Assassin’s Creed Unity Indir - Güncellendi 2021

Assassin’s Creed Unity Indir – Güncellendi 2021

Oyun hakkında

buradan Indirin

 

Assassin’s Creed Unity Indir

Assassin’s Creed® Unity, en karanlık saatlerinden biri olan Fransız Devrimi’nde Paris şehrinde geçen bir aksiyon / macera oyunudur. Deneyimi görsel ve mekanik olarak size özel hale getirmek için Arno’nun donanımını özelleştirerek hikayenin sahipliğini alın. Destansı tek oyunculu deneyime ek olarak, Assassin’s Creed Unity, belirli görevlerde çevrimiçi işbirliği oyunuyla üç arkadaşa kadar oynama heyecanını sunuyor. Oyun boyunca, Fransız tarihinin en önemli anlarından birinde, çekici bir hikayede ve size bugünün ışık şehrini getiren nefes kesici bir oyun alanında yer alın.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Assassin Creed Birlik bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Assassin Creed Unity Komple Edition.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Assassin’s Creed Unity klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Assassin’s Creed Unity Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Assassin’s Creed Unity Free Download uygulamasını başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

ASSASSIN’IN OLUŞTURULAN BİRLEŞİM
BOYUTU: 33.51 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 SP1, Windows 8 / 8.1 (64 bit işletim sistemi gereklidir)
 • İşlemci:  Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz veya AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
 • Bellek:  6 GB RAM
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 680 veya AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
 • Depolama:  50 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  En son sürücülerle DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply