Battlefield 4 İndir

Buradan İndirin

Battlefield 3’ten sonra her zaman zor olacaktı, ancak bir şekilde Battlefield 4, üçüncü oyun hakkında sevdiğimiz şeyi almayı ve hayal edebileceğiniz her şekilde geliştirmeyi başardı. Dice ve EA bununla olağanüstü bir iş çıkardı ve PlayStation 3 ve Xbox 360’taki daha küçük sürümler bile bir ton eğlenceli

Tüm gökyüzü yüksek darbe

Çok oyunculu hakkında konuşarak başlamak istiyorum. Epic, çok fazla atılan bir kelimedir, ancak bu oyunu çok oyunculu olarak tanımlamanın dürüstçe en iyi yolu budur. Üçüncü oyunda sevdiğimiz her şey 4’te ve sonra bazılarında! Battlefield 4’te bahisler çok daha büyük hissediyor. Hangi oyun modunu oynarsanız oynayın, fetih veya acele olsun. Her haritanın onu özel yapan bir şeyi vardır. Gelen bir tayfun, gece gündüz dönüyor ya da şehrin ortasında çökmekte olan dev bir otel olsun.

Battlefield bir kez daha düşünen kişinin ilk kişi nişancı olduğunu gösteriyor. Sınıfınızın güçlü yönlerini kullanmak ve aslında bir takımın parçası olarak oynamak sadece zaferin anahtarı değildir. Bence oyunu oynamanın en eğlenceli yolu. Zar, Battlefield 4 (ve 3) ile seviye atlaması açısından çok zekiydi ve savaş sıcağında size yardımcı olacak yeni bir şeyler almaya her zaman yakın olduğunuzu hissettiriyor.

Evet komutanım!

Komutan modu Battlefield 2’den geri döndü ve harika. Bu, daha önce hiç tonlarca zaman geçirmediğim bir mod, ama burada seviyorum. Komutan olarak oynayarak aksiyona kuş bakışı bakıyorsunuz ve askerlerinize ne yapmaları gerektiği konusunda talimat verebiliyorsunuz. Bu çok ödüllendirici bir ilişkidir ve Intel’iniz doğru olduğu sürece, askerleriniz muzaffer olacaktır!

Bumblebee’den Ay’ın Karanlığı Gibi

Battlefield kampanyalarını her zaman Michael Bay filmleriyle karşılaştırırım ve bu da burada bir kez daha geçerli. ABD, Çin ve Rusya arasında bir savaş var ve oyunun hikayesi açısından ne istediklerini anlıyorum. Sorun şu ki, gerçekten düz düşüyor. Karakterleri umursamazsınız ve sadece bir set parçasından diğerine gider. Beni yanlış anlamayın, oyun bir milyon dolar gibi görünüyor, ama kesinlikle burada madde üzerinde stil için gitmiş gibi, ama sorun da stil o kadar da büyük değil.

Çok hayal kırıklığı yaratan tek oyunculu kampanyaya rağmen. Battlefield 4 gerçekten muazzam bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Bunun sunduğu çok oyunculu, sadece Battlefield serisinin en iyilerinden değil, aynı zamanda bir birinci şahıs nişancıda şimdiye kadar oynadığım en iyi oyunlardan bazıları. Oyun oynamak eğlencelidir, çok fazla derinliğe sahiptir ve çok harika görünüyor!

Final Skoru: 8.5 / 10

Artıları:

  • Oyun harika görünüyor
  • Daha az güçlü konsollar bile iyi bir iş çıkarır
  • Çok oyunculu gerçekten inanılmaz
  • Zevk için çok sayıda oyun modu
  • Battlefield tarihinin en iyi haritalarından bazıları burada

Eksileri:

  • Tek oyunculu o kadar da iyi değil
  • PS3 ve 360 ​​yalnızca 24 oyuncuyu destekler

Leave a Reply