Bus Driver Simulator 2019 Indir - Güncellendi 2021

Bus Driver Simulator 2019 Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Kesinlikle programı takip ederek, şehir ve banliyöleri çevresinde yolculukları tamamlayın. Yolcuları başarıyla teslim ederek  ve trafik kurallarına uyarak para kazanın  . Önceden belirlenmiş koşullarla çeşitli senaryoları tamamlayın veya  Serbest Modda kendi kariyerinizi Bannerlord  yapın. Eylem gerçek şehirlerde gerçekleşiyor – Rus Serpukhov ve Alman Köln.  Mümkün olduğunca gerçek şehir nesnelerine yakın binaları ve sokakları yeniden yaratmak için şehrin ve banliyölerinin büyük bölümünün fotoğraflarını  çektik .

Sanal şehir her ayrıntıyla çok doğru bir şekilde yeniden yaratılır  . Binalar, otobüs durakları ve diğer nesneler tam olarak yerlerine yerleştirilmiştir. İlgilendiğiniz şehir bölgelerini dolaşmak için görünümünüzdeki rotaları seçin. Yüksek hızlı yolcu  taşımacılığı  veya yavaş ve rahat sürüşü sevmemeniz önemli değildir. Önceden ayarlanmış programı sevmiyorsanız, oyun tarzınıza göre özelleştirebilirsiniz. Para kazanın, yeni otobüsler satın alın ve geliştirin. Otobüsünüzü istediğiniz gibi dekore edin.  Her otobüs için kesinlikle çeşitli süslemelerden hoşlanacaksınız  .

buradan Indirin

Otobüs Sürücüsü Simülatörü 2019 İndir

Bus Driver Simulator 2019 Full Torrent + DLC’yi indirin –   Sizinle mükemmel bir otobüs simülasyon oyunu paylaşıyoruz. Oyunda 2 büyük ülkenin 2 farklı şehrinde direksiyon simidini sallayacaksınız. Biri  Köln  şehir, diğeri Rusya  Serpukhov  şehir. Bu şehirlerde otobüsünüzle trafik alacak, otobüs durağında dolaşacak, yolcularınızı alacak ve diğer duraklara bırakacaksınız.

Oyundaki trafik sistemi gerçek hayattan ilham alıyor. Gündüz yoğun trafik arasında daha fazla yolcu alacaksınız ve öğlen ve akşam daha az trafik yoğunluğu arasında daha az yolcu alacaksınız ve şehirdeki rotanıza devam edeceksiniz. Yolcuları alırken ve indirirken para kazanacağınız oyunda daha iyi bir otobüs satın alacaksınız ya da mevcut otobüsünüzü geliştirecek ve isteklerinize göre dekore edeceksiniz.

Oyun size ücretsiz bir otobüs şoförü sunuyor. Oyunun seyrini sizin için ayarlayarak, hızlı veya yavaş bir hızda çalışabilirsiniz. Eğer otobüsü sürdükçe oyundaki gaz azalır. Bu yüzden zaman zaman benzin istasyonlarına uğramayı unutmayın ve elbette sürücünün dinlenmesi gerekiyor, bu yüzden ara sıra garajlarda dinlenin. Bu Otobüs Sürücüsü Simülatörü 2019 gibi oyunlara ilgi duyanlar için oldukça eğlenceli ve gerçekçi bir sürüş ortamı sunan  Tam indirme ipinin  altında paylaştığım bağlantılardan  Türkçe  Bir dil olarak, DLC paketleri ile sorunsuzca oynayabilirsiniz.

Ayrıca, bu oyunu beğendiyseniz, sitemizde beğenebileceğiniz oyunu paylaştık ve paylaşmaya devam ediyoruz. Bu oyunlara ulaşmak için, ücretsiz bağlantılar yoluyla hızlı bir şekilde indirin ve Download oyunu oyna  Bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Kesinlikle programı takip ederek, şehir ve banliyöleri çevresinde yolculukları tamamlayın. Yolcuları başarıyla teslim ederek ve trafik kurallarına uyarak para kazanın. Önceden belirlenmiş koşullarla çeşitli senaryoları tamamlayın veya Serbest Modda kendi kariyerinizi oluşturun. Mümkün olduğunca gerçek şehir nesnelerine yakın binaları ve sokakları yeniden yaratmak için şehrin ve banliyölerinin büyük bölümünün fotoğraflarını çektik. Sanal şehir her ayrıntıyla çok doğru bir şekilde yeniden yaratılır. Binalar, otobüs durakları ve diğer nesneler tam olarak yerlerine yerleştirilmiştir. İlgilendiğiniz şehir bölgelerini gezmek için görünümünüzdeki rotaları seçin. Yüksek hızlı yolcu taşımacılığı veya yavaş ve rahat sürüşü sevmemeniz önemli değildir. Önceden ayarlanmış programı sevmiyorsanız, oyun tarzınıza göre özelleştirebilirsiniz. Para kazanın, yeni otobüsler satın alın ve geliştirin. Otobüsünüzü istediğiniz gibi dekore edin. Her otobüs için kesinlikle çeşitli süslemelerden hoşlanacaksınız.

BUS DRIVER SIMULATOR 2019 NASIL İNDIRILIR VE KURULUR

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Bus Driver Simulator 2019 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Bus Driver Simulator 2019 indirmeyi tamamladıktan sonra, dosyayı WinRAR gibi bir yazılım kullanarak çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

BUS DRIVER SIMULATOR 2019 SISTEM GEREKSINIMLERI

En az:

 • İşletim Sistemi:  Microsoft® Windows® 7 veya üstü 64-bit işletim sistemi gereklidir
 • İşlemci:  1.9ghz Intel i5 eşdeğeri işlemci veya üstü
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Nvidia GeForce GTX 460 veya benzeri AMD Radeon (yerleşik kartlar için destek yok)
 • Depolama:  4 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Microsoft® Windows® 7 veya üstü 64-bit işletim sistemi gereklidir
 • İşlemci:  Intel Core i5 3470 @ 3.2 GHz, AMD FX 8120 @ 3.9 GHz
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Nvidia Geforce GTX 780 veya AMD Radeon RX 480
 • Depolama:  4 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply