Battlefield 3 Indir - Güncellendi 2021

Battlefield 3 Indir – Güncellendi 2021

buradan Indirin

Battlefield 3 İndir

Oyun hakkında

Battlefield 3’teki yoğunluğu artırın ve istediğiniz şekilde savaşmak için tam özgürlüğün tadını çıkarın. Dokuz muazzam çok oyunculu haritayı keşfedin ve ısıyı artırmanıza yardımcı olmak için çok sayıda araç, silah ve alet kullanın. Ayrıca, savaşın her saniyesi sizi tonlarca ekstraın kilidini açmaya yaklaştırıyor. Tanklardan ve arabalardan helikopterlere ve jetlere kadar karşılaştığınız herhangi bir araca komutan olun. Hatta F / A-18E Super Hornet’inizi doğrudan bir düşman savaşçısına çarptırın!

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Battlefield 3 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Battlefield 3.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Battlefield 3 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Battlefield 3 Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Battlefield 3 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

BATTLEFIELD 3
BOYUTU: 30.09 GB

: Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista (Service Pack 1) 32-bit
 • İşlemci:  2 GHz Çift Çekirdekli (Core 2 Duo 2.4 GHz veya Althon X2 2.7 GHz)
 • Bellek:  2GB
 • Ekran Kartı:  512 MB RAM ile uyumlu DirectX 10.0 (NVIDIA GeForce 8800 GT veya daha yüksek performanslı NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 veya 500 serisi)
 • DirectX®:  DirectX 9, 10 ve 11 desteği
 • Sabit Disk:  20 GB

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply