Assassin’s Creed Revelations Indir - Güncellendi 2021

Assassin’s Creed Revelations Indir – Güncellendi 2021

buradan Indirin

Assassin's Creed Vahiy İndir

Oyun hakkında

Bir adam tüm savaşlarını kazandığında ve düşmanlarını yendiğinde; elde etmesi için ne kaldı? Ezio Auditore cevap aramak için, gerçeği ararken hayatını geride bırakmalıdır. Assassin’s Creed® Vahiylerinde, usta suikastçı Ezio Auditore, bir keşif ve vahiy yolculuğunda efsanevi akıl hocası Altair’in izinde yürüyor. Bu tehlikeli bir yoldur – Ezio’yu büyüyen bir Tapınakçı ordusunun bölgeyi istikrarsızlaştırmakla tehdit ettiği Osmanlı İmparatorluğu’nun kalbi olan Konstantinopolis’e götürecek olan bir yoldur. Ezio’nun ödüllü hikayesine ek olarak, rafine ve genişletilmiş çevrimiçi çok oyunculu deneyim, daha fazla mod, daha fazla harita ve daha fazla karakterle geri dönerek, suikastçı becerilerinizi dünyanın dört bir yanından diğerlerine karşı test etmenizi sağlar.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Assassin Creed Revelations bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Assassins Creed Revelations Altın Edition.zip için Ekstre” tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Assassin’s Creed Revelations klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Assassin’s Creed Revelations Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Assassin’s Creed Revelations Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

ASSASSIN’IN OLUŞTURULAN İNCELEME
BOYUTU: 6.92 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows® XP SP3 / Windows Vista® SP2 / Windows® 7 SP1
 • İşlemci:  Intel® Core ™ 2 Duo E4400 @ 2.0 GHz veya AMD Athlon ™ 64 X2 4000+ @ 2.1GHz
 • Bellek:  1,5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista, 7
 • Ekran  Kartı : 256 MB DirectX® 9.0 uyumlu Shader Model 4.0 veya üzeri bir kart (desteklenen listeye bakın) *
 • DirectX®:  DirectX® June2010 veya daha yenisi
 • Sabit Disk:  12 GB
 • Ses:  DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply