Call of Duty 2 indir – Güncellendi 2022

3.4/5 - (69 votes)

Call of Duty 2

buradan Indirin

Call of Duty 2 indir

 • Özellikleri

 • Ekran görüntüleri

 • Eski versiyonlar

 • En son sürüm:
  Call of Duty 2  SON

 • Gereksinimler:
  Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

 • Kullanıcı oyu:

  Call of Duty 2  , 2005’in sonlarında PC’de göründüğünde FPS oyunlarının dünyasını yeniden tanımladı, bununla birlikte, sıradan askerlerin gözünden bakıldığında WW2 askeri tarihinin en muhteşem anlarından bazılarının otantik ve adrenalin dolu bir yeniden anlatımı getirdi. destansı çatışmalarda mücadele. Selefi (80’den fazla Yılın Oyunu ödülü kazandı) üzerinde dramatik görsel, oyun ve anlatı geliştirmeleri sunan  Call of Duty 2  ,   şimdiye kadar oluşturulan en iyi FPS oyunlarından biri ve çok oyunculu bir dev olarak sahneye çıktı Birkaç yıl sonra efsanevi Modern Warfare’in gelişi.

  Infinity Ward tarafından Activision’un yakın gözetimi altında geliştirilen oyun, iki WW2 cephesinde Rus, Amerikan ve İngiliz kuvvetlerinin istismarlarını kapsayan üç ayrı kampanyada dört askerin bakış açılarını takip ediyor. Oynanış açısından, COD2, otomatik yenilenme sağlığı (bugün modern oyunlarda hala bulunabilen bir dayanak noktası öğesi), yakındaki aktif el bombalarının görsel bir işareti, gelişmiş hareket animasyonları, çok çeşitli otantik WW2 silahları gibi bir dayanak noktası özellikleri tanıttı. ve araçlar, tankları kullanma yeteneği ve daha fazlası.

 

Oyunun ana kampanyasında üç ayrı kampanyada ayrılmış toplam 27 görev yer alıyor. Oyunu tecrübeli oyuncular için daha zorlu hale getirmek için, geliştiriciler dört farklı zorluk seviyesi (Kolay, Düzenli, Sertleştirilmiş ve Tecrübeli) yanı sıra çeşitli oyun modları (Deathmatch, Team Deathmatch, Search & Destroy, Capture the Capture, Capture the Capture, Capture the Capture, Capture the Capture Bayrak ve Genel Müdürlük) ve 13 resmi harita (premium DLC paketlerinde 8 tane daha). Bazı konsol sürümleri bir maçta sadece 8 oyuncu ile sınırlıyken, PC çok oyunculu 64 oyuncuya kadar destekledi.

 

Çıkışında  Call of Duty 2 oyunun görsel tasarımını, çeşitli yerel mekanları ve gösteriyi, rejeneratif sağlık sisteminin eklenmesini ve hızlı tempolu aksiyonu tatmin eden medyadan çok olumlu sonuçlarla karşılandı. Piyasada birkaç yıl geçirdikten sonra, oyun sonunda tüm platformlarda 6 milyon satışa ulaştı ve bunların çoğu PC’de.

 

Konu Call of Duty 2’nin

9 saatlik tek oyunculu kampanyası  üç ana kampanyaya ayrılmıştır. Rus kampanyasında, oyuncular Moskova’nın savunması sırasında mevcut olan Özel Vasili Koslov’un botlarına ve Stalingrad savaşı sırasında uzun bir görev dizisine yerleştirildi. İngiliz kampanyası Afrika’da Caen Savaşı ve Alman Afrika Korps birliklerine karşı mücadeleleri sırasında başladı. Son Amerikan kampanyası, Pointe du Hoc’un D Günü saldırısına ve müttefik askerlerin Fransız kırsalında ilerlemesine odaklanıyor. Amerikan kampanyasının son görevi, Ren Nehri’nin Almanya’ya geçişini yeniden yaratıyor.

Ana Özellikler

 • Duty Call of  oyunu modern COD serisinin oyun sistemlerini popüler hale getirdiler.

 • Ödüllü hızlı tempolu aksiyon FPS.

 • İkinci Dünya Savaşı deneyimi sıradan askerlerin gözünden düzeltildi.

 • Tüm WW2 cephelerinde savaşmak için yaklaşımınızı seçin.

 • Rus, Amerikan ve İngiliz bakış açılarını kapsayan büyük tek oyunculu kampanya.

 • Tam özellikli çok oyunculu mod.

 • Mütevazı sistem gereksinimleri.

 • Windows işletim sisteminin modern sürümleri için optimize edilmiştir.

sistem gereksinimleri

 • İşlemci: 1.4 GHz (Pentium) veya 1700+ (Athlon)

 • Rastgele erişimli hafıza: 256 MB

 • İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP veya daha yenisinin İngilizce sürümü

 • VİDEO KARTI: 3D Donanım hızlandırılmış kart gereklidir -% 100  DirectX 9.0c  uyumlu 64 MB ( NVIDIA  GeForce3 + / ATI Radeon 8500+)

 • SES KARTI:

 • DEPOLAMA: Sonunda 4.0 GB sıkıştırılmamış boş disk alanı

Windows için Call of Duty 2

Windows için indirin

 Call of Duty ile tür tanımlayan bir klasik yaşayın

Call of Duty klasik bir birinci şahıs İkinci Dünya Savaşı shooter oyunu. İlk kez 2003 yılında piyasaya sürüldü ve yıllarca bu türe egemen olan bir dizi ortaya çıktı. Orijinal Onur Madalyası ile birlikte gelecek yıllar için İkinci Dünya Savaşı oyunlarının görünümünü ve hissini tanımladı. Oyun, İngiliz Amerikan ve Sovyet ordularında savaşan askerlerin hikayelerini takip ediyor ve sadece piyade değil, aynı zamanda az sayıda tank savaş misyonunu da içeriyor.

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

Savaşın ihtişamı ve trajedisi

Call of Duty, heyecan verici bir hızlı tempolu birinci şahıs nişancıdır, ancak savaş sahneleri sadece aksiyon filmi heyecanlı sürüşler değildir. Genellikle Kızıl Ordu kampanyasındaki korkunç görevlerde kaosun ve savaş korkusunun kasvetli görünümlerini şok ediyorlar. Bu sahneler hem Enemy at the Gates gibi filmlerden hem de Stalingrad savaşındaki gerçek yaşam olaylarından esinlenerek, savaş oyununun karmaşasını diğer birkaç video oyununun başaracağı şekilde uyandırdı.

Call of Duty 2’nin kampanyası sizi farklı Müttefik gruplar için savaşan birkaç farklı askerin yerine koyacaktır.

Rus ordusunda özel olarak başlıyorsunuz ve bundan sonra birkaç rol oynayacağız, bu görevlerin çoğu için Kuzey Afrika’nın Kumsal çöllerinde ve Tarla Mareşal Rommel birliklerine karşı Çöl Sıçanlarıyla savaşacaksınız. İngiliz kampanyasındaki son görev, sizi Fransa’nın Caen kentindeki bombalanan evlere ve çitlere gönderir. Ve son olarak bir D-Day çıkarma yapan bir Amerikalı olarak oynayacaksınız, ancak Omaha Plajı’nda değil, Pointe du Hoc’un saf uçurumlarını Ordu Rangers’ıyla topçu olarak ölçeklendireceksiniz. Topçu ve makineli tüfek ile kaya tırmanışı ateş sana yağmur yağıyor. Tek kelimeyle harika.

Hayatta kalmak istiyorsak bu kez ortaklarımıza göre oynamak şart olacak. Muazzam miktarda piyade savaş alanını doldurabilir ve hem ortak hem de düşman olacaktır.

Yeni bir grafik motoruyla, yakında savaş oyunları tahtına karşı savaşan bir oyunun yüksek niteliklerini anlıyoruz.

Atıcı hayranları için bir klasik

Birinci şahıs atıcıların hayranıysanız Call of Duty, sadece heyecan verici bir oyun olduğu için değil, aynı zamanda sonraki oyunlar üzerindeki etkisi nedeniyle de kesinlikle oynamaya değer. Hasar sistemi ve bazı grafikler gibi bazı unsurlar tarihli görünebilir, ancak özellikle tarih ve savaş meraklıları için hala tadını çıkaracak çok şey var.

Artıları

 •  Çeşitli ve zorlu görevler

 •  Tarihsel savaşın dramatik çağrışımı

 •  Sonraki oyunlar üzerinde önemli etki

EKSİLERİ

 •  Tarihli grafikler

 •  Bazı mekanikler daha sonraki oyunların yerini aldı

Call Of Duty 2 Bedava İndir

Oyun hakkında

Call of Duty® 2, destansı İkinci Dünya Savaşı çatışmalarında birlikte savaşan sıradan askerlerin gözünde görüldüğü gibi sinematik şiddet ve kaosu yeniden tanımlıyor. 2003’ün Call of Duty ödülünü kazanan 2003’ün Call of Duty oyununun devamı olan Call of Duty 2, yeni COD ™ 2 motorunun çarpıcı görselleri sayesinde her zamankinden daha büyük, daha yoğun, daha gerçekçi savaşlar sunuyor. Karşılaşılacak yeni çatışmalar ve düşmanlar: Call of Duty 2, Avrupa Tiyatrosu’nda çok çeşitli yer ve ortamlarla daha fazla tank, birlik ve ekranda patlamalar ve daha geniş kapsam ile daha büyük savaşlar getiriyor.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

 3. Duty 2 Call Of tamam olarak indirme sonra, sağ (size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için .zip dosyasını tıklayın ve “Duty 2.zip Call of üzere Özü” üzerine tıklayın  burada ).

 4. Call Of Duty 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Call Of Duty 2 Bedava İndir

Call Of Duty 2 Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

GÖREV ÇAĞRI 2

BOYUTU: 3.42 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • Internet (TCP / IP) ve LAN (TCP / IP) oynatımı desteklenir

 • İnternet üzerinden oynamak için geniş bant bağlantısı ve en yeni sürücüler gerekir

 • LAN oynatma için ağ arayüz kartı ve en yeni sürücüler gerekir.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply