Call of Duty 4 Modern Warfare Indir

Gerçekçi askeri birinci şahıs nişancı

Buradan İndirin

Call of Duty 4 Modern Warfare,  hızlı tempolu bir askeri  birinci şahıs nişancı oyunudur . Call of Duty 4: Modern Warfare’in  2007’de ilk piyasaya sürüldüğünde oyun dünyasını değiştirdiğini söylemek abartı olmaz  . Şimdi on yaşın üzerinde olan Call of Duty 4, yaşını gösterme belirtisi göstermiyor. Infinity Ward’un şaheseri, basit ama sağlam bir oynanışı inkar edilemez derecede havalı bir önermeyle birleştiriyor. İster kampanya modunda küresel nükleer imhayı durdurmak için savaşıyor olun, ister çevrimiçi savaş alanında rakiplerinizi alt ediyor olun, Call of Duty 4 mutlaka oynanması gereken bir oyundur.

Tarz belirleyen bir şaheser

Call of Duty 4 2007’de ilk çıktığında oyun dünyasını kasıp kavurdu. Daha önce, Call of Duty serisi, II.Dünya Savaşı’nın savaş alanlarına düşmüştü. Call of Duty 4, savaşı modern çağa taşıyan ilk oyundu  .

Eski İkinci Dünya Savaşı cıvata aksiyon tüfekleri ve çelik kasklar, saldırı tüfekleri ve gece görüş gözlükleriyle değiştirildi. Hava saldırıları, saldırı helikopterleri ve güdümlü füzelerin hepsi birinci şahıs nişancı dünyasını tamamen  yeniden tanımladı.

Yükseltme almanın tek yönü oyunun ayarı değildi. Grafikler ayrıca büyük bir revizyondan geçti ve hala bazı mevcut nesil başlıklara dayanıyor. Modern Warfare’in yeniden düzenlenmiş bir sürümü var, ancak orijinalin grafikleri hala remaster ile aynı. Call of Duty 4 ile ilgili hemen hemen her şey için aynı şey söylenebilir.

On yıldan daha eski olmasına rağmen, oyun hala  dayanıyor ve ister daha ciddi bir oyuncu olun, ister sadece eğlence için oynuyor olun, her oyuncu için oynanması gereken bir oyun olmaya devam ediyor  .

Nabız atan hikaye modu

Modern Warfare deneyiminin merkezinde oyunun kampanya modu yer alır. Yoğun hikayesi  bir layık hissediyor  Tom Clancy  hala bugünün dünyasında alakalı roman ve adresler temalar.

Ana karakter olarak, seçkin İngiliz Özel Hava Servisi’nde çaylak bir asker olan Soap McTavish rolünü üstleneceksiniz  . Çaylak statüsüne rağmen, Soap kısa süre sonra kendini yüksek riskli kara operasyon görevlerini tamamlarken ve 3.Dünya Savaşı’nı ateşleyebilecek bir komploya karşı yarışırken bulur  .

Captain Price gibi efsanevi karakterlerle tanışacak   ve oyun dünyasında unutulmaz bir yer edinmiş ikonik görevleri üstleneceksiniz. Örneğin, bir Ghillie kostümü giymek ve bir hedefi öldürmek için Çernobil’in ürkütücü kalıntılarında gizlice sürünerek gitmek hiçbir oyuncunun yakında unutamayacağı bir deneyimdir. Örneğin  ARMA serisi kadar gerçekçi değil, ancak olay örgüsü hala canlı ve gerçek hissediyor  .

Denetleyiciyi elinize aldığınızda, krediler gelene kadar onu bırakmak istemeyeceksiniz. Tek bir oyunda da durmak istemeyeceksiniz.

Oyun,  hemen başka bir kampanya başlatmak istemenize neden olacak bir dizi klasik oyun hile kodunun kilidini açacak koleksiyon Intel öğeleri sunar  . Sessiz film tarzı bir kamera filtresi ve Matrix-esque  kurşun zamanı modu  , COD 4’ün mevcut paskalya yumurtalarından sadece birkaçıdır.

Çok oyunculu için altın standart

Serideki daha yeni girişlerle aynı derinliğe sahip olmasa da, Call of Duty 4’ün çok oyunculu aksiyonu hala  hızlı tempolu, bağımlılık yaratan bir oyun sunuyor.  Çevrimiçi çok oyunculu, çevrimiçi atıcılar için artık standart olan bir formül kullanır.  Rakip  Battlefield serisindeki oyundan daha çok bir  arcade tarzı bir deneyim .

Oynayıp öldürdükçe, karakterinizin seviyesini yükseltir ve daha iyi silahlara, avantajlara ve diğer ödüllere erişim elde edersiniz  .  Herkes için ücretsiz ve takım ölüm maçı gibi klasik oyun modlarını oynarken bunu yaparsınız.

Ateş gücünüzü artırmak için silahlarınızdan daha fazlasını kullanacaksınız. Yüklerinizi ayrıca isabetliliğinizi artırmanıza, koşma hızınızı artırmanıza ve düşmeden önce daha fazla hasar almanıza olanak tanıyan avantajlarla özelleştirebilirsiniz.

Modern Warfare, aynı zamanda franchise’da ikonik killstreak ödüllerini sunan ilk oyundu  .  Ölmeden öldürme zincirini birbirine bağlayabilirseniz, düşmanlarınızı alt etmek için İHA’ları, hava saldırılarını ve helikopterlere saldırabilirsiniz.

Harekat kadar bağımlılık yapmasına rağmen, Modern Warfare’in çok oyunculu  birkaç kusuru var.  Oyuncu tabanının çoğunluğu, serideki Black Ops gibi diğer oyunlara geçti ve sunucuları biraz boş  bıraktı.

Seviyelendirme sistemi  , daha yüksek seviyelere ilerlerken de  tekrar eder. Karakteriniz bayatlamadan önce prestij kazanabileceğiniz pek çok kez var ve bunu yapmanın ödülleri o kadar da önemli değil.

Her oyuncu için vazgeçilmez bir klasik

İster dizide yeni olun, ister köklerinize dönmek isteyen çok sayıda sadık Call of Duty hayranından biri olun, Call of Duty indirilmeye değer ve en yeni yeniden düzenlenen sürüm kadar iyidir.

Bu kadar eski bir oyunun, özellikle artık güncelleme veya yeni içerik almadığında, mevcut nesil oyunlara karşı hala kendine ait olması nadirdir. Bununla birlikte, COD 4,   yıllarca takılıp kalacak olan nesilde bir kez oyunlardan biridir .

Artıları

  • Yoğun kampanya modu
  • Bağımlılık yapan çok oyunculu
  • Kilitlenemez hileler

EKSİLERİ

  • Seyrek nüfuslu sunucular
  • Daha yüksek seviyelerde tekrarlayan

Leave a Reply