Astroneer Indir

Astroneer Indir

Buradan İndirin

Oyun hakkında

Uzak dünyaları keşfedin ve yeniden şekillendirin! Astroneer, oyuncuların dış alanın sınırlarını keşfetmeleri ve zengin ortamlarda yaşamak için zorlu ortamlarda hayatlarını riske atmaları gereken bir 25. yüzyıl altın acele sırasında ayarlanır. Bu macerada, bir oyuncunun en faydalı aracı, dünyalarını şekillendirme, araziyi değiştirme ve gezegenlerden ve uydulardan değerli kaynakları çıkarma yetenekleridir. Kaynaklar, büyük endüstriyel üslerden mobil gezici üslere kadar her şeyi oluşturmak için yeni araçlara, araçlara ve modüllere takas edilebilir veya üretilebilir.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Astroneer bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Astroneer v1.9.85.0.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Astroneer klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Astroneer Bedava İndir

Astroneer Free Download’ı doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

ASTRONEER (V1.9.85.0)
BOYUT: 2.91 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 SP1 (yalnızca 64 bit), Windows 8 (yalnızca 64 bit), Windows 10 (yalnızca 64 bit)
 • İşlemci:  X64 Çift Çekirdekli CPU, 2+ GHz
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 1 GB Ram ile Discrete Non Mobile GPU
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply