Assembly and knife warband Torrent - Güncellendi 2021

Assembly And Knife Warband Torrent Indir – Güncellendi 2023

5/5 - (1 vote)

İndirme oyunu Mount and Blade Warband ücretsiz. Bilgisayar projesi Mount ve Blade Warband Mount, geliştiricilerin birkaç yıl önce hayranlarına gönderdikleri oyunu & Blade’i tamamlıyor. ana eklemeler (çok oyunculu) arasında çok oyunculu mod belirtilebilir. Kendinizi, sadece ata binmekle kalmayıp aynı zamanda rakiplerini kazanarak karlı bir şekilde savaşmaya izin veren iyi savaş sistemi ile Orta Çağ atmosferinde bulacaksınız. Karakterinizi vali seviyesine getirebilirsiniz ve sıradan bir askeri kontrol ederek başlamanız gerekir. Bölgeleri fethetmek için güçlü ordunuzun savaşçılarına dönüşebilecek takipçilerin desteğini isteyebilirsiniz. Orta Çağ’da olma eylemine rağmen, geliştiriciler proje öğelerini sihir, fantezi, veya diğer bileşenler. Oyunda avantaj elde etmek için, eylemlerinde kaba kuvvet kullanmak gerekmez. Mount ve Blade Warband, barış anlaşması müzakerelerinin sonuçlandırılmasıyla diplomatik ilişkiler içeriyor. Tüm bunlar, minimum bozulma ve maliyetle istediğinizi elde etmenizi sağlayacaktır. Kahramanınız bir aile kurabilir ve huzur içinde var olabilir.

buradan Indirin

montaj ve bıçak warband torrent

Sürekli savaşla parçalanmış bir ülkede, kendi sertleştirilmiş savaşçı grubunuzu bir araya getirmenin ve savaşa girmenin zamanı geldi. Adamlarınızı savaşa yönlendirin, krallığınızı genişletin ve en büyük ödülü talep edin: Kalradia’nın tahtı! Mount & Blade: Warband, gerçekçi savaş ve detaylı dövüş sistemi ile ortaçağ savaş alanlarını hayata geçiren, oyun için bağımsız bir genişletme paketidir.

İnovasyon ile ilgili olarak, bu proje, geliştirilmiş bir savaş sistemine sahip yeni bir hizip ve savunma kalkanı kullanımlarıyla destekleniyor. Buna ek olarak, içerik oluşturucular yapay zekayı geliştirmek için çalıştılar, bu nedenle oyun karmaşıklık kazandı, ancak buna ilgi eklendi. Karakterini geliştirmek için, kullanıcı savaşlar sırasında artan deneyim toplamak zorunda kalacak. Bu gerçek, yeni özellikler sunmaya, karakterinizin yeteneklerini ve yeteneklerini eklemenize izin verecektir. Birçokları için çok oyunculu mod, büyük bir başarı ve oyun projesinin bir avantajı olmaya devam ediyor. Projeye başlamadan önce talimatları dikkatlice okumanızı öneririz.

montaj ve bıçak warband torrent

Kalradia, topraklarında kan dökmek için akın eden maceracılara ve paralı askerlere büyük zenginlikler ve daha da büyük tehlikeler sunan bir savaş ülkesidir. Cesaret ve güçlü bir kılıçla, bilinmeyen bir yabancı savaşçı olarak isim yapabilir.

– / Serbest biçimli kum kutusu oyunu. Köyler, kaleler ve kasabalar da dahil olmak üzere yüzden fazla benzersiz konumu ile dünyanın herhangi bir yerine gitmekte özgürsünüz.
– Çığır açan at sırtında savaş.
– Son derece gelişmiş ve sezgisel kılıç dövüş sistemleri.
– Her biri benzersiz özelliklere sahip çok çeşitli ortaçağ silahları kullanarak at sırtında ve ayak üzerinde savaşın.
– Yalnız bir maceracıdan ordu komutanına veya köy, kale veya kasaba sahibine kadar her şey olabilirsiniz.
– Gelişmiş AI, savaşta ve stratejik planlarınızda size meydan okuyacaktır.
– Yüzlerce karakterle etkileşim kurma özgürlüğü.

MOUNT & BLADE NASIL İNDIRILIR VE KURULUR: WARBAND

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Mount & Blade: Warband indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mount.Blade.Warband.v1.174.ALL.DLC.zip” e tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir. buraya gel  ).
 4. Mount & Blade: Warband klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

montaj ve bıçak warband torrent

MOUNT & BLADE: WARBAND ÜCRETSIZ İNDIR

Mount & Blade: Warband Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

SISTEM GEREKSINIMLERI

 • İşletim Sistemi:  Windows® XP
 • İşlemci:  Intel Pentium 4 2.0 GHz veya AMD 2.5 GHz
 • Bellek:  512 MB RAM
 • Ekran  Kartı : 64MB RAM’li 3D grafik kartı
 • Sabit Disk:  100 MB kullanılabilir alan
 • Ses:  Standart ses

Leave a Reply