Call Of Duty Black Ops 2 Indir - Güncellendi 2021

Call Of Duty Black Ops 2 Indir – Güncellendi 2021

buradan Indirin

Call Of Duty Black Ops 2 indir

Oyun hakkında

Hayranlarının rekor kıran eğlence serisinden beklediklerinin sınırlarını zorlayan Call of Duty®: Black Ops II, oyuncuları yeni bir nesil yaratmak için teknoloji ve silahların birleştiği yakın bir geleceğe taşıyor. savaş.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Call Of Duty kez: Black Ops 2 yapmaktan indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve tıklayın “Call of Duty için Özü – Black Ops 2.zip” (siz alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için  buraya ).
 4. Call Of Duty: Black Ops 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Call Of Duty: Black Ops 2 Bedava İndir

Call Of Duty: Black Ops 2 Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


GÖREV ÇAĞRISI: SİYAH OPS 2
BOYUTU: 21.10 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista SP2 veya Windows 7.  Windows XP desteklenmez
 • İşlemci:  Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz veya AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
 • Bellek:  32 bit işletim sistemi için 2 GB veya 64 bit işletim sistemi için 4 GB
 • Ekran  Kartı : Nvidia GeForce 8800GT 512 MB or ATI Radeon HD 3870 512 MB
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Sabit Disk:  16 GB
 • Ses:  DirectX 11.0c uyumlu
 • Ek:  Etkinleştirme ve çok oyunculu oyun için geniş bant bağlantısı gerekir
 • Not:  Windows XP İşletim Sistemi desteklenmez
 • Daha fazla bilgi:  Mevcut  burada

 

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply