Assetto Corsa indir - Güncellendi 2021

Assetto Corsa indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Assetto Corsa Ücretsiz İndir (v1.16 ve ALL DLC)

buradan Indirin

Assetto Corsa

Doğrudan Bağlantı ve Torrent Assetto Corsa Ücretsiz İndir PC Oyunu Cracked. Assetto Corsa v1.16, yeni “Laguna Seca” yı tanıttı; lazer taranmış pist, aralarında hevesle beklenen 7 yeni otomobil Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio! Kontrol edin….

Oyun değerlendirmesi

 GELİŞTİRİCİ:  Kunos Simülasyonları

 YAYINCI:  Kunos Simülasyonları

 BÜLTEN TARİHİ:  19 Ara, 2014

 TÜR:  Yarış, Simülasyon, VR, Açık Dünya, Aksiyon

daha fazla pencere için şimdi ziyaret edin Oyunlar ve yazılımlar:

SONRAKİ NESİL YARIŞ SİMÜLATÖRÜ

Assetto Corsa, sürükleyici bir ortam, dinamik aydınlatma ve gerçekçi malzemeler ve yüzeyler yaratan gelişmiş bir DirectX 11 grafik motoruna sahiptir. Gelişmiş fizik motoru, lastik düz noktaları, tahıl ve kabarma da dahil olmak üzere ısı döngüleri, aktif hareketli çok gelişmiş aerodinamik simülasyon gibi diğer yarış simülatörlerinde hiç görülmeyen gerçek otomobillerin özellikleri ve yönleri de dahil olmak üzere çok gerçekçi bir sürüş deneyimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. telemetri giriş kanalları, kerseli hibrit sistemler ve enerji geri kazanımı simülasyonu ile gerçek zamanlı kontrol edilen aerodinamik parçalar. Tek Oyunculu ve çok oyunculu seçeneklerle son derece ayrıntılı olan Otomobil üreticilerinin resmi işbirliği sayesinde mümkün olan en iyi doğrulukla üretilen özel lisanslı arabalar.

ASSETTO CORSA, Vallelunga’nın uluslararası yarış pistinin hemen içinde yer alan KUNOS Simulazioni Ar-Ge ofisinde geliştirildi ve ekibin oyunu gerçek dünya yarış sürücüleri ve yarış takımlarının işbirliği ile geliştirmesine izin verdi.

EFSANEVİ PARÇALAR

Devreler, gerçek dünya motor yarışı ortamlarının çoğaltılmasında mümkün olan en yüksek doğruluğu garanti etmek için Lazer tarama teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir.

Monza, Silverstone, Imola, Mugello, Spa, Markalar Hatch ve Monza’nın tarihi üretimi de dahil olmak üzere daha birçok parkur, bu da 1961’e kadar yarışların yapıldığı yüksek hızlı oval efsanevi Sopraelevata’yı yeniden canlandırıyor.

ÖZEL ARAÇLAR

Assetto Corsa fizik motoru, fizik ve duygu dokunuşunun mümkün olan en iyi doğruluğunu belirlemek için motor sporları eliti ile yakın çalışmadan edinilen pratik bilgileri kullanarak tamamen yenidir.

Bunun gibi bir fizik motoru resmi lisanslı içeriklerle kullanılmaya başlıyor: Abarth, Audi, BMW, Klasik Takım Lotus, Ferrari, KTM, Lamborghini, Lotus arabaları, McLaren, Mercedes, Scuderia Glickenhaus, Pagani, Porsche, Tatuus ve daha fazlası!

Assetto Corsa Ücretsiz İndir (v1.16 dahil TÜM DLC’ler)

Oyun hakkında

Assetto Corsa, sürükleyici bir ortam, dinamik aydınlatma ve gerçekçi malzemeler ve yüzeyler yaratan gelişmiş bir DirectX 11 grafik motoruna sahiptir. Gelişmiş fizik motoru, lastik düz noktaları, tahıl ve kabarma da dahil olmak üzere ısı döngüleri, aktif hareketli çok gelişmiş aerodinamik simülasyon gibi diğer yarış simülatörlerinde hiç görülmeyen gerçek otomobillerin özellikleri ve yönleri de dahil olmak üzere çok gerçekçi bir sürüş deneyimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. telemetri giriş kanalları, kerseli hibrit sistemler ve enerji geri kazanımı simülasyonu ile gerçek zamanlı kontrol edilen aerodinamik parçalar. Tek Oyunculu ve çok oyunculu seçeneklerle son derece ayrıntılı olan Otomobil üreticilerinin resmi işbirliği sayesinde mümkün olan en iyi doğrulukla üretilen özel lisanslı arabalar. ASSETTO CORSA, KUNOS Simulazioni Ar-Ge ofisinde,

Talimatlar

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

  3. Assetto Corsa bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Assetto Corsa V1.16 + TÜM DLC’s.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).

  4. Assetto Corsa klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Assetto Corsa Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Assetto Corsa Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

ZAMAN DÜZENLEME (V1.16 TÜM DLC’LER DAHİL)

BOYUTU: 20.09 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Windows 7 Sp1 – 8 – 8.1 – 10

  • İşlemci:  AMD Athlon X2 2.8 GHZ, Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ

  • Bellek:  2 GB RAM

  • Ekran Kartı:  DirectX 10.1 (örn. AMD Radeon HD 6450, Nvidia GeForce GT 460)

  • DirectX:  Sürüm 11

Depolama:  15 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply