Battlefield 2 Indir

Battlefield 2 İndir

Buradan İndirin

Oyun hakkında

 Battlefield 2, EA tarafından yayınlanan 2005 FPS Aksiyon oyunudur ve Battlefield serisinin üçüncü taksitidir. Tek oyunculu özellik, ABD Deniz Piyadeleri, Çin ve kurgusal Orta Doğu Koalisyonu arasında çatışmalar içeren görevler içeriyor. Hikaye, 21. yüzyılın başlarında çeşitli güç blokları arasındaki kurgusal bir dünya savaşı sırasında geçiyor: Çin, Avrupa Birliği, kurgusal Orta Doğu Koalisyonu (MEC), Rusya ve ABD.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Battlefield 2 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Battlefield 2.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Battlefield 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

  Ücretsiz indirin

Doğrudan bağlantı ile Battlefield 2 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

SAVAŞ YERİ 2
BOYUTU: 2,67 GB

 : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP
 • İşlemci:  Core 2 Duo @ 2.0GHz
 • Bellek:  2GB
 • Ekran  Kartı : 256 MB Video Card (GeForce 7800 GT / ATI X1900)
 • DirectX®:  DirectX 9, 10 ve 11 desteği
 • Sabit Disk:  15 GB

Leave a Reply