Bus Simulator 2016 Indir

 

PC için City Bus Simulator 2016

Buradan İndirin

Bus Simulator 2016 İndir

çevrimiçi bulunabilecek gerçekçi şehir içi otobüs simülatörü. Baştan başlamak zorundasınız ve birçok görev türünü tamamladığınızda baştan sona kadar çalışacaksınız ve yolcuları baştan sona taşıyan sürücü olarak oynamanız gerekiyor ve Yolcular mutlu olurken aynı zamanda da önemli olan budur. Bu tür görevler, rahatlamak istediğinizde sizi meşgul edecek. Oyun, Roma gibi Londra’ya ulaşmak için Viyana, Berlin’e ulaşmak için Londra ve Berlin’e ulaşmak için Amsterdam gibi gerçek şehirlere dayanıyor. Oyun, oyuncudan farklı bir görev kullanmasını ister ve City Bus Mission’u içerir ve oyuncudan oyuncuları hem kısa hem de uzun mesafe de dahil olmak üzere birinden diğerine taşıması istenir. Oyun aynı zamanda uzun menzilli ve şehirlerarası otobüs görevlerini de içeriyor ve daha büyük ödüller içeriyor. Uzun bir süre sonra tamamlanmaları gerekecek, ancak daha da büyük ödüller alacaklar.

City Bus Simulator 2016’nın oyunu oyna

Otobüs şoförü gibi ödülleri aldığınızda, 5 ayrıntılı otobüsden bir otobüs satın alabileceksiniz, ancak bu otobüsleri istediğiniz gibi yükseltebilir ve özelleştirebilirsiniz. Bu yapabileceğiniz tek şey değil, sürüşte size yardımcı olması için diğer sürücüleri kiralayabilirsiniz ve bir otobüs imparatorluğu yapabilirsiniz. Altınızda daha fazla para kazanacaklar ve imparatorluğunuzu daha da inşa edeceksiniz.

Oyun, Google oyun mağazasında bulabileceğiniz en gerçekçi ve yoğun otobüs sürüş deneyimidir. Oynamak için kullanabileceğiniz farklı otobüs sürüş misyonu türleri vardır. Tüm yeni imparatorluk otobüslerini oynayabilir ve çalışanları kendi başınıza alabilirsiniz. Gerçekçi kontrolleri kullanarak sonuna kadar gidebilirsiniz. Para cezaları ve yakıt tüketimi ile gerçekçi mod ve arcade modunu oynamayı seçebilirsiniz. Nasıl kaçabileceklerini ve bitmeyen otobüs sürüşü için ücretsiz sürüş modunu nasıl oynayacağını araştıran sıradan otobüs sürücüleri olarak oynayabilirsiniz.

 City Bus Simulator 2016 Özellikleri

PC’de Şehir Bus Simulator 2016 gerçekçi bir otobüs yolculuğu ile ulaşılabilir. Grafikler harika iç mekanlar ve oyuncuya gerçek otobüsü sürmenin keyfini çıkaracaklar. Oyun 4 farklı otobüs, gerçekçi otobüs fizik ve trafik AI vardır.

Otobüs simülatörünün dev adımlarla tamamlanabilmesi için 16 yaklaşımı gerekiyor. Oyun iki aslan iki şehir otobüs ve devasa serbestçe Man altında lisanslı ve erişilebilir bir dünya ve Bus Simulator bulunur. Yolcuları beş şehirde varış noktasına taşımalısınız ve zamanında kaldığınızdan emin olmalısınız. İki veya üç kapıyı sürmeyi seçebilir ve aynı zamanda acil durum araçlarını izlerken banliyö trafiği yoğun saatinde gerçek bir mafsallı otobüsü sürmeyi seçebilirsiniz. Şantiyenin etrafındaki dolambaçlı yoldan gidebilirsiniz ve trafik ihlali veya kazalar nedeniyle kendinizi sorunlarda bulamamanız için dikkatli olmalısınız.

 City Bus Simulator 2016 nasıl oynanır?

Ayrıca otobüsünüzdeki yolcular için düzeni sağlamakla da sorumlusunuz. Yolcuları sakinleştirmeli, sıkışmış kapılarla ilgili onarımları yapmalı ve biletleri doğru şekilde satmalısınız. Tekerlekli sandalye yolcularına zamanında rampa atmanız gerekiyor. Zamanında kalmak istiyorsanız verimli olmanız gerekiyor ve programa sadık kalmalısınız çünkü şehir içindeki saygınlığı artırmanın tek yolu bu. Daha iyi bir itibara sahip olduğunuzda, daha iyi sözleşmeler alacaksınız ve şirkette bir dükkanda bulunan çok sayıda otobüsü alırken daha da güvende hissedebilirsiniz. Şehir içindeki ek bölgelerin kilidini açabilir ve alacağınız çalışanlar için önünüzdeki rotaları oynayabilir ve ayrıca iş değişimini de dahil edebilirsiniz.

Başarılı olmaya devam ettiğinizde, otobüsler için reklam afişleri alacaksınız ve bu daha da fazla para getirecektir. Otobüslerin donuk olduğunu düşünüyorsanız, kilidini açabilen çıkartmaları kullanarak boyayabilir ve dekore edebilirsiniz ve yolcuların istedikleri alana mümkün olan en soğuk şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yalnız kalacağınızı düşünüyorsanız, City Bus Simulator 2016’yı düşünmelisiniz  Oyuncuları oyuna katılmaya ve çok oyunculu modda rotalara katılmaya davet edebilirsiniz. Oynadığınızda elde ettiğiniz para, paylaşılan şirketi genişletmenize yardımcı olacaktır ve bu da şehirde mükemmel ulaşım anlamına gelir.

Daha fazla otobüs kullanmak istiyorsanız, kendi beklentilerinize uyacak şehri aramayı düşünmelisiniz. Sahip olduğunuz zevke uygun bir şehir inşa edebilirsiniz. PC için City Bus Simulator 2016 mod dostudur ve görsel görünümü mevcut otobüslere ayarlamak için özel programlar ve oyundaki binalara entegre edilebilmeleri için bazı programlar kullanabiliyorsanız

Karakterler  Şehir Otobüs Simülatörü 2016

PC’de Şehir Bus Simulator 2016 2 otobüs, mafsallı ve 3 kapı otobüs dahil olmak üzere gerçekçi otobüslere sahiptir. 2 Man Lion City otobüsleri, harika ve açık bir dünya deneyimi için birbiri ardına açılabilen 5 otantik ilçede devasa, ücretsiz erişilebilir şehir. İstediğiniz rotayı planlayabilir ve bu rotayı kullanabilirsiniz. Oyunda bir dizi araç ve şehrin hayatta olmasını sağlayacak yayalar var. Acil durum araçları, gösteriler ve yol çalışmaları gibi farklı zorlu durumlar vardır. Yolculardan ve sıkışmış kapılardan özel talep gibi öngörülemeyen durumları kontrol edebilirsiniz. Trafik kurallarına uymalı ve çeşitli görevlerin, bölgelerin ve otobüslerin kilidini açabilmeniz için programa uymalısınız. Şirketi yönetebilirsiniz, farklı beceri ve özelliklere sahip sürücüleri kiralayabilir ve istediğiniz rotalara ve yapmak istediğiniz karlara göre optimize edebilirsiniz. Çok oyunculu modda otobüs şirketini arkadaşlarınızla birlikte yönetebilirsiniz. Otobüsler için istediğiniz etiketleri ve renkleri seçebilirsiniz. Modifikasyon söz konusu olduğunda, şehirdeki otobüsleri özelleştirebilir ve bireysel zevklere uyacak ve yeni otobüsleri edinebilir ve daha sonra oyuna entegre edebilirsiniz. Gamepad’lerle popüler direksiyon simidi desteklenebilir ve İngilizce seslendirme vardır. şehirdeki otobüsleri kişiselleştirebilir ve bireysel zevklere uyacak ve yeni otobüsleri edinebilir ve daha sonra oyuna entegre edebilirsiniz. Gamepad’lerle popüler direksiyonlar desteklenebilir ve İngilizce seslendirme vardır. şehirdeki otobüsleri kişiselleştirebilir ve bireysel zevklere uyacak ve yeni otobüsleri edinebilir ve daha sonra oyuna entegre edebilirsiniz. Gamepad’lerle popüler direksiyonlar desteklenebilir ve İngilizce seslendirme vardır.

City Bus Simulator 2016  her oyuncuyu mutlu ediyor ve oyunu oynamaktan zevk alacak. Otobüs duraklarında durmak zorundasınız ve posta arabası yolcularını çalıştırabilirsiniz. Ancak, posta arabasını kimin kullanacağına karar vermek size kalmış. Birini sevmiyorsanız, o zaman yaya olarak gitmesine izin verebilirsiniz ya da onu almak için durmayabilirsiniz. Bu size kalmış ve oyunu oynamanın keyfini çıkarmayı seçebilirsiniz. Oyunu oynarken, bir 3D şehre erişebileceksiniz; otobüse binmek için bekleyecek bir yolcu kitlesine sahip olacaksınız. Oyun kolay yönetimi, özel yolları vardır, reklam yoktur ve oyun ücretsiz bir oyun seçeneği vardır.

Eğer katıldığınızda  İl Bus Simulator 2016 en iyi otobüs şoförü olma tadını çıkaracağız. Oyunu oynamadan önce, bilgisayarınızın oyunu destekleyeceğinden emin olmalısınız. Oyunu PC’nizde oynayabilmek için ilk etapta taklitçiye sahip olmanız gerekir. Şehir içi otobüs simülatörünü Windows bilgisayarınıza indirebilir ve şehir içi otobüs simülatörünü anında oyuna sürükleyebilirsiniz. Daha sonra  çevrimiçi olarak oynamaya başlayabilmeniz için City Bus Simulator 2016’daki simgeye tıklamanız gerekecek  . Mobil cihazlar için jöle fasulye, dondurma sandviçi, petek ve zencefilli çörek gerekir.

 

Leave a Reply