BULLY Indir - Güncellendi 2021

BULLY Indir – Güncellendi 2021

BULL Y: BURS SÜRÜMÜ ÜCRETSİZ İNDİR
OYUN HAKKINDA

Bully: Scholarship Edition, kurgusal New England yatılı okulu Bullworth Academy’de geçiyor ve 15 yaşındaki yaramaz Jimmy Hopkins’in ergenliğin neşesini ve garipliğini yaşarken anlatıyor. Dodge Ball’da sporcuları yenin, hazırlıklara şaka yapın, inekleri kurtarın, kızı öpün ve nihayetinde en kötü okulda sosyal hiyerarşide gezinin.

buradan Indirin

 

TALİMATLAR

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.

 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.

 3. Bully: Scholarship Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Bully Scholarship Edition.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için buradan edinebileceğiniz WinRAR’a sahip olmanız gerekir).

 4. Bully: Scholarship Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

BULLY: BURS SÜRÜMÜ ÜCRETSİZ İNDİR

Doğrudan bağlantı ile Bully: Scholarship Edition Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

KABADAYI BURSLU VERSİYON

BOYUT: 2.84 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve o klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
 • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista

 • İşlemci: Intel Pentium 4 (3+ GHZ) / AMD Athlon 3000+

 • Bellek: 1 GB RAM

 • Grafikler: DirectX 9.0c Shader 3.0 destekli, Nvidia 6800 veya 7300 veya üstü, ATI Radeon X1300 veya üstü

 • DirectX Sürümü: DirectX 9.0c

 • Sabit Disk: 4,7 GB boş alan

 • Ses Kartı: DX9 uyumlu

 • Giriş: Klavye, Fare, Xbox 360 Denetleyici destekli

daha fazla oyun ve yazılım almak için burayı tıklayın:

Leave a Reply