gelişti.

 

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Call Of Duty: Modern Warfare 3 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Call of Duty Modern Warfare 3.zip’e Çıkarın” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız).
 4. Call Of Duty: Modern Warfare 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Call Of Duty: Modern Warfare 3 Bedava İndir

Call Of Duty: Modern Warfare 3 Free Download’u doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

GÖREV ÇAĞRISI: MODERN GARANTİ 3
BOYUTU: 13,68 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi Sürümü:  Windows® XP / Windows® Vista / Windows® 7
 • İşlemci:  Intel® Core ™ 2 Duo E6600 veya AMD Phenom ™ X3 8750 işlemci veya daha iyisi
 • Bellek:  2 GB
 • Ekran  Kartı : Shader 3.0 veya daha iyisi 256 MB NVIDIA® GeForce ™ 8600GT / ATI® Radeon ™ X1950 veya daha iyisi
 • DirectX®:  DirectX® 9.0c veya üstü
 • Disk Alanı:  16 GB

Leave a Reply