BeamNG Drive Indir

BİR ARABA FİZİĞİ EĞLENCESİNDEN DAHA FAZLASI

Buradan İndirin

BeamNG.drive, oyuncunun arabaları ve sayısız başka nesneyi silip değiştirmesini sağlayan bir oyundur. Bir araba yaratın ve biraz dolaşın

Daha iyi bir boyama işi ile yeni bir tane yapın

İçinden geçen arabaya bir top at. Pek çok haritaya ve hatta daha fazla seçeneğe sahip harika bir sanal alan. BeamNG.drive’da dolaşmayı ummadığınız sürece yapacak çok şey vardır.

Seni rahatsız etmemeli

BeamNG.drive, her bir lastikten radyatöre ve motorlara kadar sürdüğünüz araçların her parçasını simüle eder. Bu, çarpışmaların bu araçlara gerçekçi hasar biçimleri verdiği ve diğer nesnelerin (çarpışma testi mankenleri gibi) ‘vücutlarıyla’ ilginç şekillerde etkileşime girdiği anlamına gelir. Tüm bu detaylardan dolayı BeamNG, tamamen stabil bir oyun değildir. Sürekli olarak çökmek yerine oyun bazen bir kararsızlığı tespit etmeye ve mevcut tüm nesneleri başlangıç ​​konumlarına sıfırlamaya zorlanır. Ancak aksaklıklar eğlenceli ve sıfırlama hızlı: oyunu oynamak için bir neden olduğu iddia edilebilir.

Artıları

 • Çok eğlenceli haritalar ve görevler
 • Sağlam detaylara sahip araba fiziği
 • Topluluk yapımı modlar

EKSİLERİ

 • Birkaç arabadan fazlasıyla yavaşlar
 • Fizik tabanlı yarış oyunu

  BeamNG.drive, ayarlara yumuşak fiziğin uygulandığı bir yarış oyunudur. İstediğin gibi oynayabilirsin ama araçlarını enkaza çevirebileceğin için dikkatli olmalısın. Öncelikle, oyuncuların ince fizikle istediklerini yapabilecekleri sandbox modlarına dayanıyor.

  Özellikleri

  Drive, yıkım derbileri, teslimatlar, yarışlar ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli modlara sahiptir. Ayrıca, belirlediğiniz hedeflere sahip altı adede kadar yapay zeka aracında durum oluşturabilirsiniz.

  Sistem içerisinde en iyi derecede özelleştirebileceğiniz 19 araba bulunmaktadır. 10 temel harita dahildir, ancak bunlar fotoğraf görüntüsü düzenleme ile de düzenlenebilir. Kamera, yapılan hasarın tamamını görebilmek için panoramik görüşlere sahiptir.

  Gerçekçilik

  BeamNG, gerçekçi fiziğe odaklanır. Bu faktör, programa ek bir zorluk sunar ve bu da uygun şekilde sürmek için yüksek bir öğrenme eğrisi anlamına gelir. Motorlar ve parçalar gerçek hayattaki gibi çalışır ve hasar gördüğünde gerçek muadili ile aynı şekilde hareket eder.

  Modlar

  Oyun değişiklikleri memnuniyetle karşılar. Oyuncular, bu değişikliklerden bazılarıyla tam işlevli helikopterler ve uçaklar oluşturabilir ve kullanabilir . Mevcut güncellemelerin çoğu, bir oyuncunun uyguladığı bir modun ürünüdür. Bu faktör, değişikliklerin indirilmesini ve kurulmasını kolaylaştırır.

  sistem gereksinimleri

  BNG.drive ile ilgili temel sorun, çok fazla CPU gereksinimidir. 8 GB RAM, onu düzgün bir şekilde destekleyemez. Oyuncuların 16 GB sürücüye ihtiyacı var. Yine de, bununla bile, tam deneyime sahip olamayacaksınız.

  Korumalı alan ve fizik

  BeamNG.drive, oyuncunun istediğini yapmasını sağlayan güçlü bir fizik motoruna sahiptir. Oyun, kullanıcının oynamak istediği türden bir dünya inşa etmesine izin vermede etkili bir iş çıkarıyor.

  Sandbox tabanlı oyunları sevmiyorsanız bu uygulama size göre değil. Hoşunuza giderse bu oyunu indirin

Leave a Reply