Assassin’s Creed 2 Indir - Güncellendi 2021

Assassin’s Creed 2 Indir – Güncellendi 2021

buradan Indirin

Assassin's Creed 2 İndir

Oyun hakkında

Assassin’s Creed® 2, video oyunu tarihinde en çok satan yeni IP haline gelen unvanın takibi. Merakla beklenen başlıkta yeni bir kahraman, genç bir İtalyan asil olan Ezio Auditore da Firenze ve yeni bir dönem olan Rönesans yer alıyor. Assassin’s Creed 2, ilk opusu müthiş bir başarı haline getiren çekirdek oyuncu deneyimini koruyor ve oyuncuları şaşırtacak ve onlara meydan okuyacak yeni deneyimler sunuyor. Assassin’s Creed 2, bir Rönesans İtalya’sının bozulmamış ama acımasız ortamında geçen destansı bir aile, intikam ve komplo hikayesidir. Ezio, Leonardo da Vinci ile arkadaş oldu, Venedik’in en güçlü ailelerini ve girişimlerini Venedik suikastçıları olmayı öğrendiği Venedik kanalları boyunca yönetiyor.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Assassin’s Creed 2 Deluxe Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Assassins Creed II.zip’e Ayıkla” ya tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız).
 4. Assassin’s Creed 2 Deluxe Edition klasörünü çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Assassin’s Creed 2 Deluxe Edition Ücretsiz İndir

Assassin’s Creed 2 Deluxe Edition Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

ASSASSIN’S CREED 2 DELUXE EDITION
BOYUTU: 6.10 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows® XP (32-64 bit) / Windows Vista® (32-64 bit) / Windows 7® (32-64 bit)  *
 • İşlemci:  Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ veya AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
 • Bellek:  1,5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® – Windows 7®
 • Ekran  Kartı : 256 MB DirectX® 9.0 uyumlu Shader Model 3.0 veya üzeri bir kart (desteklenen listeye bakın)
 • DirectX®:  DirectX 9.0
 • Sabit Sürücü:  8 GB boş alan
 • Ses:  DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply