Battlefield 3 Indir - Güncellendi 2021

Battlefield 3 Indir – Güncellendi 2021

buradan Indirin

Assassin's Creed Kara Bayrak İndir

Oyun hakkında

Yıl 1715. Korsanlar Karayipleri yönetiyor ve yolsuzluğun, açgözlülüğün ve zulmün yaygın olduğu kendi kanunsuz Cumhuriyetlerini kurdular. Bu haydutlar arasında Edward Kenway adında küstah bir genç kaptan var. Zafer mücadelesi ona Karasakal gibi efsanelere saygı duymasını sağladı, aynı zamanda onu korsanların inşa ettikleri her şeyi yok edebilecek bir savaş olan Assassins ve Tapınakçılar arasındaki eski savaşa çekti. Korsanlığın Altın Çağı’na hoş geldiniz.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Assassins Creed 4 Black Flag bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Assassins Creed 4 Özü – Siyah Flag.zip” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Assassins Creed 4 Black Flag klasörünü çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Assassins Creed 4 Black Flag Bedava Yükleme

Doğrudan bağlantı ile Assassins Creed 4 Black Flag Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

ASSASSINS CREED IV SİYAH BAYRAK
BOYUTU: 13.65 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista SP2 veya Windows 7 SP1 veya Windows 8 (her ikisi de 32 / 64bit sürümleri)
 • İşlemci:  Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz veya AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Nvidia Geforce GTX 260 veya AMD Radeon HD 4870 (gölgelendirici Model 4.0 veya üzeri 512MB VRAM)
 • Depolama:  30 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  En son sürücülerle DirectX Uyumlu Ses Kartı
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply