Ben Ve Ed Indir - Güncellendi 2021

Ben Ve Ed Indir – Güncellendi 2021

buradan Indirin

Ben Ve Ed Indir

Buradan İndirin

Oyun hakkında

Ben ve Ed, nadir görülen bir distopya dünyasında yer alan bir 3D platform oyunudur. Oyuncu, “Rundead” adlı grotesk bir oyun şovuna katılmak zorunda kalan Ed the Zombie’yi kontrol ediyor.Hans Showmaster’ın en iyi arkadaşı Ben’i kurtarmak için onunla karşılaştığı engelleri yenecek mi? Birkaç ay önce Ed, “Candy Fun Marathon” gümüş madalyasını kazandı. Ne yazık ki birkaç dakika sonra kalp krizinden öldü. 4 günden fazla bir süre kimse cesedini yakındaki bir alanda çürüyen buldu. Kader istediği gibi ve bilinmeyen nedenlerle Ed ilk ölümsüz oldu. Günlerce amaçsızca dolaştı, sonunda Ben adında genç bir çocuk tarafından bulundu.

 

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Ben Ed bitti indirme sonra, sağ (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, olmalıdır .zip dosyasını tıklayın ve “Ben ve Ed.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
 4. Ben ve Ed klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ben ve Ed Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Ben ve Ed Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

BEN VE ED
BOYUTU: 1.69 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Window 7/8 32-bit
 • İşlemci:  Dört çekirdekli Intel veya AMD, 2,0 GHz veya daha hızlı
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : DirectX 10 uyumlu ekran kartı
 • DirectX:  Sürüm 10
 • Depolama:  5 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply