Bittorrent Indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

BitTorrent, BitTorrent protokolü üzerinden veri paylaşımı için ücretsiz bir torrent istemcisidir. İndirme yazılımı, kullanıcıların uygulama, müzik, video, belge, resim ve diğer dosyaları paylaşmasını, aramasını, indirmesini ve yüklemesini sağlar. BitTorrent, birden fazla dosyanın farklı eşlerden paralel olarak indirilmesini destekler. Her indirme veya yükleme için arayüz indirme ve yükleme hızını, dosya boyutunu, dosya adını, ilerlemeyi, tohumları, akranları vb. Gösterir. Genel kullanım tablo ve grafik görünümlerinde izlenebilir. Yeni torrent veya mıknatıs dosyaları (Azureus ile uyumlu) torrent siteleri üzerinden veya BitTorrent içinden eklenebilir.

BitTorrent Classic  , dosyaları aktarmak için tasarlanmış eşler arası bir protokoldür. Kullanıcılar , bir dosyanın bölümlerini göndermek ve almak için doğrudan bağlanırken  , merkezi bir izleyici tüm eşlerin eylemlerini koordine eder ve dağıtılan dosyaların içeriği hakkında bilgi sahibi olmadan bağlantıları yönetir. İle  Bit Torrent ağ bant genişliği verimli mümkün olduğunca yönetilmemesi için, kullanıcılar, onlar karşıdan aynı anda yükleyin. BitTorrent Classic  ,  belirli bir dosyayla ilgilenen kişi sayısı arttıkça diğer dosya aktarım protokollerinden daha iyi çalışacak şekilde tasarlanmıştır  .

Kullanımı kolay BitTorrent  ile büyük dosyaları indirin PC için çevrimdışı yükleyici. Yüksek hızların, basit bir arayüzün, güçlü seçeneklerin ve daha fazlasının tadını çıkarın. Ücretsiz ve sınırsız indirme ile hemen başlayın.

buradan Indirin

Bittorrent İndir

BitTorrent dosyaları indirmek ve  paylaşmak için bir araçtır  . Kullanıcıların torrentleri indirmek ve yüklemek için aynı adlı ağa bağlanmasını sağlar  . Yazılım eşler arası bir ağ üzerinden çalışır  . Dahili arama motorunu kullanarak internette dosya arayabilir ve indirildiklerinde ilerlemelerini kontrol edebilirsiniz.

BIRÇOK DOSYA TÜRÜ ARASINDAN SEÇIM YAPIN

BitTorrent sadece eşler arası dosya aktarım protokolü değil, aynı zamanda PC’nizdeki ağa bağlanmak için kullanabileceğiniz yazılımdır. Yazılım  hafif , ancak en son sürüm birçok özellik ile geliyor. Bunu, telif hakkı kapsamına girmeyen birçok farklı materyali indirmek için kullanabilirsiniz. Bunlar  filmleri, oyunları, müzikleri, programları ve çok daha fazlasını içerir.

BitTorrent ayrıca dosyaları paylaşmanıza ve yeni torrentlere dönüştürmenize olanak tanır  . İndirmek için bir dosya seçtiğinizde, ne istediğinizi seçebilirsiniz. Onay kutuları vardır ve  yalnızca  indirmek istediğiniz dosyaları seçebilirsiniz . Örneğin, BitTorrent kullanarak bir film indiriyorsanız, altyazıları veya paketlenmiş olduğu herhangi bir şeyi değil, yalnızca ana dosyayı seçebilirsiniz.

HIZLI VE BASIT SÜREÇLER

Orada  bir ücretsiz sürümü  BitTorrent veya ek özellikler ve hiçbir reklamlar için pro sürümüne yükseltebilirsiniz. Arayüz reklam içerir, ancak gezinmesi hala  kolaydır . Windows 10 kullanıcıları bu programı indirebilir ve bilgisayarınız başlatıldığında çalışacak şekilde ayarlayabilir. Torrent’ler indirmeye hızlı bir şekilde başlar ve dosya indirilirken izleyebilir veya dinleyebilirsiniz.

Seçenekler menüsünden  farklı ayarları ve tercihleri ​​yapılandırabilirsiniz . Her şeyi beğeninize göre ayarlayabileceğiniz ve indirmeleri planlayabileceğiniz için, program müdahaleci değildir. Aslında, onu arka planda çalışır halde bırakabilirsiniz ve  ihtiyacınız  olan her şeyi elde edersiniz . İndirmelerinizin ilerlemesini ve hangi torrentlerin tek bir bakışta mevcut olduğunu kontrol etmek kolaydır.

İNDIRILEN ÖĞELERINIZI KONTROL EDIN

Programın ana arayüzü, indirmeyi seçtiğiniz dosyalar hakkındaki bilgilerinizi gösterir ve işlemi kontrol etmenizi sağlar.  Her torrent için tohum, akran ve izci sayısını kontrol edebilirsiniz  . Ayrıca, yeni torrentlerin kullanılabilirliği konusunda sizi uyaran bir RSS izleyici de vardır  . Torrentleri bulmak için bir arama çubuğu da vardır. Arama yaparken diğer torrent sitelerinde bulmak yerine BitTorrent.com’a götürür.

BitTorrent özelliklerle dolu değildir, ancak   temel görevleri tamamlama konusunda size seçenekler sunar . Özellikle kullanışlı iki özellik, çok fazla internet trafiği olmadığında indirmek istediğinizde kullanışlı olan indirmeleri planlama yeteneğidir  . Ayrıca kullanabilirsiniz  uzaktan kumanda indir  tarayıcınız veya gelen özelliği  Android  app.

Sen edebilirsiniz  izlemek ve hızını ayarlamak  mümkün olduğunca çabuk aşağı şeyler almak veya birden faaliyetleri yönetmek için yararlıdır indirme ve Yüklemelerinizin. Arkadaşlarınızla paylaşmak üzere dosya ekleme söz konusu olduğunda  , seçtiğiniz dosyayı sürükleyip bırakabilirsiniz ve bir bağlantı oluşturulur. Bağlantıyı gönderebilirsiniz, böylece diğerleri dosyaya erişebilir.

TORRENT’LER IÇIN ALTERNATIF SEÇENEKLER

BitTorrent uTorrent’i satın aldığından , özelliklerin ve arabirimlerin çok ortak noktası olduğunu fark etmiş olabilirsiniz  . Torrent yüklemeleri söz konusu olduğunda hem güvenli hem de kolay seçeneklerdir. Ancak, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek başka programlar da var.

Potansiyeli aynı zamanda özgür olan bir alternatif de  Vuze .  Bittorrent’den daha kapsamlı bir arama fonksiyonu sağlayan açık kaynaklı bir programdır  . Bununla birlikte, yazılımı çok daha ağır bulacaksınız ve kullanmak için biraz kaynak ve bant genişliği alacaktır. Genel olarak, ihtiyacınız olan şey aramak ve indirmek kolaydır.

Eğer aradığınız şey ihtiyacınız olan her şeyi basit bir şekilde yapan bir  programsa  , qBittorrent mükemmel bir seçimdir. Torrentleri indirme, dosya arama ve torrent oluşturma gibi sihirbazları veya eklentileri ayarlamadan eylemlerin çoğunu gerçekleştirebilirsiniz  .

Minimalizm ve açık bir program arayan herkes Transmission-Qt ile ilgilenecektir  . Ana eylemlerin çoğunu tek bir tıklamayla gerçekleştirebilirsiniz. Bu, indirmelerinize öncelik  vermeyi ve hız sınırını ayarlamayı içerir  . Torrentlerinizi etiketleyebilir ve sıralayabilirsiniz, böylece her şeye hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Bununla birlikte, minimalist bir arayüz sınırlı gelişmiş özelliklerin maliyetine  sahiptir .

TEMIZ VE BASIT TORRENT INDIRME

BitTorrent tüm temel bilgileri iyi yapıyor. Kullanımı kolaydır, reklamlar çok rahatsız edici değildir ve istediğiniz gibi çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz. En çekici faktör,  programın ne kadar  hafif ve iddiasız olmasıdır, bu da arka planda çalışmayı veya bırakmayı bir zevk haline getirir.

BitTorrent’in en son sürümü, durum çubuğuna dil seçimi için bir seçenek ekledi. Ayrıca, programı kullanıcının işletim sistemi diline varsayılan hale getirdi. Şifrelenmiş eş bağlantılarıyla ilgili çökmelerle ilgili olarak DNS ayarlarının varsayılan değerlerinin geri yüklenmesini engelleyen bir hata giderildi.

ÖZELLIKLER VE ÖNE ÇIKANLAR

Torrentleri toplu olarak indirin
BitTorrent Classic Free, düzinelerce dosyayı aynı anda indirmenize yardımcı olan bir toplu torrent indiricisidir. Daha hızlı indirme işlemlerine öncelik verin
Birden fazla torrent mi indiriyorsunuz? Daha hızlı indirmek için belirli bir torrent için daha fazla bant genişliği ayırın. Ağ kaynaklarını
kaydetme Diğer internet görevleriniz için ağ kaynaklarını boşaltmak üzere indirme / yükleme hızı sınırlarını belirleyin.Torrent’leri uzaktan yönetin
BitTorrent Android’den veya herhangi bir cihazdaki bir tarayıcıdan torrent eklemek için uzaktan özelliği kullanın.Yavaş indirmelerden kaçının İndirme
işlemine başlamadan önce ve indirme sırasında torrentin sürüsünün sağlığını hızla kontrol edin.Uygun olduğunda zamanlama
Torrentleri indirmek veya tohumlamak için günün saatlerini belirlemek için bir zamanlayıcı kullanın.RSS ile indirmeleri
otomatikleştirme Favori sitelerinizden torrentleri otomatik olarak indirmek için RSS akışlarını ayarlayın.Sanatçı içeriğini
indir Yeni ve gelişmekte olan sanatçılardan yüzlerce torrent dosyasını indirmek için now.bt.co adresini ziyaret edin.
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply