Arma 3 indir - Güncellendi 2021

Arma 3 indir – Güncellendi 2022

5/5 - (1 vote)

Arma 3: Ape

buradan Indirin

Arma 3

Oyun hakkında

Büyük bir askeri sanal alanda gerçek savaş oyununu deneyimleyin. Çok çeşitli tek ve çok oyunculu içerikler, 20’den fazla araç ve 40 silah ve içerik oluşturma için sınırsız fırsatlar kullanan bu PC’nin önde gelen askeri oyunudur. Otantik, çeşitli, açık – Arma 3 sizi savaşa gönderir. 290 km² Akdeniz ada arazisinde uzanan zengin, ayrıntılı, açık dünya savaş alanında düşmanınızı yenin. Geniş şehirlerden inişli çıkışlı tepelere, tankınızı tozlu ovalarda buharla gezmek, yoğun ormanlar üzerinde bir nakliye helikopteri uçurmak veya kayalık tepelerden asimetrik savaşlar yapmak, Altis ve Stratis adaları kendilerini en çok ödünç veren dinamik dünyalardır. çeşitli oyunlar.

 Talimatlar

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.

  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.

  3. Arma 3 indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Arma 3’e Çıkar – Apex v1.82 + TÜM DLC’s.zip” e tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız).

  4. Arma 3 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.

  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Arma 3 Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Arma 3 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

ARMA 3: APEX (TÜM DLC’LER DAHİL)

BOYUT: 26,16 GB

DİKKAT: Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIYOR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (64bit)

  • İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2.4 GHz veya AMD Çift Çekirdekli Athlon 2.5 GHz

  • Bellek: 4 GB RAM

  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9800GT / AMD Radeon HD 5670 / Intel HD Graphics 4000, 512 MB VRAM ile

  • DirectX®: 10

Sabit Sürücü: 32 GB boş alan.

Leave a Reply